Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, Electron כתב:

למה? יש לו גדר מימין ואין לו שול מה הוא יכול לעשות?

כמו הרבה אידיוטים בכביש, יכול להיות שהוא אמר לעצמו "מי זה האידיוט הזה שמנסה לעקוף אותי - על גופתי" ודפק גז

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון (לא שלי) שהגיע כרגע ונהג משאית בכביש 5 שהתבלבלה עליו דרכו והחל בנסיעה בכיוון הנגדי

https://www.kapwing.com/videos/62b44e5543b0d900580bd7a2

עריכה אחרונה על ידי kobi_g
  • אהבתי 1

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, aviaviavi כתב:

כמו הרבה אידיוטים בכביש, יכול להיות שהוא אמר לעצמו "מי זה האידיוט הזה שמנסה לעקוף אותי - על גופתי" ודפק גז

יכול להיות ויכול להיות שלא האיץ, אי אפשר לדעת מהסירטון הזה.
אולי מפרסם הסרטון יוסיף לנו פרטים בהמשך.

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסאן אכן מאיץ יחד עם היונדאי ולא נותן לו לחזור לנתיב. 

וכך היונדאי עוד יותר מאיץ ונשאר יותר זמן רב על הנתיב הנגדי.

נראה לי שגם האיוניק הופתע, כי הוא לא ציפה שהיונדאי ימשיך לדהור על הנתיב הנגדי.

במצלמה זה נראה שהיה מרחק גדול והכל באיזי, במציאות היינו קרובים ושניות מהתנגשות. 

למזלנו היה שול לברוח אליו.

זהירות מתאבד/ רוצח לפנייך. 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן!
להאיץ בכוונה ולא לתת לעקוף בכביש כזה זה להיות שותף לרוצח שביצע את העקיפה.

• אהבתי 3

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.6.2022 בשעה 22:59, Tom777 כתב:

כמה סרטונים מהתקופה האחרונה.

נמחק לי הכיתוב בסרטון עם היונדאי התכלת אבל זאת אחת העבירות שיותר מטריפות אותי,גם אתה חוצה קו הפרדה וגם אתה נדחף, לפחות תחכה שיהיה פנוי. 
לא יכולתי לסטות ימינה כי היה שם קטנוע.

תריצו ל-25 שניות

תשמע העקיפה הלא חוקי שעשית לנהג קטנוע בשניה 55 תוך כדי סיכון החיים שלו לא פחות חמורה מכל האבירות של האידיוטים שצילמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה לא חוקי בעקיפה?

הקטנוע נוסע בשוליים ללא הצדקה עד שהם נגמרים ואז הוא סוטה לתוך הנתיב במהירות נמוכה. מה אתה מצפה שהנהג מאחוריו יעשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yoni162 כתב:

להאט עד עצירה אפילו

צודק, זה אלף בית במצבים כאלה.
הנחתי שניסאן לפחות הוריד את הרגל מהגז והיונדאי עקף בשאנטי בגלל זה לא הבנתי מה רצית ממנו(זה המינימום שעל אדם נורמאלי מצופה לעשות בסיטואציה כזאת),
אבל מהסתכלות חוזרת על הסרטון והתגובה של מפרסם הסרטון לא נשאר ספק, הנהג בניסאן הוא רוצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Gavrik כתב:

תשמע העקיפה הלא חוקי שעשית לנהג קטנוע בשניה 55 תוך כדי סיכון החיים שלו לא פחות חמורה מכל האבירות של האידיוטים שצילמת.

איך עקיפה לא חוקית?

הוא מחליט לנסוע בשוליים( לא יודע מה אומר החוק לגבי אופנועים לדעתי אסור.) כי הוא איטי מאוד אז אני ממשיך בנתיב שלי.

עריכה אחרונה על ידי Tom777

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Electron כתב:

לא יאומן!
להאיץ בכוונה ולא לתת לעקוף בכביש כזה זה להיות שותף לרוצח שביצע את העקיפה.

מאוד מאוד נפוץ!

פשוט לא שמים לב כי כששני נהגים נוסעים באותו כיוון נסיעה אז זה פחות בולט.

תנסה אבל פעם לעקוף מישהי בעשר קמ"ש יותר ותראה איך פתאום הוא מאיץ אתך ואז כשאתה עובד לפניו דופק ברקס ויורד חזרה ל-90 נניח. 

בדקתי את זה מאות פעמים כבר, זה קורה לי באזור ה-80 אחוז מהמקרים. 

אין לי הסבר לתופעה, או שזה איזה רפלקס לא ברור, או שלכולנו יושב איזה "דווקא" קטן במוח.

אבל זה מאוד מאוד נפוץ. 

נהג עקף אותי בכביש הערבה, בלמתי שיעבור זריז, האיש סימן לי תודה. הזייה. הדבר הכי בסיסי, גם אם מישהו נקניק, לבלום כדי לא לסכן את עצמך קודם כל. 

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי קשה לשפוט את היונדאי. הוא עקף בעיקרון על פי חוק. ואי אפשר לדעת באיזה מרחק הוא היה מהרכב ממול בעת העקיפה וכמה שדה ראיה היה לו. לפעמים זה מאוד קשה לעקוף במהירויות הללו לפני שפתאום מגיח רכב מלפנים. תלוי מאוד גם איך הרכב שלך מאיץ ממהירות מסויימת, איך מתנהג הרכב הנעקף, ובמיוחד קשה לחשב את המהירות שבה נוסע הרכב ממול.

אני אתמול ניסיתי לעקוף משאית במצב דומה, ועד שהרכב האיץ סוף סוף - הופיע לי רכב ממול. נכנסתי לדילמה האם להאט ולתת למשאית לעקוף אותי שוב- בהנתן שהיא ארוכה מאוד ונוסעת כבר יותר לאט ממני- אז יקח לי מלא זמן לחזור ואולי אני לא אספיק. או להאיץ עוד יותר ולסיים את העקיפה, בהנתן שהאצה נוספת תקרב אותי מהר יותר לרכב ממול ואולי אני לא אספיק לסיים את העקיפה. זה החלטות של מילי שניות שלעפמים אין תשובה חד משמעית נכונה.

אני חושב שהנהגים שעוקפים בפס הפרדה רצוף, בסיבובים וללא שדה ראיה- הם ללא כחל וסרק רוצחים, אבל חוץ מהם יש עוד הרבה שטח אפור

עריכה אחרונה על ידי laplug
  • לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה איך זה רלוונטי ש"עקף בעיקרון על פי חוק". שיעשה תאונה חזיתית 5% סיכוי לחיות עם הנתיב הנגדי נראה כמה זה יעזור לו..

מעבר לזה ש"החוק" יהיה לצידך צריך גם להתאים את העקיפה לתנאי הדרך/רכב. כל הדברים הללו שמנית זה סימני שאלה, אם בתור נהג שרוצה לעקוף אין לך את התשובות אליהם ויש לך סימני שאלה כגון יכולות ההאצה של הרכב שלך (וi20 הוא לא פנתר בהאצה...) , מתי ייגמר הקו המקווקו או שלל דברים אחרים, אז לא לוקחים כזה סיכון. הi20 בסרטון פשוט אידיוט וסכנה לכביש.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...