Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

גדיק, למה לעצור שם?

יש שטח בנגב. אפשר לגדר. 200 קלוריות ביום, בחום, בשמש. אני בטוח שתוך שנה לא ישארו הרבה מהם.

הבעיה שלכם בימין, זה שלאף אחד מכם אין את הביצים ללכת עד הסוף עם מה שאתם מאמינים בו.

תהיו כנים עם עצמכם.

אחד משכנע את עצמו שהכל זה חוק.

אחר כועס על זה שיש ערבים שלא מרגישים נאמנים למדינה בה ראש הממשלה מתייחס אליהם כאויב שיש לפעול נגדו.

תלכו עם המחשבה שלכם עד הסוף. למה לעצור באמצע?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4665

• SlowRide

4481

• פינדר

3534

• m3x7r3m3

2926

זאת שאלה רצינית? הם אזרחי ישראל ומה בכלל הקשר של הגליל להסדר שלום?

כן זאת שאלה רצינית, והיא היתה בהקשר של שתי מדינות לשני עמים. כי אם המדינות יהיו על בסיס השתייכות לעם, ברור לך שערבי בגליל לא שייך לעם לעם היהודי כמו שמתנחל בשומרון לא שייך לעם "הפלסטיני".

אל תדאג, הימין נצח.

עכשיו רק נותר להמשיך במלאכה החשובה של הפקעת שטחים, הריסה של ישובים. בעזרת השם, המשיח יבוא בקרוב.

...

תוהה בקול רם עוד כמה שנים נשארו למקום הזה.

תוהה בקול רם יותר: מה בדיוק אתה מציע? מה התחליף שנמצא ממש בקצה אצבעותינו אם רק נרצה? זה שהימין וביבי הנוכל מתעקשים לא לראות כי הם לא מבינים בכלום ושום דבר?

דרך אגב, מותר להיות ימני וחילוני אתאיסט כמוני, אתה לא חייב לסווג אותי עם אלה שמחכים למשיח.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפטר מהרעיון הלאומי. התוצאה: לא צריך לשחק יותר במשחקי דמיון של ילדים בני חמש ״אני ישראלי, אתה פלסטיני, הוא צרפתי״, לא צריך לסגוד לדגלים, לא צריך להעדיף אנשים על בסיס איזשהו קשר אווילי, וכו׳....

רק חבל שיקחו מאתיים שנה כדי שזה יקרה...

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקרה כשהאיסלאם ישתלט על העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתגברו על החזון הזה של השתלטות עולמית באסלאם. זה גם החזון של הנצרות, אז?! אפילו לדת היהודית יש חזון להשתלט על כל הפאה המערבית של הסהר הפורה.

אף אחד במיינסטרים של שלושת הדתות הללו לא עושה משהו לטובת מימוש החזון הזה. האסלאם סיים את תהליך הכיבוש העולמי שלו בתחילת התקופה העבאסית. הוא ניסה שוב בתקופה העת׳מאנית ומהר מאוד ויתר שוב.

ואסלאם זה עם חיריק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפטר מהרעיון הלאומי. התוצאה: לא צריך לשחק יותר במשחקי דמיון של ילדים בני חמש ״אני ישראלי, אתה פלסטיני, הוא צרפתי״, לא צריך לסגוד לדגלים, לא צריך להעדיף אנשים על בסיס איזשהו קשר אווילי, וכו׳....

החלום שלי על שלישיה עם מילה קוניס ואווה גרן מציאותי יותר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה את הלאומיות נשחקת גם היום. היא הגיעה לשיא שלה במלחמת העולם השניה עם הפשיזם ומאז היא דועכת לאיטה. הגלובליזציה פשוט מכרסמת ברעיון הזה שכל כולו מבוסס על בידול.

למשל, הסיבה שמדינות המערב לא מצדדות בישראל בסוגיה הפלסטינית היא שהפלסטינים הצליחו לגרום להם לראות בגילויי ציונות (פטריוטיזם ישראלי) כשלעצמם משהו שיש בו טעם לפגם.

גם התפרקות מדינות לאום באזורינו וחזרה למסגרות המבוססות על מערכות אמוניות מבוססות יותר כמו השתייכות דתית היא חלק מהתהליך הזה.

היום העולם המערבי עובר איזו ריאקציה לאומנית נוסח טראמפ. רואים את זה גם פה באזור תחת משטרים כמו זה של סיסי וחפתר. אבל זו נראית יותר כמו איזו מהלומה נואשת אחרונה.

עדיין, לדברים הללו לוקח זמן. אפשר להשוות את זה לדעיכת האימפריה הרומית: זה יכול לקחת מאות שנים. אבל זה יקרה. כל רעיון הלאום מבוסס על הגיון של עוללים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוהה בקול רם יותר: מה בדיוק אתה מציע? מה התחליף שנמצא ממש בקצה אצבעותינו אם רק נרצה? זה שהימין וביבי הנוכל מתעקשים לא לראות כי הם לא מבינים בכלום ושום דבר?

פעם הייתי מציע להפרד מהפלסטינאים. היום זה כבר לא רלוונטי. שוב, נצחתם.

לא מבינים בכלום ושום דבר? לא יודע. סוגדים לאדמה, לא מסוגלים לראות 2 מטר קדימה ובטוחים שהמשיח יתור את הכל? משוכנע שכן.

דרך אגב, מותר להיות ימני וחילוני אתאיסט כמוני, אתה לא חייב לסווג אותי עם אלה שמחכים למשיח.

מי שמכתיב את מדיניות הימין כבר די הרבה שנים הם אלו שמחכים למשיח בגרסה הקלאסית שלו (כלומר משיח דתי).

בהחלט אפשר להיות ימני חילוני ואתאיסט.

רק שהיום אני אישית כבר לא יודע מה זה אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדיק, למה לעצור שם?

יש שטח בנגב. אפשר לגדר. 200 קלוריות ביום, בחום, בשמש. אני בטוח שתוך שנה לא ישארו הרבה מהם.

הבעיה שלכם בימין, זה שלאף אחד מכם אין את הביצים ללכת עד הסוף עם מה שאתם מאמינים בו.

תהיו כנים עם עצמכם.

אחד משכנע את עצמו שהכל זה חוק.

אחר כועס על זה שיש ערבים שלא מרגישים נאמנים למדינה בה ראש הממשלה מתייחס אליהם כאויב שיש לפעול נגדו.

תלכו עם המחשבה שלכם עד הסוף. למה לעצור באמצע?

למה בנגב? איפה אתה גר? בוא נשים אותם לידך, נראה כמה זמן תישאר מתון.

ואני ממש לא צריך שירגישו "נאמנים", בדיוק כמו שיש עולים רבים (מברית המועצות לשעבר) שלא מרגישים "נאמנים", ויהגרו לקנדה ברגע שיפתחו להם את הדלת. מה שאני כן צריך זה שהם לא יהיו "עויינים", שיכבדו את המקום שהם חיים בו, שיהיו אסירי תודה על כך שהם לא חיים בעוד אחת מהדיקטטורות הערביות באזור ושלא ירקו לבאר שהם שותים ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זאת שאלה רצינית, והיא היתה בהקשר של שתי מדינות לשני עמים. כי אם המדינות יהיו על בסיס השתייכות לעם, ברור לך שערבי בגליל לא שייך לעם לעם היהודי כמו שמתנחל בשומרון לא שייך לעם "הפלסטיני".

אם אתה מעלה את העניין הזה בצורה רצינית, אז אני מקווה שאתה מבין שזה מופרך.

אם אתה מעלה את זה כנושא לויכוח , אני לא מנהל ויכוחי סרק

ואם זו איזה פנטזיה קסומה, אז בפרפראזה על דברי רומן, שלישיה עם 2 כוכבות פורנו זה פנטזיה עדיפה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני כן צריך זה שהם לא יהיו "עויינים", שיכבדו את המקום שהם חיים בו, שיהיו אסירי תודה על כך שהם לא חיים בעוד אחת מהדיקטטורות הערביות באזור ושלא ירקו לבאר שהם שותים ממנה.

הטיעון הזה של ״תהיו אסירי תודה שאתם לא חיים במדינות ערב״ עולה הרבה בשיח הישראלי, ויש בו משהו בלי ספק, אבל תתחשב במגבלות של הטיעון הזה.

קודם כל, אין שום קשר בין הפלסטינים לבין מדינות ערב. גם אתה לא מקבל את ההגדרה העצמית של הפלסטינים, הם בוודאי לא סורים, לא לבנונים, לא מצרים ולא ירדנים.

גם אם כל ה״ערבים״ הם קבוצה אתנית אחת, זה לא אומר שזו קבוצה אתנית הומוגנית. היא לא יכולה להיות הומוגנית כשהיא פרושה על אזור כל כך גדול. תבדוק את ההסטוריה: מאז שלהי התקופה האומיית העולם ה״ערבי״ לא היה מקשה אחת.

דבר שני, לא בכל מדינות ערב המצב כזה נורא, אתה יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין הפלסטינים למדינות ערב? דווקא לפי מה שידוע לי, אחת הגישות טוענת כי הפלסטינים הם למעשה "יוצאי" ממלכת ירדן (יהודה ושומרון) ומצרים (עזה), אז לטעון שאין שום קשר נראה לי קצת תלוש מהמציאות.

שנית, לא בכולן, אבל ברובן (אולי פרט לקאטר, ערב הסעודית ואיחוד האמירויות, בהנחה ואתה תושב ולא "עובד זר") המצב פחות טוב, או פחות טוב משמעותית אפילו, מזה שבישראל.

והטיעון הזה לא מתייחס רק לערבים. גם למשל עולים מרוסיה/אוקראינה או מאתיופיה צריכים להיות אסירי תודה על כך שהם חיים במדינה מערבית מתקדמת (יחסית), ואין שום דבר רע/פסול בלהיות אסיר תודה על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בנגב? איפה אתה גר? בוא נשים אותם לידך, נראה כמה זמן תישאר מתון.

אתה סובל מהם על בסיס יומיומי?

ואתה ממשיך לתמוך במדיניות שאחת מהתוצאות שלה היא שהיו כאן עוד מאות אלפי אזרחים ערבים?

כן, מאוד הגיוני.

הרי עם סיפוח של יו״שׁ יהיו כאן פחות ערבים :roll:

עריכה:

פחחחח, גדיק הרגת אותי.

אתה משתחווה בפני הצברים כשאתה רואה אותם ברחוב? קד קידה? מצדיע?

באמת, אם הורי היו מהגרים לארה״ב במעמד של פליטים, כפי שעשו קרובי משפחה אחרים שלנו, כנראה שעכשיו הייתי מקבץ נדבות בברונקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...