Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

והנה למה חשוב שתהייה מצלמה ברכב. ואני ממליץ על דו-כיוונית (קידמית ואחורית) לפחות. 

https://www.mako.co.il/news-israel/2022_q2/Article-604fde0cea75181026.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802_332393

שיטת העוקץ בכבישים: מספר נהגים מזהירים מפני צעירה שקופצת על רכבים בצמתים באזור חיפה, ומביימת תאונות - על מנת לסחוט כסף ללא התערבות משטרתית • למרבה המזל, מצלמת הרכב תיעדה את הניסיון היצירתי, וגם את ההימלטות מהמקום • נהגים נוספים באזור דיווחו על חווייה דומה, וחלקם אף שילמו לה כספים מחשש להסתבך עם המשטרה

• אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת שזה לא כזה "יצירתי", בסין אנשים עשו מזה כבר אומנות. תחפש "china insurance scams" ב Youtube. ולגופו של עניין, צריך פשוט לעקב אותה עד שמגיעה משטרה שיפתחו לה תיק. בטוח זה לא חוקי לעשות דבר כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזימה שקיימת שנים בחו"ל, לא יודע בקשר לסין אבל בארה"ב זה נפוץ (ממה שאני רואה ברשת)

מעניין אם עכשיו שזה עשה כותרת עוד אנשים יקבלו רעיונות.. מי שעוד לא קנה מצלמה, זה הזמן 😜

עריכה אחרונה על ידי Sparrow420
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, zaf כתב:

והנה למה חשוב שתהייה מצלמה ברכב. ואני ממליץ על דו-כיוונית (קידמית ואחורית) לפחות. 

https://www.mako.co.il/news-israel/2022_q2/Article-604fde0cea75181026.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802_332393

שיטת העוקץ בכבישים: מספר נהגים מזהירים מפני צעירה שקופצת על רכבים בצמתים באזור חיפה, ומביימת תאונות - על מנת לסחוט כסף ללא התערבות משטרתית • למרבה המזל, מצלמת הרכב תיעדה את הניסיון היצירתי, וגם את ההימלטות מהמקום • נהגים נוספים באזור דיווחו על חווייה דומה, וחלקם אף שילמו לה כספים מחשש להסתבך עם המשטרה

במקרה הזה, אני אישית - במקום הנהגת - הייתי הולך על עוקץ הפוך:
לא מספר לה שיש לי מצלמה, נותן לה להזמין לי משטרה - ואז שולף את הסרטון...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, G-רפי כתב:

לא מספר לה שיש לי מצלמה, נותן לה להזמין לי משטרה - ואז שולף את הסרטון...

היא לא תזמין משטרה - זה הרעיון. הכל מתבסס על הפחד של הנהג להסתבך עם המשטרה.

במקרה כזה, פשוט עוצרים בצד ואומרים לה שאתה מזמין משטרה ואמבולנס וכל מה שצריך - ישר היא תתקפל.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולף מידי בוקר בכביש 551.

זה כביש חד נתיבי עם תנועה יחסית זורמת.

פעם בשבוע לפחות יש מישהו שממש ממהר, בעיקר כשיש פס לבן. סכנת נפשות

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי

image.png.d0831c736384177589b6b183327c7dbc.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה האתר הזה של דיווח על מספר רישוי?

אכן סוזוקי

50BEAF14-EC06-49C3-BEE9-F4599A55898A.png

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה סרטונים מהתקופה האחרונה.

נמחק לי הכיתוב בסרטון עם היונדאי התכלת אבל זאת אחת העבירות שיותר מטריפות אותי,גם אתה חוצה קו הפרדה וגם אתה נדחף, לפחות תחכה שיהיה פנוי. 
לא יכולתי לסטות ימינה כי היה שם קטנוע.

תריצו ל-25 שניות

עריכה אחרונה על ידי Tom777
  • אהבתי 5
  • מעניין 1

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון השני זה אחד הדברים שהם סממן מאוד מובהק למהג חסר ביטחון. כבר השתלבת כמו חמור ועצרת את כל התנועה, סע!!! למה הוא מחכה? שיםרשו לו שטיח אדום?

מחרפן אותי כל פעם מחדש. 

משתלב כמו חמור, כבר נכנס חתוך הנתיב, ממשיך להזתכל במראה עוד 13 שניות בעמידה  מסיבה לא ברורה. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...