Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

הראשון, ג׳יזס. כבר יצאת לעקיפה מסוכנת, עכשיו זה הזמן לחסוך בדלק?! תן גזזזזזזז! 

שם הסרטון זה הדבר הכי מדויק שנכתב בשרשור הזה. דלביוב עם תעודה. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי. השתקתי את הסאונד - אני מגדף אותו שם כהוגן 😁. נדמה לי שזו הונדה ג'אז; אתה יכול ללחוץ על הדוושה עד מחר ולא יעזור לך. זה לא זז הדבר הזה.

כפי שנכתב בנושא עקיפות לפני כמה עמודים בשירשור זה - להכיר את הרכב ולדעת מה הוא מסוגל לתת, זה אחד מהתנאים המקדימים הנדרשים לעקיפה בכביש כזה.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, CarloAbarth כתב:

קופרה פורמנטור לפי הפנסים האחוריים..

רוצח על הכביש.

אתה צודק - זה קופרה.

ולפי הכתבה הזאת: לא תאמינו באיזה מהירות נתפס תושב חולון-גם השוטרים היו בהלם - המקומון האזורי לחולון, בת ים וראשון לציון (goitem.co.il)
נהג הורד מהכביש. וטוב שכך!

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.7.2022 בשעה 18:14, קורן בן אשר כתב:

דלביוב 1

ואו...כמה טמטום. 

רק במזל הוא לא לקח איתו את הרכב שבא ממול. 

אנשים פשוט לא מודעים לכמה זמן לוקח לרכב שלהם להאיץ, וכמה מרחק הם צריכים לעבור. 

• רעיון טוב! 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוג של פריקה…

יום שישי חוזר הביתה בשלווה , ומתנקש מנסה לפגוע בי . רק נהג הסובל מפזילה קשה מאוד יכול לחשוב שהרמזור מיועד לו. בצומת הזו הרמזור "שלי" משחרר אחרי הרמזור שמימינו. כך שאין שום סיכוי שהרמזור שמשמאל התחלף שניה קודם. 

• אהבתי 3
  • מבאס 3

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.7.2022 בשעה 16:52, _slayer_ כתב:

מהניסיון יומי, כביש די ריק, אבל חובה לדחוף.. בראשון - יציא ממעגל מוזרת:

אצל הראשון זה נפוץ באיזור הזה משום מה

לפני 5 שעות, zaf כתב:

סוג של פריקה…

יום שישי חוזר הביתה בשלווה , ומתנקש מנסה לפגוע בי . רק נהג הסובל מפזילה קשה מאוד יכול לחשוב שהרמזור מיועד לו. בצומת הזו הרמזור "שלי" משחרר אחרי הרמזור שמימינו. כך שאין שום סיכוי שהרמזור שמשמאל התחלף שניה קודם. 

זה לא התבלבלות, מהמיקום שלו לא רואים את הרמזור שלך בכלל, רואים רק את הרחוק בכיוון הנסיעה שלך, ובוא, מי מחפש את הרמזור שלו ב-90 מעלות שמאלה?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M3 אתה רציני - יש לו אדום מול העיניים . כפי שכתבתי - פזילה קשה.

image.png.10e50ad8da4aeaee5cd063e9a207dc26.png

• מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא הייתה עם הפרצוף בנייד , רואה חדשות .😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, zaf כתב:

M3 אתה רציני - יש לו אדום מול העיניים . כפי שכתבתי - פזילה קשה.

image.png.10e50ad8da4aeaee5cd063e9a207dc26.png

ברור שיש לו אדום מול העיניים.

התכוונתי שזה בזדון ולא בטעות.

לא חושב שיש פזילה עד כדי כך חמורה בספרות הרפואית 🤣

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הפזילה לא כל כך חמורה   🤣, בכל זאת הזרוע השמאלית של הצומת היא אלכסונית מעט ביחס לזרוע ממנה הגעתי , ממערב למזרח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזרוע כן אבל הרמזור לא 🤣

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אין לי סרטון (משום מה לא הוקלט), אבל ראיתי אתמול משהו מטריד. עומד בצומת מת"מ לכיוון דרום, מחכה לפנות מזרחה לכיוון קניון חיפה. כמו שניתן לראות יש 2 נתיבים לפניה שמאלה ו2 נתיבים ישר (דרום), ביניהם אי הפרדה (אי אפשר לחצות). אני רואה מישהי עומדת בנתיב שממשיך דרום (עיגול אדום), מאותתת שמאלה. ברור שלא ניתן לבצע משם את הפניה כי היא בנתיב בממשיך ישר. הנחתי שהתבלבלה בהתפצלות של הנתיבים קצת לפני, קורה. אבל מה שקרה אחרי זה קצת ערער אותי.

הרמזור שלה התחלף, וברור שהיא נשארת לעמוד ולא נוסעת ישר כפי שאמורה אלא מעכבת את כל מי שמאחוריה שמתחיל ישר לצפור. אחרי כמה שניות כנראה נשברה מהלחץ, ופשוט נכנסת לצומת ופונה שמאלה. בזמן הזה יש רמזור ירוק לנתיב שלה שממשיך דרומה, וגם לנתיב הנגדי שנוסע צפונה (חץ כחול). היא פספסה בשניה רכב שהגיע ממול, שראה אותה במזל והאט בזמן. פשוט רוצחת. גם בנאדם פח אשפה שלא מסוגל להמשיך טיפה ישר ולתקן את הטעות בהמשך הדרך, וגם החלטה מודעת להכנס לצומת ברמזור אדום (עבור הפניה שהיא ביצעה מן הסתם הרמזור היה אדום).

מטרידה אותי השרירותיות של העניין, בכזו קלות היתה יכולה להיות פה תאונת צד-חזית במהירות של ~80 קמ"ש. זה לא שאני נאיבי ומהשרשור פה נראה שזה משהו שקורה אחת ליום, אבל לא יצא לי לראות משהו עם כזה פוטנציאל לתאונה קטלנית בלייב. הרוצחים האלה נוהגים בקרבנו.

Capture.JPG

עריכה אחרונה על ידי yoni162
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...