Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים אפשריים ליונדאי ולוסטר

nirs_weet
שימו לב! השרשור הזה בן 4582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אכן הכוח מגיע בסל"ד כה גבוה, מדוע זה בסיוויק 1.8 שבו 140 כ"ס ב-6300 סל"ד ומומנט של 17.4 ב-4300סל"ד, הכוח מורגש באופן משמעותי כבר בסל"ד נמוך? הרי הנתונים של שני המנועים יחסית דומים...

אתה משווה בין מנועי הונדה האגדיים והאטמוספרים עם סל"ד גבוה וטכנלוגיות ה I-VTEC לבין יונדאי.

ברור שאיאפשר להשוות.

Honda Civic Mugen RR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה משווה בין מנועי הונדה האגדיים והאטמוספרים עם סל"ד גבוה וטכנלוגיות ה I-VTEC לבין יונדאי.

ברור שאיאפשר להשוות.

למה לא בעצם?!

ושיהיה ברור שאני דווקא מסכים איתך.

אבל מנוע של הונדה מלפני עשור כמעט לעומת מנוע חדש ומודרני (הזרקה ישירה) של יונדאי. ומה אם אומר לך שגם בהשוואה למאזדה 3 1.6 אוטומט, היונדאי מרגישה חלשה משמעותית ובאמת שאני לא יודע איך להסביר את זה אבל התחושות פשוט מדברות בעד עצמן...

איש איש באמונתו יחיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא בעצם?!

אבל מנוע של הונדה מלפני עשור כמעט לעומת מנוע חדש ומודרני (הזרקה ישירה) של יונדאי. ומה אם אומר לך שגם בהשוואה למאזדה 3 1.6 אוטומט, היונדאי מרגישה חלשה משמעותית ובאמת שאני לא יודע איך להסביר את זה אבל התחושות פשוט מדברות בעד עצמן...

עד כדי כך חלשה? אולי יש לה מצב ספורט כלשהו שממריץ אותה?

מאזדה 3 1.36 אוט' מזנק במהירות מדהימה מ0-100 ב13+ שניות ..תשמע אני סבור שקנית עטיפה בלבד, אין לב .

Honda Civic Mugen RR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתחילו להגזים. כמו מאזדה 3 1.6? הגזמת. אולי בתחושה, בתאכלס לא (כי הגיר של המאזדה גורם לתחושה הזאת, ותו לא, מניסיון אצלי במאזדה 2, מאוד תזיזתית והתחושה שהיא מאוד זריזה, בפועל היא לא כלכך).

בכל מקרה, הינה דוגמא למה שאתה מחפש:

נ.ב:

לא זוכר באיזה מגזין אך ערכו השוואה לא מזמן, ובמשפחתיות האטמוספריות ה-I30 יצאה כשידה על העליונה בכל הנושא של הכח (מעמידה והאצות ביניים). כך שלא נראה לי הגיוני מה שרשמת.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כדי כך חלשה? אולי יש לה מצב ספורט כלשהו שממריץ אותה?

מאזדה 3 1.36 אוט' מזנק במהירות מדהימה מ0-100 ב13+ שניות ..תשמע אני סבור שקנית עטיפה בלבד, אין לב .

כפי שכבר ציינתי, הרכב יותר יפה מאשר אופה...

אין מצב ספורט.

המאזדה אולי על הנייר מאיצה פחות מהר (ואולי אף על הכביש) אבל איך ניתן להסביר את התחושה שהמנוע יותר בשרני ושרירי לעומת המנוע הקוריאני בעל הנתונים "המרשימים"?

איש איש באמונתו יחיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתחילו להגזים. כמו מאזדה 3 1.6? הגזמת. אולי בתחושה, בתאכלס לא (כי הגיר של המאזדה גורם לתחושה הזאת, ותו לא, מניסיון אצלי במאזדה 2, מאוד תזיזתית והתחושה שהיא מאוד זריזה, בפועל היא לא כלכך).

צודק, ההגזמה באה להדגיש את הפער התהומי שבתחושות הגוף שנובעות מנהיגה ברכב זה או אחר... כלומר "נהיגה" מושתתת ברובה על תחושות הלא כן? :)

איש איש באמונתו יחיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר ציינתי, הרכב יותר יפה מאשר אופה...

אין מצב ספורט.

המאזדה אולי על הנייר מאיצה פחות מהר (ואולי אף על הכביש) אבל איך ניתן להסביר את התחושה שהמנוע יותר בשרני ושרירי לעומת המנוע הקוריאני בעל הנתונים "המרשימים"?

אולי בגלל הרעש המכוער שיש לה במפלט(מאזדה) להשמיד תרעש הזה!

אגב יש לי בבית בין היתר יונדאי אקסנט 99, אוטו מדהים! מלא כוח,מנוע חזק חוץ מזה שהוא קצת ישן בלי מנגנוני בטיחות זה אחלה של דבר.

בזמן האחרון יונדאי עשו קפיצות מדרגה גבוהה , קצת מאכזב לדעת שהאוטו לא עומד בציפיות המינימליות .

אני הייתי ממליץ על ללכת לסדנאות שיפורי רכב ,להתאים לרכב קיט יניקה או פילטר אוויר אני מבטיח לך שתקבל עוד רעש ואפילו קצת כוח.

בנוסף לבדוק לגבי אגזוז ,דוד,כל העסק הזה.

ומה שאפשר עוד ,תמיד יש מה להוסיף :)

Honda Civic Mugen RR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה האם אצלך הדוד באמת באמצע, או כמו ברכבים אחרים, הדוד בצד אבל הצינורות שיוצאים ממנו מגיעים לאמצע.

אם תחכה כמה חודשים, בגלל שהרכב חדש ייקח קצת זמן, אז יוציאו שלל שיפורים. החל מתוכנות מנוע (שבמקרה שלך יוסיפו מעט בגלל האטמוספריות), אל דודים, פנסים, בולמים ובלמים, מוטות פיתול וכדומה.

זה הכל עניין של זמן. גם פעם לאיביזה קופרה שלי לא היה, היום יש לא מעט.

בינתיים סע באוטו איזה עשר אלף, תלמד אותו עד הסוף, ואז רוץ לEBAY. אם לא כבר עכשיו כי כבר יש פתרון

אם אתה רוצה יותר רעש, וזה גם יעשה רעש יפה ביניקה, יש לך

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/KDM-Hyundai-Veloster-1-6-GDI-Intake-Kit-/280708746536?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item415b8b8d28#ht_3177wt_939

יש גם קיט קוילאוברים לאוטו, ואפילו שיפורים לפנסים הקדמיים.

חכה קצת. יהיו גם אגזוזים. זה מהות החיים. האוטו מיועד לצעירים ולכן מהר מאוד יופיעו שיפורים באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בגלל הרעש המכוער שיש לה במפלט(מאזדה) להשמיד תרעש הזה!

אגב יש לי בבית בין היתר יונדאי אקסנט 99, אוטו מדהים! מלא כוח,מנוע חזק חוץ מזה שהוא קצת ישן בלי מנגנוני בטיחות זה אחלה של דבר.

בזמן האחרון יונדאי עשו קפיצות מדרגה גבוהה , קצת מאכזב לדעת שהאוטו לא עומד בציפיות המינימליות .

אני הייתי ממליץ על ללכת לסדנאות שיפורי רכב ,להתאים לרכב קיט יניקה או פילטר אוויר אני מבטיח לך שתקבל עוד רעש ואפילו קצת כוח.

בנוסף לבדוק לגבי אגזוז ,דוד,כל העסק הזה.

ומה שאפשר עוד ,תמיד יש מה להוסיף :)

תגיד לי אתה רציני? אתה מדבר כמו ילד.

מה מדהים בדיוק באקסנט העגלה הזאת? מלא כוח? תרשה לי לצחוק:lol:

גם המאזדה מדהימה עם נתונים מדהימים של 13 שניות למאה?

או ההונדה האגדית שעושה בלחץ 9 וחצי שניות למאה:lol:

תתקדם גבר

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע בחור, אני נהגתי על הוולסטר בגרסה האוטומטית כפולת המצמדים, והאוטו מרגיש בסדר גמור. לא כוח מתפרץ כמו הTSI-ים של פולקסוואגן, אבל לא עגלה.

אני מציע לך לעשות 1000-2000 קילומטר על האוטו, לראות איך הוא ירגיש אחרי קצת זמן.

גם נעל חדשה לא תמיד מרגישה נוחה בהתחלה..

אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי אתה רציני? אתה מדבר כמו ילד.

מה מדהים בדיוק באקסנט העגלה הזאת? מלא כוח? תרשה לי לצחוק:lol:

גם המאזדה מדהימה עם נתונים מדהימים של 13 שניות למאה?

או ההונדה האגדית שעושה בלחץ 9 וחצי שניות למאה:lol:

תתקדם גבר

תגיד לי אתה חיי בלה לה לנד?

אין לך מושג על שום דבר(תקרא דבר או שתיים על הונדה ותחזור אלי),בטח עוד אחד שתקוע בגרמניות המסריחות האלה.

מדבר על אוטו לפני 12 שנים לא כאילו זה פורשה.. על זה שיונדאי בד"כ לא מאכזבות,אמינות במחיר זול ונתנות לך מה שאתה משלם!.

סע סע

Honda Civic Mugen RR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל זה נאמר על תסכל על הקנקן אלא על מה שבתוכו.

היונדאי אומנם רכב יפה מאוד ואין בזה ספק בכלל (ראיתי אחד כזה חדש לפני 3 ימים על הנגרר מובל לסוכנות) , אבל זה כל מה שיש לרכב. רכב חלש שאנשים שרגילים לשמוע 80 כ"ס במנוע 1.4 אטמוספרי ייתלהבו ביותר מ140 כ"ס (למרות שזה נתון יצרן וכמו שאנחנו יודעים יצרנים אוהבים להגזים, לטובתם כמובן). קיצר תהנה מרכב יפה, בחורות יפות לא מבינות אם יש לך 140 כ"ס או 440 כ"ס אם יש לך פילטר פתוח או דוד אחורי של רמוס (לפחות רוב הבנות), ותתחדש :-)

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא בעצם?!

אתה מתעלם מעוד שני אלמנטים שנמצאים בדרך שבין המנוע לגלגלים: תיבת ההילוכים והדיפרנציאל. בשניהם יש יחסי העברה מסויימים עם השפעה מכרעת על היות הרכב זריז או לא.

גם אם המנועים זהים בנתוניהם, די ביחסי ההעברה של שני האלמנטים הללו כדי להכריז על מכונית אחת בתור מלכת הרמזורים ואחרת בתור עגלה עם סוסה מתה.

לגבי הדיון על האגזוז והרעש: עוד מעט יאשה יבוא להסביר לך היכן נמצא פורום שופוני.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי אתה חיי בלה לה לנד?

אין לך מושג על שום דבר(תקרא דבר או שתיים על הונדה ותחזור אלי),בטח עוד אחד שתקוע בגרמניות המסריחות האלה.

מדבר על אוטו לפני 12 שנים לא כאילו זה פורשה.. על זה שיונדאי בד"כ לא מאכזבות,אמינות במחיר זול ונתנות לך מה שאתה משלם!.

סע סע

מאיפה להתחיל איתך תגיד לי? חיי בלה לה לנד? לך תעשה סיבוב על רכב אמיתי ותחזור אלי.

נתחיל עם זה שאני אקרא דבר אחד או שניים על הונדה, אף אחד לא זלזל בהונדה שלך אבל אגדית היא לא. תהיה בטוח.

s2000 אגדית בשבילך? יופי. היא אכלה אבק מהגרמנית המסריחה של חבר (שירוקו 2.0)

עצם זה שאתה אומר שגרמניות מסריחות מראה שאתה לא מבין כלום מהחיים שלך.

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...