Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקור באיזור הגליל המערבי או שאלות מוזרות לביקור באיזור הצפון

omricn

פוסטים מומלצים

הי כולם,

נוסעים לשבוע באוגוסט לנפוש בדירת Airbnb עם בריכה גדולה בקרית טבעון. על פניו התגובות לנכס הספציפי טובות מאוד.

אנחנו זוג +3 (12, 10, 1.5), המטרה בגדול היא להיות במוד רגוע, בריכה, אוכל טוב, מנוחה ורגיעה עם הילדים. למרות שאנו חובבי טיולי טבע אני לא חושב שזה יהיה רלוונטי באוגוסט + תינוק בן שנה וחצי אז מצמצמים את ה"טיולים" יותר לכיוון קניונים, מרכזי קניות, אטרקציות קרובות לרכב.

את האיזור אני מכיר שלום-שלום; דודים שגרים ברמת ישי, מכיר את אופציות הקניונים וכד' ביקנעם, קרבה יחסית לביקור גלידה קצר בזכרון.

אבא שלי המליץ בהתלהבות גדולה להגיע אל "מרכזה" בנוף הגליל כדי לאכול, לסיבוב כללי ובגדול כדי לקנות מצרכים ובעיקר בשרים לBBQ הרבים שאנו מתכננים לעשות בדירה.

מובן לי שיש סיכוי שזו שאלה הזויה - האם נצרת\נוף הגליל בטוחה מבחינה בטחונית להגיע עם ילדים? גם מבחינת הדרך מ\אל וגם המקום עצמו? 

ובאופן כללי יתקבלו בברכה המלצות למסעדות או אטרקציות קלילות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה בטחונית.

תחבורתית? סביבה בנידודית, פקח עיניים ותתעלם מהמשוגעים.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בטבעון אין שום בעיה בטחונית, לפי כמות האזעקות יותר בטוח שם מבגוש דן.

אם אתם אוהבים לטייל ברגל, יש לכם את טיילת פארק הקטר והתחנה בטבעון. זה אחלה מקום לילדים קטנים עם בימבות/ אופניים. 

ידוע לי שבחוצות אלונים פתחו מקום טוב של בשר מעושן, לא בדקתי בעצמי.

יש בית קפה ממש נחמד בבית לחם הגלילית שזה דקה וחצי מטבעון ויש שם גם כל מיני פינות ליטוף ורפת שאפשר לבקר בה.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פארק הקטר/מסילה נחמד, אבל חשוף מאוד לשמש. אז רק בשעות המתאימות.

בקרית מוצקין יש גן חיות. גם בחיפה, אבל הוא תלול מאוד.

יש פארק נשר עם הגשר התלוי.

פארק נחל השופט שופץ לעילא ולעילא.

בחיפה הכרמלית ושני רכבלים, כמובן האתרים העירוניים ומוזיאונים כמו המדע והרכבת.

אחשוב על עוד רעיונות

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא לשכוח גם את פארק לאומי בית שערים. אתר ארכיאולוגי אבל מאד נעים לטיול. פתוח גם בשבת.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מרכז נצרת הערבית - סביב כנסית הבשורה - מומלץ בהחלט, ויש בו אינסוף בתי אוכל. רק לשים לב למדרכות חלקלקות. ביקרתי לפהיצכשנה וחצי עם קבוצה מודרכת ונהניתי מאוד. השכונות הערביות של חיפה ראויות לביקור, אבל בתקופת הכריסטמס.

עכו עשירה מאוד, אבל אני לא בטוח שתתאים לתינוק.

אם אתם מסתובבים בחיפה מומלץ להגיע לפנות ערב (סביב השקיעה) לטיילת דדו. הרבה מתקנים לילדים וגם מקום לטייל ולשתות משהו.

גני הבהאים בחיפה ובעכו, מצריכים תיאום מראש (אבל לבדוק עדכונים). בחיפה מצריך לוגיסטיקה כי ההליכה בכיוון אחד וצריך לחזור לרכב במעלה ההר. וכמובן מגבלות החניה בעיר.

אם יש עניין בשווקים - כפרי הדרוזים. כנספח המוחרקה (לשים לב לזמני פתיחה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 2

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם, כמו כולם, רגילים להסתמך על וויז וכד', אז להזכר איך משתמשים במפות מנייר (ולדאוג שיהיו כאלו) בשביל להגיע ליעד לא מוכר.

• רעיון טוב! 3

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפה הוייז בדרך כלל פועל, אבל נעלם איפה שהוא באיזור הצ'ק פוסט, ולפעמים גבול השיבושים זז דרומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה כולם 😊 @sperial ידעתי שתתן בשרשור הזה עבודה.

@אורי מ. בדיוק חשבתי על זה בעצמי, אוריד את כל האיזור Offline כדי שתהיה לפחות גישה למפה עצמה ללא תלות בניווט לווייני 🙏

מה לגבי Merkaza? אני רואה המלצות מקצה לקצה, באמת שווה? תכננתי לרכז שם את כל הקניה של מצרכים, בשר, שתיה וכו' עבור החופשה ביום הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לגבי Merkaza -

הייתי שם במקרה לא מזמן.  הכי התרשמתי מהחניה - הלוואי שכולם יקחו דוגמה ממה שקורה שם.  לגבי מרכז  הקניות/החנות - יש מבחר נאה וגם דברים שלא תמצא בסופר "יהודי"  אבל בסה'כ ללא התרשמתי במיוחד.  לא יכול להתייחס ספציפית לבשרים אבל להמלצת חברים שמבינים יש קצביה מעולה בבסמת-טבעון.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוף הגליל בטוחה לחלוטין, נצרת תחתית עוד יותר בטוחה, התושבים אדיבים מאד

ברמה של חו''ל כמעט, אך אינני ממליץ להיכנס שם עם רכב פרטי, אין חניה, ועומס רב,

בנוף הגליל יש לך את נוף פארק, שזו חוויה מדהימה, שמעתי גם שפתחו פארק מים חדש

אבל אינני יודע את מיקומו (אוכל לבדוק בקלות) 

מי שהמליץ לך על מרכזה צדק מאד. מרכז קניות ענק, יפה, נקי, ומסודר מאד עם נוף מהמם,

יש קומת אוכל שמשקיפה לנוף, אם אתה שומר כשרות אז המזון אינו כשר, אבל ישנה מסעדה כשרה

מצויינת ממש קרוב.

יש לך/ לכם אפשרות להיכנס לסיור במפעל עילית במחיר סימלי, וזו חגיגה גם לילדים כמובן, וגם למבוגרים,

https://go.galil.gov.il/html5/ProLookup.taf?_ID=18391&did=2026&G=10223&SM=

יש עוד באיזור  כבר ציינו מעלי אם אזכר בעוד משהו איידע אותך

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 8 שעות, SlowRide כתב:

ידוע לי שבחוצות אלונים פתחו מקום טוב של בשר מעושן, לא בדקתי בעצמי

מניח שהכוונה לפיטמאסטר, לא פתוח כל הזמן כמו מסעדה רגילה ונדרשת הזמנה רצינית מראש.

גלידה מעולה ממש יש ברמת ישי, בשם הייחודי "הגלידה".

בלה בבית שערים גם טובה, יש לה חצר נעימה שאפשר לאכול בה.

מחזק לגבי משק 27, אוהב את הקונספט של בשר טרי ואיכותי, ארוז במקררים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, omricn כתב:

מה לגבי Merkaza? אני רואה המלצות מקצה לקצה, באמת שווה? תכננתי לרכז שם את כל הקניה של מצרכים, בשר, שתיה וכו' עבור החופשה ביום הראשון.

תחשוב על השופרסל הגנרי בעיר שלך ועכשיו תכפיל בחמש. סה"כ סופר די סטנדרטי, רק שבמקום שורה אחת של מילקי במקרר - יש ארבע.

מתחם האוכל שם בינוני מינוס. האטרקציות שם הן חניה גדולה בקומות ומעליות שקופות עם נוף לתבור וליער בית קשת.

• רעיון טוב! 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות״ש - אם אתה יכול לתקן את הכותרת עשה זאת, כי אתה ממש לא מתכוון לגעת בגליל המערבי.

טיבעון היא בסיס מצויין לטיולים בחיפה ובכרמל, הקריות ועמק זבולון, וגם הגליל התחתון (נצרת, תבור, יודפת) ועמק יזרעאל. חפש מיני פעילויות בקיבוצים ובמושבים, זכורות לי לא מעט הפעלות שיתאימו לילדים. אבל אני לא מעודכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...