Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 59.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4864

• SlowRide

4711

• פינדר

3750

• m3x7r3m3

2926

הבעיה של המקום הזה (צור יצחק) שיש כביש דו נטיבי בודד שמקשר אותו למרכז, וזהו.

ובכביש הזה יש תמיד פקק כי הוא עובר דרך עוד כמה יישובים - טייבה, כוכב יאיר ועוד כמה.

אם לא הקרבה היחסית למרכז, זה היה יותר גרוע מחריש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

@avargel שמע, זה חתיכת חור שאין בו שום דבר טוב.

זה רחוק מכל מקום. אין שם כלום, בשביל עבודה חייבים לנסוע ולעמוד בפקקים של המרכז.

אין שם תחבורה ציבורית נורמלית.

כל משפחה חייבת 2 רכבים שם.

אז תגיד זה פסטורלי בטבע? גם לא. אין שם בתים פרטיים כמעט או צמודי קרקע, זה הכל בנייני קומות וכמה מגדלים. אין למגורים שם שום איכות מיוחדת של טבע ואווירה כפרית, אולי חוץ משקט יחסי. המקום מת, אתה לא תראה שם אנשים ברחוב במהלך היום כי כולם בעבודות או בפקקים. 

זה נראה כאילו ילד ששיחק בסים סיטי ותקע גורד שחקים בודד באמצע שום מקום.

אבל מה? זה קרוב לכביש 6, וואלה יופי...

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, avargel כתב:

זה או תל אביב או כלום?

למה רק תל אביב? גם רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, חיפה, ירושלים, באר שבע, נתניה ואשדוד. כל אלה ערים (ולא הזכרתי רבות אחרות) שגדלו אורגנית לעיר או תוכננו כערים מראש.

בצור יצחק בנו שכונה בודדת של בתי מגורים גדולים באמצע שדה וחור, ללא שום תשתית סביבתית תואמת (ובלי שום סיבה)

לפני כשעה, SlowRide כתב:

בידיוק. כמו שפתאום באמצע המושב הכפרי שאתה מתכנן (עם מקום ליריד האיכרים השנתי) התחילה בניה של מגדל שמתאים לסקייליין של ניו יורק בשנות ה-30. כאילו, מה הקשר?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, netco כתב:

כדי לדייק את דברי- דיברתי על מרחקים נטו, מן הסתם שעם פקקים וכד' הזמנים מתארכים משמעותית, אבל זו בעיה רחבה הרבה יותר היא לא ספציפית ליו"ש.
כמו כן אני לא מכיר את הבעייתיות שב"פרבור" כי אני לא מתמצא בזה כמוך, אני כן חושב שכמו לכל דבר יש לזה מחיר ומי שבוחר באורח חיים שמחוץ לעיר (כי מה לעשות לא לכולם זה מתאים) צריך לשאת בכלל העלויות של זה וזה משהו שלא בהכרח קורה, הדוגמא של תחבורה ציבורית מתפקדת היא אחת מהן (אני לא חושב שצריך לדאוג לדבר כזה בישובים נידחים, ובכל מקרה גם אם זה מסובסד- הסבסוד צריך להתבצע בפרמטרים של יעילות וכד' ולהוכיח את עצמו, ולא כמו היום למשל).
בכל מקרה הנקודה היא שכאשר טוענים שההתנחלויות לא כלכליות ולא הגיוניות מבחינה כלכלית- אז כדאי להבהיר בהשוואה למה וזה מה שניסיתי לטעון.

אני גם לא מתכנן ערים, ולא אדריכל. אני קורא על זה קצת כי זה מעניין אותי בעיקר. 

כלכלית, מה שאני מתאר זו לא בעיה ספציפית ליו"ש - זה מתחבר לבעיות אחרות שיש ביו"ש. ובעיקר האידאולוגית, על חוסר היכולת שלה להציע אפילו את הפתרון שמציע הציונות המיינסטרימית ליחסינו עם הערבים. וגם לזה שבעבר הלא רחוק סמוטריץ', למשל, ניסה בצורה מאוד פרטנית לדאוג דווקא לתקיבים לישובים ביו"ש, וזו רק דוגמא. ומה שאני מנסה להגיד הוא שהיה, אולי, אפשר להגיד שסתם כלכליית אין הבדל בין ישוב ביו"ש לבין ישוב בגליל, אבל מבחינת ההתנהלות במדינה והמתח שקיים בטח סביבת חלוקת התקציבים - זה לא באמת עובד.

לגבי הטענה שלך על עלות - אני לא בטוח שזה ריאלי, וגם לא מסכים עם זה. זה ממש כבר לא קשור ליו"ש, אבל יש דברים שהמדינה צריכה לתנכן ולנהל, וזה לא רק בטחון. תכנון עירוני הוא אחד מהם. ברמה כלשהי. לבחירה להקים רק כפרים או סוג של ישובי "חומה ומגדל" - כמו שאדריכל ציניקן כלשהו קרא לזה לפני זמן מה - יש עלויות שהן גבוהות ומשפיעות על כולנו, ולא רק על כל אחד שבוחר לחיות בכפר כזה או אחר. 

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

אין על סים סיטי (למרות שסיטיז סקייליינז לא רואה את זה ממטר תכלס)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Mr.Hybrid כתב:

עזוב פוליטיקה, שלח קישור להורדה.

לא יכול, קניתי את שלי בsteam :)

עריכה: ראיתי שהפטריוט הגדול משה גפני מתבכיין שהוא חונך על עקרונות והוא לא מבין מי ישמור על ארץ ישראל עכשיו.

מישהו יודע מה מר גפני עשה למען ישראל? כי אני לא מצליח לחשוב על משהו אחד כזה.

באמת, עם המעט שנשאר שלא מכוסה בציניות, מאיפה למישהו כמו גפני יש זכות לדבר בכלל על על טובתה של מדינת או ארץ ישראל? בימין הביביסטי בעיקר אוהבים להתבכיין על פוסטמודרניזם ועל רלטיביזם ועל זה שכביכול בשמאל אין אמת. מה זה מה שגפני ושות' עושים, אם לא העיוות הקיצוני ביותר שאפשר למצוא ל"אמת"?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, SlowRide כתב:

אבל מה? זה קרוב לכביש 6, וואלה יופי...

עזוב שהדרך לכביש 6 עוברת במקום שתמיד יש בו פקק.

אני כבר לא יודע מה יותר גרוע, זה או חריש.

יש דברים כאלה ברוסיה - יישוב כפרי בסגנון עירוני, כשתוקעים כמה בנייני קומות באמצע שום מקום, כמו כפר, אבל אתה גר בבניין דירות, אז יש לך את הרע משני העולמות - לגור בחור, אבל עם רעש ובלאגן של בניין דירות עירוני.

לפחות שם בנו את הדברים האלה ליד מפעלים או משהו, אז לפחות קרוב לעבודה. פה זה לא קרוב לכלום.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התלונות פה מזכירות לי למה צריך כבר one stop shop של כלל המוסדות הציבוריים ותכנון של עירוב שימושים בכל הערים והיישובים הכפריים. זה כאילו נתקענו בשנות החמישים שצריך לעשות סיבוב של יום בשביל להשיג חתיכת נייר שלא ניתן לקבל באינטרנט.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

לא יכול, קניתי את שלי בsteam :)

עריכה: ראיתי שהפטריוט הגדול משה גפני מתבכיין שהוא חונך על עקרונות והוא לא מבין מי ישמור על ארץ ישראל עכשיו.

מישהו יודע מה מר גפני עשה למען ישראל? כי אני לא מצליח לחשוב על משהו אחד כזה.

באמת, עם המעט שנשאר שלא מכוסה בציניות, מאיפה למישהו כמו גפני יש זכות לדבר בכלל על על טובתה של מדינת או ארץ ישראל? בימין הביביסטי בעיקר אוהבים להתבכיין על פוסטמודרניזם ועל רלטיביזם ועל זה שכביכול בשמאל אין אמת. מה זה מה שגפני ושות' עושים, אם לא העיוות הקיצוני ביותר שאפשר למצוא ל"אמת"?

סורי, אתה לא מכיר כלל את הסרקזם של גפני

לא מת עליו מכל מיני סיבות, אבל הנאומון הזה היה אחד המוצלחים שלו

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, יבגניפ כתב:

למעדניה בטיב טעם יש יותר ערכים יהודיים מאשר לחבורת עובדי אלילים הזאת.

משעשע לראות את ה-butthurt של כל היצורים האלה

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם עכשיו ביבי מצטער שרימה את גנץ ולא כיבד את ההסכמים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין אותי. העיקר שיעוף. די, נגמר. שילך להתייבש קצת באופוזיציה עד שהזאבים הצעירים בליכוד יקרעו אותו לגזרים במאבקי ירושה. הכי חשוב שלא נשמע יותר ממנו, מהבן החסר תועלת שלו ואשתו הדוחה. 

עוד מעט אנשים יתעוררו לממשלה ללא ביבי ויראו שהשמיים לא נופלים. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Avatar Schnitzel כתב:

הכי חשוב שלא נשמע יותר ממנו, מהבן החסר תועלת שלו ואשתו הדוחה. 

למה, הבן יודע לתפעל טוויטר ולכתוב בבלוג

Capture+_2021-06-01-13-04-01.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...