Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפני 31 דקות, motior כתב:

שומרים ממנו מרחק ואם יש כח מתקשרים לחברה שהשם שלה מופיע על המסחרית ומתלוננים

כבר דיברתי איתם אתמול והבטיחו לי לטפל בנהג הרצחני

• רעיון טוב! 1

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם לדבר ברצינות, הייתי יכל לנסות ללמד "זכות" על הנהג הזה. יכל להיות מאוד שהנהג הזה מקבל משכורת פר- הספק ולא פר שעות. הווי אומר שע"מ להתפרנס בכבוד הוא חייב לנהוג כמו משוגע, או כמעט כמו משוגע. 

אני מכיר את הסיפור אישית מאישתי שעובדת בתור שיננית בכללית. היא למדה שנתיים, השקיעה עשרות אלפי שקלים (אני השקעתי) בתואר ושעות רבות של תרגול. 

והמשכורת שלה היא פר הספק, הווי אומר שגם אם היא עובדת שעות נוספות היא לא מקבלת שקל. היא בעצם כל יום עומדת במצב של בחירה בין לעשות עבודה טובה כך שאנשים יצאו מרוצים ולקבל 4000 שח בחודש לבין להריץ אנשים כאילו זה מפעל בסין ולקבל קצת יותר ממינימום.

יכל להיות שהנהג הזה נמצא באותה סיטואציה

• רעיון גרוע 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שמותר- רק אמרתי שאפשר להבין אותו. החיים זה לא שחור-לבן, כולנו בני אדם, וכשאנחנו עומדים בפני כל מיני בחירות קשות בחיים, לפעמים לא מקבלים את ההחלטות הכי ראויות- אלא אם כן אתה רוצה לטעון שאתה מעולם לא עשית שום עבירה או קיבלת החלטה לא נכונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאג, אי אפשר לטעון לצדק כשהמצלם עוקף מימין. 

מה רואים בסירטון, רכב נכנס למעגל תנועה מבלי לתת זכות קדימה לרכב שכבר נמצא בו (המצלם) ואז "מקפח" שוב את המצלם , ונענה בעקיפה מימין. 

אישית הייתי חותך מהסרטון את הקטע האחרון .

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך מסכים. אחרי שבן אדם כזה מוציא לך את הנשמה אתה כבר מאבד סבלנות וכל מה שבא לך

זה לעשות הכול כדי לא להיתקע מאחוריו.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, laplug כתב:

ואם לדבר ברצינות, הייתי יכל לנסות ללמד "זכות" על הנהג הזה. יכל להיות מאוד שהנהג הזה מקבל משכורת פר- הספק ולא פר שעות. הווי אומר שע"מ להתפרנס בכבוד הוא חייב לנהוג כמו משוגע, או כמעט כמו משוגע. 

אני מכיר את הסיפור אישית מאישתי שעובדת בתור שיננית בכללית. היא למדה שנתיים, השקיעה עשרות אלפי שקלים (אני השקעתי) בתואר ושעות רבות של תרגול. 

והמשכורת שלה היא פר הספק, הווי אומר שגם אם היא עובדת שעות נוספות היא לא מקבלת שקל. היא בעצם כל יום עומדת במצב של בחירה בין לעשות עבודה טובה כך שאנשים יצאו מרוצים ולקבל 4000 שח בחודש לבין להריץ אנשים כאילו זה מפעל בסין ולקבל קצת יותר ממינימום.

יכל להיות שהנהג הזה נמצא באותה סיטואציה

תודה, שאדע לא לא התקרב לקופת חולים הזאת, הזויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם סטיה מהנושא, אבל עבודה בשירותי רפואת השיניים של הקופות טובה לשתי מטרות: רכישת ניסיון ובניית קליינטורה. בשנים הראשונות במקצוע. פעם שנצבר ניסיון ונבנה מוניטין עוברים לעבודה פרטית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, sperial כתב:

אמנם סטיה מהנושא, אבל עבודה בשירותי רפואת השיניים של הקופות טובה לשתי מטרות: רכישת ניסיון ובניית קליינטורה. בשנים הראשונות במקצוע. פעם שנצבר ניסיון ונבנה מוניטין עוברים לעבודה פרטית.

מזכיר קצת עבודה בתחילת הדרך בהייטק (לפעמים). 
חלק מהעובדים רוכשים ניסיון בשכר זנותי בחברת קבלנות ולאחר זמן מה עוברים למקום קצת יותר מתגמל. 

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונה קלה מערב חג

המרצדס מחפש לעקוף, התנועה מאטה, הוא מאבד ריכוז לרגע ונכנס בפיגו.

למרצדס נזק קוסמטי רב, והפיגו עם טמבון שקוע

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, zaf כתב:

פלאג, אי אפשר לטעון לצדק כשהמצלם עוקף מימין. 

מה רואים בסירטון, רכב נכנס למעגל תנועה מבלי לתת זכות קדימה לרכב שכבר נמצא בו (המצלם) ואז "מקפח" שוב את המצלם , ונענה בעקיפה מימין. 

אישית הייתי חותך מהסרטון את הקטע האחרון .

המצלם (אני) אכן חתכתי מימין ומה שאתה לא רואה שנעמדתי לפני הרכב המסוכן ועצרתי אותו (טיפשות שלי כעת שאני חושב על כך) מלהמשיך בנסיעה ואז הוא ברח מימין  וגם בכביש 4 שהמשיך לבני ברק ביצע עוד כמה עברות קלות 

הסרטון ועוד כמה עברות הועברו למנהל של החברה ושם הוא טופל (הבנתי די בחומרה ממה שכתבו)

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, EliC25 כתב:

תאונה קלה מערב חג

המרצדס מחפש לעקוף, התנועה מאטה, הוא מאבד ריכוז לרגע ונכנס בפיגו.

למרצדס נזק קוסמטי רב, והפיגו עם טמבון שקוע

לפי הסרטון. למרצדס נפגעה כנף ימין. בקצה הקדמי שלה.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...