Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לא רק בשמאלי, גם בכביש ללא שוליים (בחלקו) מול השמש שמסנוורת את מי שמאחוריו. מטורף. 

הערב חתך אותי בכביש 4 רוכב שנסע בלי תאורה (כבר היה חושך). האור היחיד היה זה שבקע מהנייד שלו שאותו הוא החזיק בזמן רכיבה. נראה שיש לרוכבי האופניים יותר מזל משכל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רואה את המתאבדים האלו על ז'בוטינסקי כל יום. עש שהמדינה לא תתחיל לתת להם שלילה לרכב על עברות תנועה שמתבצעות באופניים (ובכלל לאכוף) זה לא יגמר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שבכביש 4 (לפחות בנתיב הימני) - כבר די התרגלתי לראות, בעיקר לפנות בוקר, אכן לרוב ללא מחזירי אור או תאורה. אבל איך רוכב אופניים מגיע לנתיב השמאלי בכביש עם 3+ מסלולים? עם כל התוספות שציינת בצדק, מרגיש כמו התגרות רצינית במזל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות הצילום ממש טובה, איזו מצלמה זו? איך ערכת מעבר בין מצלמה קידמית לאחורית? 

שאפו על ההשקעה בסרטון.👍

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי מהרכב (החנתי, לא בשביל לריב איתו כמובן) אז הגברתי את הווליום של השיחה שהתנהלה מחוץ לרכב.

הוא אפילו לא ידע לפתוח את החלון ברכב, הוא היה צריך לפתוח את הדלת כדי להגיד לי את הדברים הבאים:

-תוריד את המדבקה של ידידים מהרכב

-לא הבנתי, יש לך זכות קדימה ואתה מתפרץ לי לכביש ועוד צועק עליי?

-אבל תתן לי להכנס

-להכנס לאן?? (רואים בבירור שיש פקק ברחוב)

כמובן שהנהגים מסביב סימנו לי במבט שלהם שהוא חתיכת אימבציל, לצערי הרב הבן שלו ישב לידו ועוד מעט יצטרף גם לכבישי ישראל וינהג כמוהו.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי במקומך אין סיכוי שהייתי ממשיך לנסוע,הייתי עוצר, לא הייתי לוקח את הסיכון שהאמבה הזה יעצור בזמן.
במקרה שלך ("הטוב") הוא עצר בזמן, במקרה הרע הייתה תאונה שלא באשמתך. יש לך עצבים לשלם בזמן שלך על טעויות של אחרים?

לפני שעה, EliC25 כתב:

כמובן שהנהגים מסביב סימנו לי במבט שלהם שהוא חתיכת אימבציל, לצערי הרב הבן שלו ישב לידו ועוד מעט יצטרף גם לכבישי ישראל וינהג כמוהו.

זה החלק הכי גרוע - אנשים לא מבינים/לא רוצים להבין את הטעות שלהם.

אני באמת באמת לא מבין מה מפריע לאנשים להודות בטעות,זה האגו שלהם או שהם באמת כ"כ טיפשים??

לא יודע איפה הסרטון צולם אבל הוא מאוד שעשע אותי :hihi:

עריכה אחרונה על ידי Electron
  • מצחיק 11

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Electron כתב:

אם הייתי במקומך אין סיכוי שהייתי ממשיך לנסוע,הייתי עוצר, לא הייתי לוקח את הסיכון שהאמבה הזה יעצור בזמן.

בלימה אוטונומית לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Electron כתב:

במקרה שלך ("הטוב") הוא עצר בזמן, במקרה הרע הייתה תאונה שלא באשמתך. יש לך עצבים לשלם בזמן שלך על טעויות של אחרים?

זה החלק הכי גרוע - אנשים לא מבינים/לא רוצים להבין את הטעות שלהם.

אני באמת באמת לא מבין מה מפריע לאנשים להודות בטעות,זה האגו שלהם או שהם באמת כ"כ טיפשים??

לא יודע איפה הסרטון צולם אבל הוא מאוד שעשע אותי :hihi:

ממש  לפני כמה ימים פניתי באיזו פניה והייתי לא הכי מרוכז, אז גרמתי לנהגת לסטות נתיב (כי היא לא רצתה להאט). אמרתי לה סליחה לא הייתי מרוכז אני מתנצל, הסתכלה עליי במבט המום כאילו נחתתי במאדים. התנצלות נתפסת כחולשה כל כך גדולה בתרבות שלנו שזה מזעזע. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ויחד עם זאת לא נראלי שהוא בזדון החליט לצאת לו על הרכב ולהיכנס בו. נכון בעייתי בכביש לסלוח על טעות, במקרה הטוב כאב ראש ענק במקרה הרע הרוגים, אבל יש פה אנשים שכל יום חיים על הקצה ועושים טעויות בכביש. גם לי קרה אישית שבגלל עייפות גרמתי לדפיקה קלה באוטו אחר. באותו מקרה אף אחד לא צעק על השני ולא התעצבן. החלפנו פרטים בהבנה והמשכנו לדרכנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...