Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לא יודע אם תחכה בתור. מה זה משנה? זה קורה גם עם אייפונים חדשים בניו יורק. who cares?

המדינה לא צריכה להמציא תוכנית. היא צריכה להקל על הקבלנים לבנות באזורי ביקוש (מרכז הארץ), ולצופף את הערים במרכז. זה הכל.

אם לטווח הקצר יכול להיות תרחיש מהסוג שאתה מתאר? שוב, who cares? אז אני לא אספיק לקנות עכשיו ואחכה עוד חצי שנה. ומי שעוקף אותי ישלם יותר על פחות זמן המתנה. השורה התחתונה היא שהמחירים לא ימשיכו לעלות לנצח כי מעצם זה שתהייה יותר בניה באזורי ביקוש אמור להפתר אותו כשל השוק שיש עכשיו.

מי שקנה דירה בחור תחת לא בהכרח היה קונה בלי התכנית, אז אני לא בטוח איך הוא עזר לי.

אולי פספסתי, חשבתי שאתם עדיין כועסים על הנסיגה מלפני 20 שנה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4864

• SlowRide

4711

• פינדר

3750

• m3x7r3m3

2926

הבעיה בתוכנית שלך היא שבמקרה הטוב ייקח 5-10 שנים לסגור את הביקוש המצטבר, ולא חודש כמו עם האייפונים וגם לא חצי שנה כמו שאתה חושב.

אם המדינה לא תמציא תוכנית, ההתנהלות הבסיסית היא שרמ"י מוציאים שטח למכירה והזוכה הוא בשיטת מכרז => ההצעה הכי גבוהה => עלות הקרקע (הגבוהה) מגולגלת כמובן לקונים (כי אף יזם לא קם בבוקר כדי להפסיד כסף) => מחירי הדיור ימשיכו לעלות.

זוכר שדיברנו על מה שאיינשטיין אמר על לעשות אותו דבר ולצפות לתוצאות שונות? הרי זה בדיוק מה שהיה לפני מחיר למשתכן ומע"מ 0, זה בדיוק ההתנהלות שהביאה אותנו לבעיה, כי השוק הוא לא באמת שוק חופשי, רמ"י היא מונופול עם 99% מהקרקעות. ותנאי שוק חופשי לא עובדים כשיש מונופול.

מי שקנה דירה בחור תחת לא היה קונה היום בלי התוכנית, אבל אולי בעוד שנה או שנתיים או 4 היה מתחרה איתך על אותה דירה במרכז, עכשיו שזכה וקנה בחור תחת הוא מנוטרל החוצה מהשוק ל-5 שנים לפחות.

אני לא כועס על הנסיגה, רק על הדיסנילנד מאז שגורם לי לעשות תרגילים פעמיים-שלוש בשנה ולהיות בכוננות בכל פעם שנסראללה מפליץ. ואז משווקים את זה פה כאילו הכל פסטורלי ומגניב.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמ"י היא מונופול עם 99% מהקרקעות. ותנאי שוק חופשי לא עובדים כשיש מונופול.

שאלת אותי מה הפתרון שצריך בעייני. הסברתי. אם הבניה באזורי ביקוש תמשיך להיות יחסית מצומצת ובקצב האיטי - המחירים ימשיכו לעלות.

אגב, הם עולים גם ככה.

הביקוש הוא גם לא קשיח, אם זה המינוח הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהביקוש לא קשיח. הוא גם עולה כל שנה כי עוד אנשים מתחתנים ועוד אנשים מתגרשים.

אבל בלי לפתור את סיפור רמ"י אתה לא תפתור כלום

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים, הבחירות הולכות כרגע לכיוון הזוי יותר ויותר.

* מר"צ והעבודה ירוצו ביחד

* הרברפי ובן גביר (עריכה: וגם סמוטריץ') ירוצו ביחד

* כחלון פרש

* חברת "שמן" הונתה משקיעים (לא ידוע בינתיים כמה מזה ייפול על אשכנזי שהיה היו"ר)

* טיבי מאיים על הנדל שאם הם ידברו בכיוון של סיפוח הבקעה גנץ יישאר יו"ר האופוזיציה - למי שסיפוח הבקעה מעניין לו את הא*ך, תחשבו על תגובה זהה במקרה של ירי רקטי, טיבי יאיים שאם יתקפו בעזה הם מפילים את הממשלה

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאני נופל על ניואנסים מסובכים פה, אבל מה בעצם ההבדל הגדול בין סמוטריץ' לרברפי ובן גביר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין סמוטריץ' (האיחוד הלאומי) לרברפי (הבית היהודי) לא הרבה, רוב ההבדל נובע מתפיסות מעט שונות של הרבנים המובילים בכל זרם.

בין שניהם לבן גביר ההבדל כבר יותר משמעותי בהרבה. וגם ההבדל בין הרבנים שלו לרבנים שלהם יותר רציניים למשל הרב דב ליאור לעומת הרב דרוקמן)

לפחות תיאורטית האיחוד הלאומי אמור לדבר לזרם היותר חרד"לי (חרדי לאומי), והבית היהודי אמור לדבר לזרם היותר דתי עד דתי לייט

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כועס על הנסיגה, רק על הדיסנילנד מאז שגורם לי לעשות תרגילים פעמיים-שלוש בשנה ולהיות בכוננות בכל פעם שנסראללה מפליץ. ואז משווקים את זה פה כאילו הכל פסטורלי ומגניב.

לא מתכוון להיכנס עוד פעם לדיונים מרתוניים אבל האמירה הזאת מרתיחה. מסכנולי שלי, אתה עושה תרגילים פעמיים-שלוש בשנה? בוא תגיד את זה ליחידות שהיו קוברות לוחמים פעמיים-שלוש בחודש לפני הנסיגה.

*הכותב גם עושה תרגילים פעמיים-שלוש בשנה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין סמוטריץ' (האיחוד הלאומי) לרברפי (הבית היהודי) לא הרבה, רוב ההבדל נובע מתפיסות מעט שונות של הרבנים המובילים בכל זרם.

בין שניהם לבן גביר ההבדל כבר יותר משמעותי בהרבה. וגם ההבדל בין הרבנים שלו לרבנים שלהם יותר רציניים למשל הרב דב ליאור לעומת הרב דרוקמן)

לפחות תיאורטית האיחוד הלאומי אמור לדבר לזרם היותר חרד"לי (חרדי לאומי), והבית היהודי אמור לדבר לזרם היותר דתי עד דתי לייט

אחד מהם משמש כממיר בזמנו הפנוי

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתכוון להיכנס עוד פעם לדיונים מרתוניים אבל האמירה הזאת מרתיחה. מסכנולי שלי, אתה עושה תרגילים פעמיים-שלוש בשנה? בוא תגיד את זה ליחידות שהיו קוברות לוחמים פעמיים-שלוש בחודש לפני הנסיגה.

*הכותב גם עושה תרגילים פעמיים-שלוש בשנה.

לא מסכנולי ולא נעליים, אבל מי שמוכר את המצב הזה בתור פסטורלי ודיסנילנד הוא פשוט שקרן, אין מילה אחרת לזה.

אין באמירה הזו אם זה יותר טוב או פחות טוב מלפני כן למקרה שתנסה ללכת לכיוון הזה שוב, אלא ציון עובדה.

אחד מהם משמש כממיר בזמנו הפנוי

Sent from my iPhone using Tapatalk

תשמע לא קראתי את כל הראיון, אפילו לא חצי ממנו, ואני לא איזה מעריץ של הרברפי וגם לא הצבעתי לו באף בחירות, אבל גם אני יודע שזה עובדתית לא נכון.

----------------------------

בחייכם אי אפשר לנהל דיון שמבוסס על עובדות ולא על "עובדות אלטרנטיביות"?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, הוא לא ממיר בזמנו החופשי, אבל כנראה שלא מתנגד לרעיון.

הוא לא יכול להגיד בפומבי שהוא חושב שלהיות הומו/לסבית זה לא בסדר, כי אז יצלבו אותו.

הוא גם לא יכול להגיד שלהיות הומו/לסבית זה כן בסדר, כי הוא פשוט לא חושב ככה + יצלבו אותו השותפים היותר דתיים שלו.

אבל מה לעשות, 10% מהאוכלוסיה בערך נמשכים לבני מינם, והוא שר החינוך של 100% ולא רק 90%.

הומו/לסבית שלא התמזל מזלם להיוולד בבועה שנקראת תל אביב נתקלים לרוב בסביבה שלא מקבלת אותם, לועגת להם, מאוכזבת מהם.

לפחות הממסד לא אמור להפלות בינם לבין אחרים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן מתנגד או לא מתנגד, עובדתית הוא לא ממיר, לא בזמנו החופשי ולא בזמנו הלא חופשי.

אני דיי בטוח שבשום סטטיסטיקה אין 10% חד מיניים - עוד "עובדה אלטרנטיבית".

ואם מדברים על עוד "עובדה אלטרנטיבית" - איך בדיוק הממסד (לפחות בכל הקשור למשרד החינוך) מפלה חד מיניים?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכנולי ולא נעליים, אבל מי שמוכר את המצב הזה בתור פסטורלי ודיסנילנד הוא פשוט שקרן, אין מילה אחרת לזה.

אין באמירה הזו אם זה יותר טוב או פחות טוב מלפני כן למקרה שתנסה ללכת לכיוון הזה שוב, אלא ציון עובדה.

תשמע לא קראתי את כל הראיון, אפילו לא חצי ממנו, ואני לא איזה מעריץ של הרברפי וגם לא הצבעתי לו באף בחירות, אבל גם אני יודע שזה עובדתית לא נכון.

----------------------------

אוקיי.... הדברים יצאו מהקשרם

[h=1]שר החינוך הרב רפי פרץ על טיפולי המרה: "זה אפשרי, וגם עשיתי זאת"[/h]https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5549427,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מוכר את המצב עם לבנון כ"פסטורלי ודיסנילנד"?

אתה מתלונן על עובדות אלטרנטיביות, ואז מביא כאלו משלך?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתה לא חי בוואקום, ואי אפשר להגיד אם משהו הוא טוב או רע בלי הקשר או השוואה. זה כמו שאני אגיד עכשיו, בהקשר לרבפי, ש"מזיינים אותי בתחת". אוקיי, עובדה. טוב? רע? מתנכלים לי או שזו צורת המין שאני מעדיף? לציין משהו ולרמוז לכך שהוא פחות טוב ממה שהיה ואז להתקפל עם "רק ציינתי עובדה" זה לא לרמתך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...