Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אנשים שעוקפים על קו הפרדה רצוף זה כבר מחזה רגיל, אבל כאלה שמשחקים רולטה רוסית על חשבון החיים של אחרים קצת פחות (אם כי עדיין נפוץ מדי):

מי שלא מכיר, הסרטון מתחיל בדיוק ב"עיקול המוות" בעליה של בית אורן, והנהג הזה יצא לעקיפה של שיירה לפני פניה שמאלה בשיפוע די תלול. אם במקרה היה מגיע מישהו מלמעלה זה היה נגמר בתאונה חזיתית.

וזה אולי מה שמבאס אותי. טעויות, בריונות, טיפשות - קיים וחרא גדול.

אבל יש אנשים שפשוט לא אכפת להם למות בכלל, כנראה גם אותו כוכב שראינו לפני כמה עמודים שיצא לעקיפה ולא חזר גם כשמישהו בא ממול.

החיים שלהם על הזין שלהם וככה גם החיים של אחרים.

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את האיזור מצויין, אכן קורה לא מעט. בעיה כשבכל הכביש אין מקום לעקוף ובסלילה האחרונה ביטלו 2 מקומות פוטנציאליים (אם כי לחוצים, רק כשאתה מהיר והנעקף איטי).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, shellcase כתב:

מכיר את האיזור מצויין, אכן קורה לא מעט. בעיה כשבכל הכביש אין מקום לעקוף ובסלילה האחרונה ביטלו 2 מקומות פוטנציאליים (אם כי לחוצים, רק כשאתה מהיר והנעקף איטי).

אתה צודק, אבל גם אם אתה מחליט לעקוף על פס רצוף, לפחות תעשה את זה במקום שיש בזה הגיון, ולא במקום הכי גרוע שאפשר בערך כמו פה..

אציין שאני בחיים בחיים לא עוקף על פס רצוף, ומי שעושה את זה עבריין. אבל יש לעבור על החוק ויש פשוט להתאבד, כמו פה.

אני אישית נוסע מאוד מהר בכביש הזה, ולכן ברוב המקרים, למעט במקטע שאחרי כלא דמון שנותן הרבה מקום לעקיפה  - אני פשוט עוצר ומחכה למרווח של לפחות דקה ביני לבין הרכב האחרון שעבר.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסיבות שהפסקתי לבוא לשם, הסיכוי לא להתקע אחרי מישהו לרוב אפסי. האמת שלא יצא לי להתקל בתופעה שבסרטון, עוד סיבה לא להגיע לשם שלא לצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, אני לא מעודד את המהלך, אני מלין על זה שיש שם כמה מקומות שאולי אפשר להוריד איזה שיח או שניים שמסתירים ולתת לאנשים לעקוף (להבדיל ממקומות אחרים שאין קו רצוף ולעקוף זה התאבדות (כמו בעליה מיד אחרי בית אורן)

מבחינתי לעצור או 'לא להגיע' לא בא בחשבון, זה חלק מהמסלול הכמעט יומיומי שלי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי איך שעקפת את המשאית בטון

בתור נהג חדש שלא כל כך יודע להבדיל בין משטרת תנועה ומשטרת ישראל, למשטרת ישראל לא אכפת על כמה אני נוסע ואיך? 

וקצת עצוב שזה המצב שאנחנו חיים בו בתור סטרטאפ ניישן או השקר הגדול של "העם הנבחר" וככה אנחנו נוהגים(לא רק).

לא היינו יכולים ללמוד קצת מהגויים(במיוחד מהגרמנים) איך להתנהג בציבור?

בתאריך 1.7.2022 בשעה 11:42, yoni162 כתב:

אחת הסיבות שהפסקתי לבוא לשם, הסיכוי לא להתקע אחרי מישהו לרוב אפסי. האמת שלא יצא לי להתקל בתופעה שבסרטון, עוד סיבה לא להגיע לשם שלא לצורך.

באמצע היום אני אוהב לצאת לסיבוב באזור הלוך-חזור סביבות 12-2 הכביש דיי ריק 

עריכה אחרונה על ידי VromVrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי השוטר חשב שאם הטנדר עושה כזה מהלך מול הפרצוף שלו, כנראה שלא כדאי להתעסק איתו. אחרת אני לא מבין מה לעזעזל. "ניחא" עוד לפנות שמאלה מהישר בלבד (שזה מסוכן מאוד לכשעצמו) אבל לעבור באדום מלא, זה בכלל נסיון רצח/התאבדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עושים פרסה במקום אסור... אבל עושים אותה מהמסלול החיצוני, אז זה מוצר?

• אהבתי 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי שעה לפני כניסת שבת - מאה שערים - בית ישראל 

ערסים חוסמים נתיב עם רכב ומוזיקה ושותים בירה עללל הרכב מספר 2690869

חצי דקה אחרי ...

זומבים נתלים על הווישר האחורי , רק בנס לא דרסתי בטעות

עריכה אחרונה על ידי Geek driver
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מבאס 3
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...