Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לדעתי הוא דיבר על המקרה שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג ארץ ישראלי טיפוסי, דרך אגב הוא גם כמעט לא נתן לפיאט דובלו שלפניך את הזכות, הוא עומד באמצע הצומת כאילו היא של אבא שלו.

צריך לשים לב לאנשים כאלה, אני יודע שזה קשה חחח אבל לפעמים עדיף להאט ולתת לטמבל לנסוע, סתם כאב ראש פגיעה ברכב , גם אם אתה לא אשם..

עריכה אחרונה על ידי Tom777

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.5.2022 בשעה 11:53, Electron כתב:

אני באמת באמת לא מבין מה מפריע לאנשים להודות בטעות,זה האגו שלהם או שהם באמת כ"כ טיפשים??

לדעתי שילוב של השניים (במרבית המקרים) במקרה של החמור הזה 100% טיפשות

כולם עושים טעיות בכביש, גם לי זה קורה ואין לי בעיה לסמן ׳סליחה׳ עם היד אם עשיתי משהו לא בסדר. אבל לבוא בטענות כמו החמור מהסרטון זה הזוי. למרות שאני ממש לא מופתע. 

בתאריך 31.5.2022 בשעה 17:42, Fraysa כתב:

רק בישראל. מחכים ,מחכים.... יוצאים עכשיו! (בשניה שרכב מגיח).

מזכיר לי מישהו שהכרתי שהיה חסר טאקט והבנה של מצבים.  היינו צוחקים עליו שאם הוא היה מחכה לאוטובוס בתחנה והיה רואה אותו מתקרב היה נזכר להדליק סיגריה. 

עריכה אחרונה על ידי Ryan OReily
  • מצחיק 1

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.facebook.com/100000650003122/videos/380466034126856

עלה לפייסבוק, משוגעים יש פה במדינה, אני קל הייתי ממשיך על אחד מהם.

עריכה אחרונה על ידי Tom777
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://vimeo.com/716481885
כשאתה עסוק יותר מידי בפלאפון ולא בנהיגה 

יש מצב שגם אני הייתי לא בסדר והייתי צריך לראות את זה קורה 

עריכה אחרונה על ידי VromVrom
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאסי למקומות האלה. אני לא עולה על 2 משם (אלא דרך הגשר), אבל יש אהבלים שיוצאים מפרויד ביציאה המיועדת להמשיך צפונה ואז חותכים לכל הרוחב, וזה עם שדה ראיה בעיתי (עצים + תחנת מטרונית + רוחב הכביש).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

קלאסי למקומות האלה. אני לא עולה על 2 משם (אלא דרך הגשר), אבל יש אהבלים שיוצאים מפרויד ביציאה המיועדת להמשיך צפונה ואז חותכים לכל הרוחב, וזה עם שדה ראיה בעיתי (עצים + תחנת מטרונית + רוחב הכביש).

לעלות דרך הגשר זה אם אני איפה שהחניון עפר הגדול(מול הבניין של אינטל) בכיכר לקחת את היציאה השניה ? זה מחזיר אותי לכיוון המנהרות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך הגשר הכוונה שאני יורד בפרויד, פונה ימינה ברמזור הראשון (מגורשי ספרד) ואז שמאלה בצומת של המנהרות.

לפני זה יש הגשר מעל פרויד, הוא מוביל לסמי עופר ולטירת כרמל, לא ל-2.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, הבנתי. אתה מגיע ממת"מ. אני התיחסתי למצב אחר, אלה שמגיעים מהקניון, ובמקום לפנות ימינה ברמזור של מת"מ פונים במעקף שמכוון לנוסעים צפונה, ואז חותכים 3 נתיבים ואי תנועה מצוייר כדי להגיע ל-2. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבוד.

ולזכות הנהג ממול - זיהה את הטעות בזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, sperial כתב:

OK, הבנתי. אתה מגיע ממת"מ. אני התיחסתי למצב אחר, אלה שמגיעים מהקניון, ובמקום לפנות ימינה ברמזור של מת"מ פונים במעקף שמכוון לנוסעים צפונה, ואז חותכים 3 נתיבים ואי תנועה מצוייר כדי להגיע ל-2. 

כן יצאתי ממתם ואחרי זה איבדתי אותך חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...