Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

תתחדש, זה מכשיר הילדים החדש.

מה ההבדל בין מכשיר לילדים לעומת מכשיר למבוגרים ? המכשיר עלה 600 שקלים ועושה את כול העבודה כמו במכשיר שעולה 3000 שקלים.

אני מסתכל 9 שנים אחורה עת רכשתי את המכשיר החכם הראשון אייפון 3GS ב-2700 שקלים ואומר לעצמי איזה פרייאר הייתי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל לא עובדת עם גלריה. החברות השונות עובדות עם האפליקציה הזו.

אם כל כך חשוב לך לעבוד עם גלריה, תעביר את התמונות לכרטיס זיכרון. היום כרטיס 32 ג'יגה עולה בסביבות 13$

ואם הטלפון הולך לאיבוד הלכו התמונות:roll:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לגבות בכרטיס וגם בענן.

מרק רצה פתרון נוח, ולדעתי זה פתרון מספיק טוב בשבילו. אף על פי שלדעתי האפליקציה של גוגל יותר נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות התמונות שמצטברת באפליקציה פשוט בלתי נשלטת. אני עובר עליה לפחות פעם - פעמיים בשבוע על מנת לדלל את הזבל.

ונחזור ל-Redmi Note 4 שלי - ביטלתי את מצב החסכון בסוללה. בעית סינכרון הפולאר נפתרה. יש רושם של שיפור בנעילת ה-GPS, אבל עדיין לא הגעתי למסקנה סופית.

ככל הנראה בשדרוג ממארשמלו לנוגט פונקצית החסכון בסוללה הופעלה בלי להודיע על כך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות התמונות שמצטברת באפליקציה פשוט בלתי נשלטת. אני עובר עליה לפחות פעם - פעמיים בשבוע על מנת לדלל את הזבל.

כדאי לדייק, התמונות לא נאספות באפליקציה הן נאספות בטלפון, ואם אתה מגבה, גם בענן.

ונחזור ל-Redmi Note 4 שלי - ביטלתי את מצב החסכון בסוללה. בעית סינכרון הפולאר נפתרה. יש רושם של שיפור בנעילת ה-GPS, אבל עדיין לא הגעתי למסקנה סופית.

איזה מצב חיסכון סוללה?

של אפליקציה ספיציפית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. זה איזה משהו כללי ב-MIUI שמכבה אפליקציות שפועלות ברקע אחרי זמן מה. הנראה שגם את ה-GPS, למרות שבמסך הבקרה הוא נראה פועל ולמרות שלוייז יש הרשאה להפעילו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, זה מכשיר הילדים החדש.

אתה לא חייב לפתוח חשבון mi כדי להשתמש במכשיר. 'גלריה' זו אפליקצית תמונות סטנדרטית (לאו דווקא של mi) שמציגה תמונות מהמכשיר (מצלמה וצאפ ועוד מקורות) היא לא שומרת אותן אצלה.

לרוב זה הפוך.

ילדים בדרך כלל צריכים מצלמה 2000 מגה פיקסל בשביל לצלם את ההאמבורגר שלהם במסעדה, או מעבד 800 ליבות בשביל משחקים למינהם.

מבוגרים לרוב לא צריכים לא את זה ולא את זה.

לא מזמן קיבלתי את הרדמי 4x. מכשיר שעלה לי 377 שקל ומבחינת תפעול שהוא לא מצלמה ומשחקים, לא רואה שום הבדל מהותי מהגלקסי 7 של חברה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. זה איזה משהו כללי ב-MIUI שמכבה אפליקציות שפועלות ברקע אחרי זמן מה. הנראה שגם את ה-GPS, למרות שבמסך הבקרה הוא נראה פועל ולמרות שלוייז יש הרשאה להפעילו.

מכיר.

אני חושב שיש אפשרות להגדיר ברמת האפליקציה שזה לא יעבוד עליה.

אבדוק בהזדמנות.

אני שוב אציין שה-MIUI נחמדה מאוד. הקסטומיזציה של האפליקציות מורכבת מעט, אבל אין תחכום ושליטה בלי מורכבות.

בשאר הבחינות היא פונקציונאלית, בלי גרפיקה מתחכמת, והכל עובד טוב. אני לא מתגעגע לאנדרואיד הנקי של ה-OnePlus בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה ב-MIUI היא חוסר עקביות מוחלט. מגרסה לגרסה צריך לחפש מחדש את הפונקציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה ב-MIUI היא חוסר עקביות מוחלט. מגרסה לגרסה צריך לחפש מחדש את הפונקציות.
+1

נכון מאוד, לדוג בmiui 8 היה אפשר לשים מצב נא לא להפריע בקלות דרך חלון ההתראות עכשיו שינו את זה למשהו מפגר.

כנ"ל הוסיפו אופציה של משימות אוטומטיות ואז בבmiui 9 מחקו אותה.

המכשירים של שיואמי מצויינים התוכנה שלהם פחות, וכל גרסה חייב חייב להיות באג ואז מסדרים אותו בגרסה הבאה אבל נוצרים באגים אחרים.

בקיצור, הממשק יכול להביא עצבים לא קטנים

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין מכשיר לילדים לעומת מכשיר למבוגרים ? המכשיר עלה 600 שקלים ועושה את כול העבודה כמו במכשיר שעולה 3000 שקלים.

אני מסתכל 9 שנים אחורה עת רכשתי את המכשיר החכם הראשון אייפון 3GS ב-2700 שקלים ואומר לעצמי איזה פרייאר הייתי.

ניתן להשיג אותו בהרבה פחות מהמחיר הזה. זה במיוחד טוב לילדים כי אם הילד שובר או מאבד הנזק לא כזה גדול.

כן והוא עושה את העבודה מצויין ולילדים בכלל לא אכפת מהממשק המוזר שלו.

מכשיר מנצח בFVM

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן קיבלתי את הרדמי 4x. מכשיר שעלה לי 377 שקל ומבחינת תפעול שהוא לא מצלמה ומשחקים, לא רואה שום הבדל מהותי מהגלקסי 7 של חברה שלי.

אני עם ה-S7 לעד (כל עוד יוכלו להמשיך לתקן אותו). לא רואה מכשיר שיענה בעתיד על כל הדרישות שלי - 2 סימים עם ממשק סימים ידידותי למשתמש, כפתור פיזי חובה (לענות איתו לשיחות ולפתוח את הטלפון איתו (קורא טביעת אצבע מובנה) זה MUST אצלי), מסך איכותי וקטן יחסית, מצלמות ברמה מעולה לטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הרדמי 4X ממלא את דרישותיך: מגש לשני כרטיסי סים - וניהולם ב-MIUI פשוט לגמרי - מסן "5, קורא טביעות אצבע. העניין הוא בכל זאת שיש כאן תכונות של מכשיר entry level כמו מעבד מסדרה נמוכה ורזולוציית מסך נמוכה. מצד שני המכשיר עולה חצי ממסך למכשיר דגל.

מה שמטריד אותי במכשירים "סיניים" הוא שאף אחד לא יודע מה מאפייני הקרינה שלהם, ואצל ילדים זה היה מטריד אותי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסת את העניין של מסך איכותי והמצלמות וכפתור פיזי, אז איך זה עונה לכל הדרישות? כבונוס יש גם חסינות ממים ואבק וביצועים מעולים. אגב אני כבר כמה חודשים עם ה-S7, אבל מתפלא מאיכות המסך והמצלמות עד היום.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...