Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

הסרטון הראשון די מדהים - 4 עבריינים על 50 מ'': הולך הרגל שמשוטט בכביש, הקיה שעוצר בלי סיבה נראית לעין, הקטנוע שעוקף רכב שעצר במעבר חציה והמונית שלא יותר טובה ממנו.

השני הוא ארוע שכיח מאוד במקומותינו, נראה כמו עבירת טלפון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהעבירות האחרות כבר הפכו להיות כל כך טריויאליות שלא שמים לב אליהן. 

בן אדם מטייל על הכביש עם הגב לתנועה ושמישהו אחר ייזהר, אופנוע נוסע נגד כיוון התנועה, נהג המונית אחריו כי אם האופנוע יכול אז למה לא הוא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסרטון השני זה באמת עניין של הגיר הרובוטי. שימו לב גם שהרכב כנראה עוד לא עבר אפילו שטיפה מאז שיצא מהסוכנות.. סיומת 03

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן 😉 ליסינג.

image.png.3709535a41be13c6dcde8bd07ca4447b.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיע לצומת, מצד שמאל יש תמרור תן זכות קדימה (301).
בסיבה שלא ברורה לי, גברת במזדה החליטה להאט ולתת לי להתקדם. למרות שאני הייתי צריך לתת לה זכות קדימה וכך עשיתי. עד כאן הכל בסדר, קצת נימוסים, אני רואה שגברת עצרה ואני התחלתי בנסיעה.
פיתום אחרי שורה של המכוניות (2 או 3) קופץ אלי בחור. נוסעה נגד כיוון התנועה וגם מקלל אותי - אין גבול לחוצפה!

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תיכונסיט בן 8 שלקח לאמא שלו את הרכב. מקווה שלא בזבזת עליו עצבים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערס מצוי חושב שהכביש של אבא שלו.
אנשים כבר לא סופרים את החוק וזה נהיה מפחיד.
היום נסעתי קרוב לשעתיים בכבישי ישראל ולא ראיתי ניידת אחת..ואני מדבר על ראשון/בת-ים - תל אביב אז לא פלא שאנשים מרשים לעצמם.

• אהבתי 2

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, alex-kar כתב:

אני מגיע לצומת, מצד שמאל יש תמרור תן זכות קדימה (301).
בסיבה שלא ברורה לי, גברת במזדה החליטה להאט ולתת לי להתקדם. למרות שאני הייתי צריך לתת לה זכות קדימה וכך עשיתי. עד כאן הכל בסדר, קצת נימוסים, אני רואה שגברת עצרה ואני התחלתי בנסיעה.
פיתום אחרי שורה של המכוניות (2 או 3) קופץ אלי בחור. נוסעה נגד כיוון התנועה וגם מקלל אותי - אין גבול לחוצפה!

אגיד משהו שאין לך מה להעלב ממנו כי מהסרטונים שלך פה בפורום ראיתי שאתה נוהג כחוק.
לי נראה מהסרטון שחסמת את המאזדה, התקדמת לנתיב שלה ונעצרת כך שלא היה לה בררה אלה לתת לך לעבור.(יכול להיות ואני טועה והמצלמה הרחבה מעוותת את התמונה)
מזכיר לי את אלה שיוצאים עם חצי רכב מנתיב השתלבות לנתיב שלך,  עוצרים וחוסמים לך את הנתיב, אתה נעצר בגללם והם עושים לך "תודה" עם היד כאילו אתה נתת להם לעבור מטוב לבך.(אני לא אומר שאתה כזה פשוט הזכיר לי את הסיטואציה)
ובקשר למפגר בטויוטה אל תתרגש, תיהיה אדיש, החלק הכי עצוב בסיפור שהוא חושב שהוא בסדר.

לפני 3 שעות, Tom777 כתב:

אנשים כבר לא סופרים את החוק וזה נהיה מפחיד.
היום נסעתי קרוב לשעתיים בכבישי ישראל ולא ראיתי ניידת אחת..ואני מדבר על ראשון/בת-ים - תל אביב אז לא פלא שאנשים מרשים לעצמם.

אכן אכן הכאוס חוגג.
גם אם יש ניידת זה לא תמיד עוזר, לפני כמה ימים ראיתי ניידת משטרה מולי בצומת עומדת ברמזור אדום פשוט אדישה לעבירות, מה היה:
- רכב עבר בצהוב/אדום (צהוב מאוחר?) תוך מעבר קו הפרדה רצוף.
- אחרי זה הגיעה רמזור אדום ומופיע רוכב קורקינט שעבר באור אדום ככה בשיא השאנטי מול השוטרים.
- הרמזור התחלף לירוק, הנידת מתחילה לנסוע ולהכנס לצומת ומיד עוקף אותה מצד ימין קטנוע (כביש עם נתיב אחד בכיוון הנסיע).

עריכה אחרונה על ידי Electron
  • אהבתי 3

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר, שעות הבוקר העמוסות, מתאבד היונדאי החליט לצאת לעקיפת ניסאן ג'וק. הוא היה כל כך נחוש לעקוף, שלא הרתיע אותו כלום, או לפחות לבלום ולהכנס מאוחרי הניסאן.

אני הייתי מאחורי האיוניק, ולא ראיתי מזווית הראיה שלי שרכב נמצא בנתיב הנגדי. חשבתי שהאיוניק סתם עוצר בשול, עד ששמתי לב את היונדאי דוהרת לכיווני ומהר ברחתי לשול.

לא מתאר לעצמי מה היה קורה אם לא היה שול. 

• אהבתי 5
  • מבאס 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yoni162 כתב:

תגובה אומללה של הניסאן הנעקף

למה? יש לו גדר מימין ואין לו שול מה הוא יכול לעשות?

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג הניסן שנעקף יכול היה אולי להאט ולתת לאדיוט ביונדאי לעקוף מהר יותר, אבל לדרוש מנהגים מסויימים להיות עירניים לסביבתם זה כבר יותר מדי.

את נהג היונדאי הייתי מסרס, שלא יתרבה.

• אהבתי 3

I shall explain: dialog it is exactly like monolog, except in the case of monolog, it is one person talking to himself; in dialog - two persons talking to themselves

Shaike Ophir שייקה אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...