Jump to content

yo12

 • פרסום הודעות

  39
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות yo12

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שלום. האם אוכל להחליף את נורות ההלוגן הרגילות , בנורות לד, שחסכוניות, מאריכות חיים ונותנות אור חזק יותר? האם ישנה מערכת בקרת התנגדות זרם שתרתיע על התנגדות גבוהה יותר בנורות הלד? מדובר בפיז'ו 5008 שנת 2018. תודה
 2. אשתו של חבר השאירה בטעות מכונית כזו, מונעת בחניה. הרכב מסוג סוזוקי קרוסאובר 2014. אני עומד לקנות פיז'ו 5008, שגם לה כפתור התנעה. הרכב מיועד בעיקר לאשתי. האם גם ב-5008 יש מצב שתשכח מכונית מונעת? אין איזה מנגנון בקרה בשלט של הרכב או פתיחה וסגירת דלתות? תודה.
 3. גם אני התקנתי מערכת מולטימדיה סינית גנרית עם GPS, בקורולה 2007 SUN. את אנטנת ה-GPS מיקמתי איפשהו מתחת לדש. אצלי כרטיס הסים וכרטיס עם תוכנת הניווט נמצאים במכשיר עצמו. כנ"ל גם המיקרופון. אצלך הייתי מתקין את החיבור לסים בתא הכפפות. לגבי ה-AUX. כן. זה כניסת אאודיו ממקורות שמע כמו הנייד או מכשיר MP3. החוטים הכחולים של מצלמת הרוורס כנראה מתחברים למגע של נורת הרוורס באוטו. ברגע שיש הזנת מתח לחוט, המולטימדיה מציגה את התמונה ממצלמת הרוורס. אני מעריך שיש לך חוברת הסברים, מה לחבר למה. ממליץ לעשות עבודה מקצועית עם הלחמות ושרוולים מתכווצים לבידוד. ממליץ בחום על מערכת גנרית מסוג 7018G (
 4. יש לי מכונית ממש כזו. אוטוטו 200K קמ. רכב פשוט ואמין. קניתי אותו בן שנתיים עם 60K קמ ומשמש בנאמנה את המשפחה, כרכב העיקרי, ממש עד לימים אלה. דורש רק טיפולים סטנדרטיים. מעולם לא חוויתי תקלות משמעותיות. שים לב. אם הרכב בגימור SUN, המושב האחורי לא ניתן לקיפול. עשוי מפרופיל מתכת מרותך שעליו יושבת משענת הגב. החלונות האחוריים נפתחים עם ידיות. אפשר בקלות להחליף את הרדיו-דיסק הקיים, במערכת מולטימדיה 2DIN.
 5. שלום, מתכוון לבדוק פיז'ו 5008, שנמצאת בזיכרון. מבקש המלצה על מכון בדיקה קרוב. תודה.
 6. שלום. מבקש את עזרתכם לגבי שני הרכבים, לגבי אמינות לאורך שנים, תחזוקה צריכת דלק ונוחות ישיבה מאחור לשלושה מתבגרים. תודה.
 7. זו מערכת אינטגרלית מקורית, שמותקנת בה תוכנת ניווט מסוג igo. אני מעוניין להחליף את קבצי המפות הישנים בקבצי מפות חדשים שברשותי. מעונין להתחבר למערכת הקבצים במולטימדיה, על מנת להחליף את הקבצים.
 8. שלום. איך ניתן להתחבר למערכת הקבצים שבמולטימדיה, על מנת להחליף את קבצי המפה (IGO) הישנים בחדשים? תודה
 9. מאחר ולא מצאתי קיה סיד סטיישן עם קמ נמוך, ללא בעיות משמעותיות, הוצע לי רכב מסוג רנו מגאן סטיישן דיזל 2019 במחיר 82,000₪ מליסינג. מלבד הייתרון של המגאן בצריכת הדלק, האם זה רכב אמין לשנים ארוכות? או שכדאי לי להמנע ממנו ולחפש רכב אחר? תודה.
 10. שלום היום לקחתי את הרכב בו אני מעוניין לבדיקה. התוצאות (רק הליקויים) להלן: מנוע- עודף שמן במנוע, לבדוק שמן בנסיעה לבדוק זמני טיפולים כולל במערכת תיזמון לפי דרישות יצרן. סרן קידמי ומערכת היגוי- לתקן זוויות היגוי וציר אחורי. שילדה ומרכב ליקויים בעל משמעות נמוכה- תיקונים במרכב פח וצבע, הוחלפו חלקי מרכב, כיפופים/מעיכות בספים, מעיכות בתחתית, תיקון דופן ימין + שמאל אחורי, פגיעות פח ופגמים בצבע. צמיגים- צמיגים יבשים/ בלאי יתר. מערכת תאורה כולל מצבר- מצבר פגום. העברת הכח- נקישות והשהיה בשילוב ומעבר הילוכים. הנציג של לובינסקי מוכן להחליף מצבר, לעשות טיפול
 11. מליסינג. אצל לובינסקי. אעשה בדיקה בראשון. יש אחריות שנה על המנוע, גיר ואולי עוד משהו.
 12. תודה לכל העונים. מצאתי וקניתי היום קיה סיד 2018 עם 47k קמ ב-63,000₪. מקווה שהרכב ישרת אותי שנים רבות כמו הקורולה הישנה.
 13. מאחר שאני לא מצליח למצוא קיה סיד 2018 עם ק"מ נמוך מ-80K, אני מנסה לחפש חלופות. את ה-308 ניתן למצוא בק"מ נמוך מ-50K. האם היא תחליף ראוי לסיד מבחינת אמינות, צריכת דלק ותחזוקה? תודה
×
×
 • תוכן חדש...