Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אולי זה לא יעניין אף אחד, ואולי כבר התרגלנו, ואולי זה בכלל לא נראה כמו משמעותי, אבל כמה בן אלף חסר התחשבות אתה יכול להיות כדי סתם לחסום נתיב נסיעה בלי שום סיבה ולו הפעוטה ביותר שזה מיטיב עמך או חוסך לך? פשוט סתם ככה. והאשמים העיקריים הם אלו עם המדים שעד שאתה לא נוסע 140 קמ"ש לא אכפת להם בכלל איך אתה נוהג. זה מתחיל מזה ונגמר בנהיגה בטלפון וחיתוך נתיבים.

ולבחור הזה פשוט אין לי כבר מילים

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
  • אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 40
רק לפני כמה ימים הייתה כתבה על ילד שנהרג מהכלים האלו.

*אף אחד מהם לא שם קסדה.
*רוכבים על 40 50 קמש (ומניעים אחד את השני עם הרגל כפי שניתן לראות בתחילת הסרטון) בשולי ובתוך נתיב של כביש בינעירוני.

השאלה שלי נובעת מתסכול על השאננות הזו, ממה הילדים האלו עשויים? למה יש להם תחושת חסינות על הכלים האלו שגורמת להם לנהוג בכזו צורה?
האחריות היא על ההורים.
  • אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, היו זמני בומבה כתב:

אולי זה לא יעניין אף אחד, ואולי כבר התרגלנו, ואולי זה בכלל לא נראה כמו משמעותי, אבל כמה בן אלף חסר התחשבות אתה יכול להיות כדי סתם לחסום נתיב נסיעה בלי שום סיבה ולו הפעוטה ביותר שזה מיטיב עמך או חוסך לך? פשוט סתם ככה. והאשמים העיקריים הם אלו עם המדים שעד שאתה לא נוסע 140 קמ"ש לא אכפת להם בכלל איך אתה נוהג. זה מתחיל מזה ונגמר בנהיגה בטלפון וחיתוך נתיבים.

ממש מרגיז אבל אני חושב שהאשמים העיקריים הם הנהגים שלא מתחשבים באף אחד, כמו שמקובל בישראל. המשטרה הלא אוכםפת / לא נוכחת היא גורם נוסף

• אהבתי 2

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, EliC25 כתב:
כביש 40

*אף אחד מהם לא שם קסדה.
*רוכבים על 40 50 קמש (ומניעים אחד את השני עם הרגל כפי שניתן לראות בתחילת הסרטון) בשולי ובתוך נתיב של כביש בינעירוני.

השאלה שלי נובעת מתסכול על השאננות הזו, ממה הילדים האלו עשויים? למה יש להם תחושת חסינות על הכלים האלו שגורמת להם לנהוג בכזו צורה?
האחריות היא על ההורים.

אבל למה לא לעבור לנתיב השמלי? אני תמיד שרואה אופנים או כל כלי אחר.

עובר לנתיב השמלי לשמור מרחק מהם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, motior כתב:

בלי שום סיבה ולו הפעוטה ביותר שזה מיטיב עמך או חוסך לך

כי אם זה חוסך לך משהו זה משנה?

למה זה משנה אם הוא חוסם נתיב כי התעצל לסובב עוד קצת את ההגה, או כי רצה לקפוץ לקנות סיגריות. זו בדיוק אותה התנהגות, ״אני עושה מה שבא לי והשאר יתמודדו״.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yor2 כתב:

אבל למה לא לעבור לנתיב השמלי? אני תמיד שרואה אופנים או כל כלי אחר.

האטתי למהירות שלהם והערתי להם. עם זאת הייתי עירני לכך שאני יכול לחתוך לשמאלי אם צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Be roo כתב:

למה זה משנה אם הוא חוסם נתיב כי התעצל לסובב עוד קצת את ההגה, או כי רצה לקפוץ לקנות סיגריות. זו בדיוק אותה התנהגות, ״אני עושה מה שבא לי והשאר יתמודדו״.

מצחיק שלכאורה ציטטת אותי אבל למעשה את היו זמני בומבה...

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.6.2022 בשעה 22:59, היו זמני בומבה כתב:

ולבחור הזה פשוט אין לי כבר מילים

בסרטון הראשון נראה לי שהוא פשוט שכח לפנות או שלא תכנן נסיעה ככ טוב ולא הצליח להכנס. בסרטון השני רואים אדם בן מוות.

לפני 23 שעות, EliC25 כתב:
כביש 40

*אף אחד מהם לא שם קסדה.

האחריות היא על ההורים.

האשמים היחידים זה ההורים הטרלול שלהם. יש לי ילדים בגיל הזה ואני לא מרשה להם אפילו לעלות על אופניים/קורקינט חשמליים- שלא לדבר על לנסוע על הכביש ועוד בלי קסדה. זה הורים שצריכים לשבת בכלא והילדים למוסד שיקום. הדבר היחיד טוב שיצא מזה שהם גרמו לכבות את המוזיקה הזאת

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, laplug כתב:

בסרטון הראשון נראה לי שהוא פשוט שכח לפנות או שלא תכנן נסיעה ככ טוב ולא הצליח להכנס. בסרטון השני רואים אדם בן מוות.

תסתכל על האיתות, קצת קשה לראות אבל הוא לא שכח ולא פנה ברגע האחרון. פשוט לא אכפת לו לחסום נתיב נסיעה ושכולם יתמודדו.

לפני 7 שעות, Be roo כתב:

זה לא משנה.
הוא עדיין בן זונה בכל מקרה. אבל אתה מבין למה הוא עשה את זה. נגיד מישהו חונה בחנייה כפולה. הוא בן זונה, אבל אתה יודע שהוא עשה את זה כי הוא מיהר ולא מצא חנייה. ולא כי הוא מנסה במכוון לפעול על מנת להרע. הסבל שהוא גרם הוא byproduct ולא המטרה.
תשווה את זה לזבל בטבע. אין לזה שום הצדקה. ואתה יודע שאנשים עושים את זה כי אין פחים ולא בא להם לסחוב. עכשיו תחשוב שאני אקח זבל מהבית, ואצא בטבע במכוון כדי לזרוק שם. זה הרבה יותר גרוע לא?!. למרות שזה אותו דבר. אז למה זה יותר גרוע? כי אין לי סיבה לעשות את זה. כי עשיתי רע סתם.
זהו. זה לא באמת משמעותי ההבדלף ובטח שזו לא הנקודה. זה סתם צורם לי יותר.

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה סתם נותן לו קרדיט הרבה יותר ממה שזה באמת. הוא לא תיכנן לחסום נתיב סתם בשביל הרוע. זה כך יצא לו והוא חשב שאנשים ישרדו עד שיתחלף הרמזור. לפחות זה לטווח זמן קצר וזאת טעות שאין לו שום דרך לתקן לאחר שכבר נעשתה. לעומת זאת, אני למשל חושב שאנשים שחונים חניה כפולה הרבה יותר גרועים. זה לא מוצדק בשום צורה. יש לנהג הזה תמיד אפשרות לתקן, לעומת זאת, זה נזק שיכל להיות לכל היום במיוחד במקום שאין חניה בכלל. אנשים כאלה צריך לחתוך להם את הגלגים לפי דעתי. אנשים שזורקים זבל ביערות זה בכלל לכלא. אין שום הצדקה בכלל וזה לזמן אינסופי- עד שישלחו חברה מהייטק לנקות את זה בהתנדבות (שלחו אותי כבר פעמים ליער בן שמן).

עריכה אחרונה על ידי laplug
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, היו זמני בומבה כתב:

ולא כי הוא מנסה במכוון לפעול על מנת להרע.

לדעתי אלה אנשים שלא עושים רע במכוון, אלה אנשים טיפשים בלי מודעות, אנשים שכל מה שמעניין אותם זה הם עצמם והם חושבים שהם לבד בעולם.
אני לא אומר שלאהוב את עצמך זה לא בסדר, הפוך, אם אתה לא אוהב את עצמך יש לך בעיה אבל אתם לא לבד בעולם.....

בגישה הזאת מגיעים לשערות לבנות מהר מאוד, העצבים פשוט לא שווים את זה ;  במיוחד כאשר מדובר באמבה חסר מודעות.
אם המצב ממש מפריע אפשר להעיר בנעימים (לא כדאי בעצבים כי זה לא בריא לך ואתה לא יודע על מי טיפול) ולהמשיך האלה.
אני יודע שזה לא פשוט גם אני טופס כריזה לפעמים אבל אני מנסה תמיד להרגיע את עצמי, אך איינשטיין אמר :"שני דברים הם אינסופיים: היקום והטיפשות האנושית, ואני לא בטוח לגבי היקום".
באותו עניין אמר איינשטיין ש"ההבדל בין גאונות וטיפשות הוא שלגאונות יש גבול".

עריכה אחרונה על ידי Electron
  • אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, היו זמני בומבה כתב:

אבל אתה מבין למה הוא עשה את זה

אתה מערבב בין הבנת המניע לבין הצדקה.

אין קשר בין הדברים.

אז אתה מסוגל להבין עצלנות של אחד ולא עצלנות של אחר. 

לפני 11 שעות, motior כתב:

מצחיק שלכאורה ציטטת אותי אבל למעשה את היו זמני בומבה...

טעות טעינו טועים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...