Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אין לי שום בעיה עם עסקת שבויים שתכלול שחרור שבויים רבים מאוד.

הבעיה המהותית בעסקת שליט היא ששחררנו את דור המוחות הכי חדים, הכי זדוניים של החמאס. אלו שנתפסו על סמך מודיעין שהשגנו בשנים שלפני ואחרי ההתנתקות, אחרי חומת מגן, אחרי השמדת יאסין, רנטיסי, שחאדה.

הם היו בתחתית. ובמקום להכות בהם ולהשמיד אותם בהזדמנות הראשונה ביבי עשה בשבילם עבודה של חברת השמת בכירים. עבודה שאולמרט לא היה מוכן להסכים לבצע בשבילם.

גם במחיר של חייל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4789

• פינדר

3819

• m3x7r3m3

2926

האמת שלשבת עכשיו בגבול הצפון וכמו ברווז להיהרג מאיזה טיל כשלאף אחד לא מזיז זה פשוט הזוי. כול יום נהרג שם מישהו וזה לא מעניין אף אחד.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שעוצמת הטילים בצפון מעבר למה שציפינו. 

מניח שיש אלפי טילים. 

מקווה שיש לנו מענה אמיתי לאיום הזה. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים מתחילים להשמע יותר קולות שאומרים שאין לישראל יכולת אמיתית להשמיד את החמאס לחלוטין. ארה״ב מצהירה שזה מה שצריך לעשות, אבל כמובן שהיא לא תאפשר מלחמה אינסופית בעזה, שמימלא גם אין לנו כסף לנהל.

כמובן שגם לפנטזיות של חלק מהישראלים על טרנספר אין אחיזה במציאות. הסיכוי שנשיא מצרים יסכים לקלוט מיליוני פלסטינאים, שיקימו מחנות פליטים וטרור בשטח המדינה שלו הוא 0. ונזכיר שכבר היו פיגועים בסיני, ושבמצריים - לא מדינה עשירה מדי כנראה - יש 10 מיליון פליטים אפריקאים בערך.

מה יכול להיות תסריט סביר יותר? ניסיון להחזיר את הרשות הפלסטינאית במקום החמאס, באופן מוצהר. ניסיון כזה יכול לקבל גם יותר קרדיט בעולם, כולל העולם הערבי, סעודיה וכו׳, מכיוון שאז זה לא יצטייר כאילו אנחנו גם צפויים להגשים את הפנטזיות של המשיחיים ולחזור ולהקים מאחזים שאין לנו איך להגן עליהם על חוף הים בעזה. 

לא חושב שזה יקרה. ביבי עדיין מסרב להתחבר למציאות ולהבין שהפנטזיה שלו על הפרדה בין עזה לגדה נכשלה. כמובן, גם שותפיו מהימין הדתי לא יתנו יד לשום פתרון שלא יוביל לשלטון ישראלי ברצועה, לדעתי. רוטמן כבר מחכה שיוכל לשלוח את הילדים שלו לטייל ברחובות עזה. וכרגיל אצל המשיחיים מציאות זה לא משהו שיעצור אותם.

המסקנה היא שעם כל הדיבורים וכל הבולשיט, חמאס פה כדי להשאר והסבב הבא הוא עניין של זמן. 

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקבוע שאתה טועה אני לא יכול כי אני יודע מי מנהל את העסק.
אני יכול להגיד שלדעתי אתה טועה. יותר נכון לומר שאני מקווה שאתה טועה, כי אם לא טוב שיש לי דרכון זר ואפשר לקפל.
אני חושב שלצה"ל בהחלט יש יכולת לחסל את שלטון חמאס בעזה. אני גם חושב שמפחידים אותנו יותר מדי. אנחנו כבר מפחדים מהצל של עצמנו.
זה יקח זמן, בפירוש יקח זמן. לגבי כל העניין של תמיכה בינלאומית - חדשות מתיישנות מהר. תראה כמה מהר לקח לחלק מהאנשים לשכוח שלפני שבוע היה פה טבח נורא ועכשיו הם מתעסקים בפליטים בעזה. ישכחו גם אותם.

אם יהיו נחושים יגיעו ליעד, ואם לא יהיו נחושים לא יגיעו. ככה פשוט. כן זה יכול לקחת גם שנתיים, משימת הניקוי, אבל משימת הכיבוש, גדיעת שלטון חמאס, זו תיקח מהר יותר בהרבה, זו דעתי.

לגבי מה יהיה אחר כך, מוקדם לדון בזה, יש פה המון משתנים. אני לא רואה רע בשלטון צבאי של צה"ל למשך תקופת זמן קצובה, עם תוכנית סדורה.
האמריקאים עשו חינוך מחדש ליפנים והיפנים למי שלא יודע היו חתיכת פנאטים. הם לא היו מוכנים להיכנע ונלחמו בכל מקום עד אחרון החיילים.
ההבדל שלאמריקאים הייתה תוכנית, ולאמריקאים יש תרבות ספורט, כלומר האמריקאים באו לשם עם ראש נקי יחסית, "ניצחנו במשחק", בלי רגשות נקמה ובלי משיחיים, שני דברים שיש לנו למכביר.

באופן אישי אני רואה שלטון צבאי שם עד שתיגמר מלאכת הניקוי, שזה יכול לקחת זמן.
במקביל צריך תוכנית שיקום רצינית.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר שבוע שאנו מדברים שהכל הזוי והבן אדם לא זז ולא יזוז. לדעתי הוא לא באשליה אלא יש משהו שאנו לא מודעים לו. 

עריכה אחרונה על ידי 98civic

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב הוא כבר ריסק. לא רק זה, לפני שהוא ריסק הוא דאג לפלג להתסיס ולהרוס כל דבר טוב פה.
הבנאדם לא מחובר למציאות. הבנאדם פסיכופט. תשמע את הדיווחים מי נכנס להתיעצויות איתו, כל מני בוזגלו למינהם. תשמע את הדיווחים על הפגישה שלו עם משפחות החטופים... הוא מתנהג כרגיל, כמו פסיכופט.
מה שכן הפעם הוא גמר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, יבגניפ כתב:

בינתיים מתחילים להשמע יותר קולות שאומרים שאין לישראל יכולת אמיתית להשמיד את החמאס לחלוטין. ארה״ב מצהירה שזה מה שצריך לעשות, אבל כמובן שהיא לא תאפשר מלחמה אינסופית בעזה, שמימלא גם אין לנו כסף לנהל.

כמובן שגם לפנטזיות של חלק מהישראלים על טרנספר אין אחיזה במציאות. הסיכוי שנשיא מצרים יסכים לקלוט מיליוני פלסטינאים, שיקימו מחנות פליטים וטרור בשטח המדינה שלו הוא 0. ונזכיר שכבר היו פיגועים בסיני, ושבמצריים - לא מדינה עשירה מדי כנראה - יש 10 מיליון פליטים אפריקאים בערך.

מה יכול להיות תסריט סביר יותר? ניסיון להחזיר את הרשות הפלסטינאית במקום החמאס, באופן מוצהר. ניסיון כזה יכול לקבל גם יותר קרדיט בעולם, כולל העולם הערבי, סעודיה וכו׳, מכיוון שאז זה לא יצטייר כאילו אנחנו גם צפויים להגשים את הפנטזיות של המשיחיים ולחזור ולהקים מאחזים שאין לנו איך להגן עליהם על חוף הים בעזה. 

לא חושב שזה יקרה. ביבי עדיין מסרב להתחבר למציאות ולהבין שהפנטזיה שלו על הפרדה בין עזה לגדה נכשלה. כמובן, גם שותפיו מהימין הדתי לא יתנו יד לשום פתרון שלא יוביל לשלטון ישראלי ברצועה, לדעתי. רוטמן כבר מחכה שיוכל לשלוח את הילדים שלו לטייל ברחובות עזה. וכרגיל אצל המשיחיים מציאות זה לא משהו שיעצור אותם.

המסקנה היא שעם כל הדיבורים וכל הבולשיט, חמאס פה כדי להשאר והסבב הבא הוא עניין של זמן. 

רש"פ=ג'יהאד=חמאס=פלסטין=דעאש.

זו משוואה בלי נעלם אחד אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, farkash7 כתב:

מה שכן הפעם הוא גמר.

הבעיה שיש 3 שנים לבחירות הבאות, ולא רואים מישהו שמתכוון להפיל את ממשלת הזדון הזו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מנהל את האוכלוסיה.? איך אתה מבטל את השטיפת מוח שעשו להם?

בעזה? ביוש?

כמו שיבגניפ אומר, כדי לבטל אותה אתה צריך לבוא נקי יחסית ובלי אג'נדה נוספת של השתלטות על הקרקע שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, farkash7 כתב:

הממשלה לחלוטין לא מתפקדת. אם הייתה מתפקדת היו לנו עכשין 10-15 שרים ולא 30+.

זה באמת דבר שמשך את תשומת לבי. זאת היתה תמונה שבה נפל לי איזה אסימון.

איך קבוצה כ"כ גדולה של אנשים יכולה להגיע לאיזה החלטה מעשית כלשהיא?

נגיד שכולם חכמים, רוצים לעשות רק טוב ויש להם מה לתרום אין להם שום אפשרות להגיע להחלטה.

לפני שעה, David32 כתב:

כי ההפסקה רק בדרום הרצועה או משהו.

בכול מקרה:

אני מבין שנ''טים על מוצבים וחיילים. יש פצועים ויש הרוגים, זה לא נחשב לתקיפה?

מה זה בדיוק? מתנות?

באמת משנה איך מגדירים מה זה בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, EliC25 כתב:

רש"פ=ג'יהאד=חמאס=פלסטין=דעאש.

זו משוואה בלי נעלם אחד אפילו.

כמו שאמרתי, התמימות, או פשוט חוסר היכולת להשלים עם העובדה שאין פה "פרטנר" בצד השני.

נתחיל בזה שהדרך היחידה להביא את הרש"פ לעזה זה כיבוש הרצועה וניקוי מלא שלה, כולל עזה תחתית. עם כל הקרדיט שנותנים פה לרשות הפלשתינית, אין לה שום סיכוי להתמודד מול החמאס. ראינו ב-2008 מה קרה לפתח בעזה. זה פשוט יקרה שוב כמה חודשים/שנים אחרי שיביאו לשם את שלטון אבו מאזן.

ואני מתעלם מכך שגם אבו מאזן הוא לא בדיוק חובב ציון נלהב, שגם בפתח שונאים את ישראל לא פחות מהחמאס, כנראה, ושגם בשטחים ארגנו בימים האחרונים תהלוכות הזדהות עם החמאס, לכאורה.

הפעולה של החמאס הראתה דבר אחד - לא מעניין אותו לא הכיבוש, לא אל אקצה ולא מדינה, כל מה שמעניין אותו זה לשחוט יהודים. לא משנה אם נביא להם מדינה פלשתינית, או אם נביא להם את מזרח ירושלים או אפילו אם נביא להם את השטחים שהם קיבלו בתכנית החלוקה של האום, הם עדיין ימשיכו לנסות להשמיד אותנו.

הם יכלו להביא לעצמם חתיכת הישג צבאי, מדיני ותודעתי, אם רק הם היו מתנהלים בצורה יותר מחושבת, כלומר לא רוצחים ושורפים תינוקות, לא חוטפים קשישים ולא אונסים ומתעללים בנשים, אבל אנחנו לא מתמודדים פה מול אויב שמגיעים איתו להסכמות או לפשרות, אנחנו מתמודדים מול איסלאמיסטים קיצוניים וצמאי דם, שהדרך היחידה לנצח אותם היא להשמיד אותם, או להעיף אותם כמה שיותר רחוק.

יש פתרון לבעיה שנקראת עזה, אבל זה לא פתרון שנעים לאוזניים מערביות. בדיוק כמו באירופה, עם בעיית ה"פליטים", שברחו לשם ממדינות נחשלות, פרימיטיבות ואלימות, ועכשיו מנסים להפוך את אירופה לאותן מדינות מפגרות בדיוק. גם שם, עם התרבות, הנימוס והאיפוק המערביים זה בסוף יתפוצץ להם בפנים.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, עדי-אל כתב:

זה באמת דבר שמשך את תשומת לבי. זאת היתה תמונה שבה נפל לי איזה אסימון.

איך קבוצה כ"כ גדולה של אנשים יכולה להגיע לאיזה החלטה מעשית כלשהיא?

נגיד שכולם חכמים, רוצים לעשות רק טוב ויש להם מה לתרום אין להם שום אפשרות להגיע להחלטה.

כי זאת ממשלת פושעים חסרת אחריות.

במצב חירום ממשיכים לגנוב.

כל אחד בטוח שהשמש זורחת לו מהתחת.

הם לא הבינו בפני מה עומדת מדינת ישראל גם יומיים אחרי או שהעדיפי להתעלם ולהמשיך להעביר תקציבים קואליציוניים.

אנשים שאוהבים את המדינה,  אהבת אמת, היו מתפטרים מהממשלה והולכים לעזור בשטח עד שיחזרו לכהן כחברי כנסת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

אני חושב שבמצב כזה כמעט כל בן אדם הגיוני ינסה להחזיר את בני המשפחה שלו בכל מחיר, ועדיין, כנראה שהאינטרס הלאומי הוא לא לעשות עוד עסקת שליט.

על המקורית - עליה חתום גם הגאון האסטרטגי ביבי

וכל האחראים על התנועה לשחרור שליט, אבא שלו, יעל דן (אותה במקרה אני זוכר עם השיר היומי...) וכל שופרות ״הילד של כולנו״. נועם שליט אומנם החזיר את הילד שלו, אבל המהלך הרג הרבה ילדים של אחרים. אני עוד זוכר את ההספדים כשמת...

האיש עשה לעצמו ולביתו. הוא לא היה ראוי לשום שבח.

האחריות הסופית היא על ביבי, אבל טוב יעשו מי שתמכו במהלך ויכו על חטא.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...