Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, ניקו פ. כתב:

אתה לא החלטי. כל רוכבי דו-הגלגלי או כל נהגי הקיה?

אני כבר לא יודע ממי להתחמק יותר. תעשה לנו סדר. 

אעשה לך סדר.

נהגי קיה/יונדאי - ההגדרה המדויקת ל"הישראלי המכוער". רכב באדג'ט לאנשים שנוסעים מא' לב', כי זה מה שמעניין אותם ותו לא.

לכן גם אם אין להם באמת תרבות רכב ונהיגה, ולכן הם גם נוסעים כמו שהם נוסעים - כי הם חיים את החיים ככה. הם בדיוק אלה

שהולכים לאט ברחוב, אלה שלא שמים לב מה קורה סביבם, אלה המעצבנים בתור לפניך שלוקחים את זמן ולא אכפת להם שאתה גם צריך

שירות, וכו' וכו'. אני קורא להם "עצם בגרון", כי אתה תמיד מוציא אנחה של "איפפפפפ" כשהם תקועים לך כשאתה מנסה לנסוע כמו בן אדם.

נהגי מאזדה - ברוב המקרים ערסים שמשום מה נמשכים למותג הזה. לרוב יסעו עם אור פנים דלוק בזמן נסיעה (אף פעם לא הבנתי את הקטע הזה)

ולדים סופר מסנוורים.

דו-גלגלי - אשפה אנושית, כולם. גם ה"זקנים", ה"אותנטיים" עם ההארלי שתקועים לך בכביש 6 בשיירה על 70 קמ"ש - גם הם. 

אגב, נסה יותר לשים לב בכביש. אתה תראה שאת מרבית התקלות בכביש גורמים קיה/יונדאי - אמיתי לגמרי. גם מהסתכלות כאן בסרטונים בעמודים

האחרונים, אתה תראה שלרוב המצולמים זה קיה/יונדאי. 

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 2
  • משעמם 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייק על ההשקעה ועל שיעורי הבית (אם כי לא לגמרי עד הסוף ;) ). 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני רואה ב30K שלי שאני נוסע בשנה- הערסים מתחלקים ל - 3 סוגים: ערסים על היונדאי איוניק (ערסים של הייטק בד"כ- רכבי חברה), ערסים של רנו מגאן (ערסים ישראלים) וערסים של סקודה אוקטביה (ערסים ערבים). אני לא רואה הרבה ערסים על מאזדות- זה בטח ערסים היי-סוסייטי של המרכז או משהו

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אנחנו בסטיגמות, אז נהגי טיוטות היברידיות שכנראה יש להם אג'נדה מוסכמת ומנסים להשיג את צריכת הדלק המוצהרת של היצרן מעלים לי את הסעיף, הם פשוט לא מוכנים ללחוץ על הגז

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • מצחיק 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם לא מעט שנוהגים במנותק לחלוטין מכל מה שסביבם. הבוקר נתקלתי בכזה, אמנם לא עונה לתאורים שמעלי, אבל נהג שמונח ברכב (כי לא נראה שהיה בתנוחת נהיגה סבירה) ומתנהל במהירות 50-60 החל מרמזור היציאה לכביש 5 במחלף העזר ועל כביש 5 כשהוא מטייל בין המסלול הימני לזה שלידו מבלי כמובן לאותת, וממשיך לשמור על האופציה לבחור מסלול, כלאמר שני גלגלים בכל מסלול 🙃 כמובן שהתנועה סביבו עוקפת אותו אבל הוא הצליח לתקוע את האוטובוס שהגיע מאחור מבלי לאפשר לאוטובוס לעקוף. אני ברחתי ממנו מיד שהתאפשר לי, אבל ראיתי במראה שהוא נישרך על כביש 5 ומתחילה שיירה מאחוריו. אנסה להוריד את הסרטון מאוחר יותר.

כמה כאלו יש? המונים. לא מעטים "נהגי תקציב" כמו שאמרו מעלי, אבל לא רק. אבל יש ככל הנראה איזה מכנה משותף לנהגי ליסינג  איוניק וקורולה היברידים. והם לצערי מתרבים.😉

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחדשות 13.

https://13tv.co.il/item/news/domestic/crime-and-justice/through-a-rock-903166974/?pid=62&cid=903166974

ללא מעצורים: תיעוד - אופנוען זרק אבן וניפץ שמשת רכב בכביש 1

תושב שכונת בית צפאפא שבעיר הבירה רכב על אופנוע בעת שהסתכסך עם נהג רכב אחר, בדרך בגין. רק במזל האירוע לא נגמר בנפגעים בנפש, האופנוען התפרע על הכביש, ניפץ את מראת הרכב שתקף - והפריע לנהגים אחרים בכביש. בזכות מצלמה על שמשת הנהג האופנוען אותר ונעצר - והשבוע הוגש נגדו כתב אישום חמור. "בנס לא נגרמו נזקים חמורים יותר".

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהפייסבוק: "תקרית אלימה בין רוכב קטנוע לנהג מאזדה".

https://www.facebook.com/watch/?v=1457815891401523&extid=NS-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C-GK2C&ref=sharing

העיקר צחקתם עליי כשאמרתי לכם על נהגי הדו-גלגלי והמאזדה.

ובלי קשר, אתמול נסעתי בכביש 5 בשעות הערב והיה פקק נוראי במורשה (לא ברור לי עדיין למה). עשיתי בדיקה אילו נהגים הזמן שלהם

יותר יקר משלי והם חתכו את כולם דרך הנתיב השמאלי שמיועד לתחב"צ, וזה היה כך: יונדאי, יונדאי, מאזדה, קיה, יונדאי.

רק מוכיח את הטענה שלי.

• אהבתי 5

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Fraysa כתב:

יותר יקר משלי והם חתכו את כולם דרך הנתיב השמאלי שמיועד לתחב"צ, וזה היה כך: יונדאי, יונדאי, מאזדה, קיה, יונדאי.

לפי נתוני הלמ"ס מדובר ביצרנים שאחראים לכשליש ממסירות הרכב בשנים האחרונות... כך שבאופן סטטיסטי אתה צריך לנרמל את הנתונים ואז תיראה שזו הנחה בעייתית.

• רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא הנחה בעייתית בהתחשב בעובדה הרווחת שאין תרבות רכב ונהיגה בארץ, על כן בסבירות גבוהה ה"ישראלי הממוצע" ירכוש רכב כזה, ויתנהג כמו שהוא מתנהג בכל מקום גם בכביש. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Fraysa כתב:

Benny Hill Theme 😁

רק בסרטון גיליתי, שנדחפו 2 רכבים (מאזדה ויונדאי) 

יש בסרטון "רכב במבחן" - בודקים נסיעה בשוליים:

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלביוב 1

דלביוב 2

לא סגור אם זה קופרע או RSQ או משהו אחר. להערכתי הוא היה במהירות מעל 200 קמ"ש לפני שהתחיל לבלום. למען האמת אין כאן משהו מיוחד, מי שנוסע בלילות בכביש 6 מכיר את התופעה, בד"כ מדובר בשניים או שלושה רכבים שיוצאים לשחק אחד עם השני במהירויות מכובדות תוך סיכון התנועה. ארבע ניידות משטרה שהיו עומדות קבוע בלילה בין מחלף קסם לעירון היו יכולות להניב שלל נאה ולמגר את העניין.

• אהבתי 4
  • מבאס 3

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...