Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

@m3x7r3m3אתה צריך להבין שאין בישראל תקנות מתאימות. לא ישרות ולא מטורללות. פשוט אין. ל-801/811 אין כאן משצמעת.

@laplugלפני מספר שבועות עברתי על התקנות של שורה לא קצרה של מדינות. היחידה בה יש לעבור לנתיב החיצוני לפני יציאה היא אירלנד. במקרה הנוכחי היה על 2 הרכבים להכנס לנתיב הפנימי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מקרה היה עליהם לעובר לנתיב הפנימי? לפי התקנות הקליאו היה אמור להיות בחיצוני והספורטאג" יכל לעשות מה שבא לו

נ.ב.

אנחנו שוב פעם נגררים לדיון אינסופי על מעגלים דו-נתיביים כמו שעשינו כבר לפני כמה חודשים

עריכה אחרונה על ידי laplug
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, laplug כתב:

אלה תקנות מטומטמות של מחוקק מנותק שאין הציבור יכל לעמוד בהן. בתור מי שגר בבית שמש ונוסע כמעט על בסיס יומי על הכביש הכיכרות המטורלל, לא ראיתי מימי רכב שמחליף לימני בשביל להמשיך ישר. וגם לא ראיתי אף פעם מישהו שמנסה סתם כך לפרסס מהנתיב הימני בלי לפחות להאט, לאותת ולתת לרכב משמאלו לעבור.

הציבור קודם כל בכלל לא מודע שאלה התקנות.

ודווקא בראש העין לפחות חלק בהחלט מחליפים לימני, אני בתוכם.

לפני 4 שעות, laplug כתב:

וסתם כך, תמיד חשבתי בכביש צריך להיות חכם ולא צודק ולחפש צרות בגלל אגו. לפי שיטתך, אם הולך רגל היה סתם כך הולך בנתיב השמאלי (במקום איפה שהקליאו נסעה), הספורטאג" הייתה פשוט צריכה לדרוס אותו כי אלו התקנות?

לא הבנתי בכלל על מה אתה מדבר, הולך רגל איפה? במעבר חצייה? על הכביש? בנתיב?

לפני 3 שעות, sperial כתב:

@m3x7r3m3אתה צריך להבין שאין בישראל תקנות מתאימות. לא ישרות ולא מטורללות. פשוט אין. ל-801/811 אין כאן משצמעת.

בוודאי שיש, זה שאתה גם לא מודע אליהם, זה עניין אחר.

חציית 801/811 היא מעבר נתיב לכל דבר ועניין, וככזה היא מחייבת מתן ז"ק לתנועה בנתיב שאליו עוברים.

ואת השאר - צא ולמד.

בהיעדר תקנות ספציפיות למעגל תנועה רב נתיבי - התקנות בתוקף הן הכלליות, תמרורי 613, 801/811 ו-813.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הוא עושה שם? מה כיוון הליכתו?

וזה מבלי להיכנס בכלל להחרגה של בית המשפט של הולך רגל בכביש (ע"ע - עליך לתת ז"ק להולך רגל שחוצה כביש, גם אם אינו חוצה במעבר חצייה)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה לחסוך דלק ועצבים - שיעשה את זה על הנתיב הימני. וגם לא בטוח שהסיטרואן רואה את הרמזור. הבלנו נוסע לאט בצורה מוגזמת וחוסם את הנתיב השמאלי ומעצבן נהגים. לעומת זאת, הסיטרואן כמעט עשה נשיקה צרפתית כמו בסרטון הקודם.

לסיכום- שני נהגים ישראלים טמבלים שעושים מה שבא להם.

עריכה אחרונה על ידי laplug
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמקרים שמזכירים לי להתקין גם מצלמה אחורית.

עבריין כביש לפניכם.

משאית בצד שמאל ואני בימין. 

מזהה במראה את הרכב שמאחורה מאיץ באגרסיביות ומנסה להשתחל ביני למשאית. 

הוא לא מצליח ומנסה להעיף אותי מהנתיב תוך האצה אגרסיבית ובלימה עם חריקת צמיגים (משך אמברקס). לרגע היה נראה שמאבד שליטה וכמעט מתנגש ברכב שלי.

ירדתי טיפה לשול בשביל למנוע תאונה.

נפגשים ברמזור.

הנהג והנוסע נקרעים מצחוק.

אחרי דין ודברים ממני כלפיו, הנוסע ליד ממשיך להיקרע מצחוק ולא מדבר.

הנהג, נקרע מצחוק וממלמל משהו.

• אהבתי 4
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.2.2022 בשעה 16:58, Trilandian כתב:

לפני השיקוץ שהם שמו שם, היה שם כיכר שאיפשר כניסה ויציאה נוחות לאזה"ת מהקצה המזרחי.

עכשיו הכניסה המזרחית מתאפשרת רק לבאים מכיוון צפון, ז"א שכל מי שמגיע מכל כיוון אחר צריך לפנות/להמשיך צפונה, לעשות פרסה בצומת, ולחזור.

מנגד, היציאה המזרחית מתירה נסיעה רק לכיוון מערב, כך שמי רוצה לנסוע לתוך העיר (מזרח/דרום), צריך או:

1. לנסוע מערבה, לעשות שתי פניות ימינה (איפה שקודם היה כיכר שהיה מאפשר לעשות פרסה), לעשות פרסה בתוך הסמטה, לפנות שמאלה, לחכות ברמזור, לפנות שוב שמאלה, ולחזור לצומת.

2. לנסוע את כל אזה"ת עד היציאה המערבית, לחכות ברמזור, לפנות שמאלה, ולחזור לצומת.

היום עברתי בצומת המוזכרת, ומה ראיתי שם? כיכר. הדבר שהם הורידו משם הם החזירו, כי הבינו לאיזה ברוך הם גרמו עם הצומת המטומטם הזה. הצומת עדיין שם, אבל עכשיו הם שמו ממש לידו כיכר שמאפשר כניסה לאזה"ת מכל כיוון, ויציאה ממנו לכל כיוון.

מצד אחד אני מברך על תיקון העוולה, ומצד שני אני לא מבין למה תיקון כ"כ פשוט לא היה יכול להיות מיושם מלכתחילה.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלכתחילה התוכנית הייתה שבסופו של דבר יהיה שם מעגל תנועה שיאפשר תנועה לרוב הכיוונים (למשל אין מרחוב הרב עובדיה יוסף שמאלה לרחוב העבודה)

החסימות היו עניין זמני לתקופת העבודה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת הייתה התכנית מלכתחילה, למה לא יישמו אותה מלכתחילה? כשבנו את הכביש החדש היה אפשר כבר אז לשתול שם את הכיכר הזו. זה לא משהו שאמור לקחת חודשים.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אני ממש לא יודע, נראה לי שכשבנו את הכביש הזה לא חשבו עד הסוף.

גם לא לקחו בחשבון את תוספת התנועה שתיווצר מפרוייקט ניצבא סיטי.

הייתה תקופה שזה גם היה נכון, ניצבא סיטי התאכלס באיטיות, וגם דירות שנמסרו הרבה פעמים נשארו ריקות.

אפילו הפרוייקט השכרה לטווח ארוך של ניצבא עצמם לא המריא בזמנו והם יצאו במבצעים (חודש חינם למשרתי כוחות הביטחון).

והיום נראה לי שאין דירה פנויה בכל הפרוייקט

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...