Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

עקב מחסור במזומנים קניתי שיומי 4A ב-600 שקלים.

אין לי מושג איזה "שטויות" היו לך במכשירי האנדרואיד שהיו לך, אבל אולי אתה לא צריך דווקא אייפון, אלא אנדרואיד ברמת המחירים גבוהה יותר מ-600 ש"ח. כאשר לא יהיה מחסור במזומנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מי קונה אייפון X? :)

רציתי לרשום, שהמכירות של המכשיר הזה יראו את עד כמה אנשים מוכנים לשלם עבור פוזה, אבל במחשבה שניה, אנשים קונים רכבים ובתים במיליוני דולרים בשביל להרשים אחרים, אז מה זה פלאפון ב-1000 דולר?

המכשיר יצא בנובמבר. עד אז המחירים של האייפון 7 יהיו 600 דולר, גלקסי 8 500 דולר, ומכשירים כמו וואןפלוס 5 ושיאומי מי 6 יעלו כבר 350-380 דולר.

מכשיר כזה(שגם לא בדיוק מושלם או מהפכני מבחינת עיצוב) בהחלט לא שווה 1000 דולר.

אפל נחשבת למעיין הפרארי של הפאלפונים עם סמל נחשק ולכן אנשים עומדים ויעמדו בתור גם בשביל הX.

כשיהיו השוואות מול המתחרים אפשר יהיה לדעת האם המחיר שווה או לא.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול שנה ושנה ההבדלים בין המכשירים נהיים קטנים וקטנים יותר, כי פשוט אין מה לחדש.

ועקב זה שסוני מייצרים לאפל את חיישן המצלמה, וסמסונג את המסך. כניראה ששם אתה גם לא תיראה הבדל מהמילה האחרונה של הטלפונים כיום.

הנעלם היחיד זה המעבד, ולאור ההיסטוריה, אני בטוח שהוא יפתח אפליקיציות ב-0.1 שניות מהר יותר מהאייפון 7.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק המעבד שיגרום למכשיר להיות החזק בשוק, זה טלפון ללא כפתור בית עם מסך OLED מעניין יהיה לראות עד כמה הוא יהיה טוב, זיהוי פנים, הAR שהם הציגו מעניין מאוד ומקווה שיתפתח, מצלמה שכניראה תהיה מהטובות שיש, עידכונים מובטחים לכמה שנים כמו ששום יצרן לא עושה, שמירת ערך טובה יותר,סוף סוף טעינה אלחוטית.

אתה משלם הרבה אבל יודע שאתה מקבל את הטוב ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול שנה ושנה ההבדלים בין המכשירים נהיים קטנים וקטנים יותר, כי פשוט אין מה לחדש.

ועקב זה שסוני מייצרים לאפל את חיישן המצלמה, וסמסונג את המסך. כניראה ששם אתה גם לא תיראה הבדל מהמילה האחרונה של הטלפונים כיום.

הנעלם היחיד זה המעבד, ולאור ההיסטוריה, אני בטוח שהוא יפתח אפליקיציות ב-0.1 שניות מהר יותר מהאייפון 7.

אף חברה מעולם לא ייצרה לעצמה חיישני מצלמות, זה תחום התמחות ספיציפי.

זה שסוני גם מייצרת סלולריים, זה לא קשור. זו חטיבה עסקית נפרדת.

אפל מעולם לא ייצרה בעצמה את המסכים. היא כן מתכננת את החומרה (צ'יפ), אבל לא מייצרת אותם.

זה לא רק המעבד שיגרום למכשיר להיות החזק בשוק, זה טלפון ללא כפתור בית עם מסך OLED מעניין יהיה לראות עד כמה הוא יהיה טוב, זיהוי פנים, הAR שהם הציגו מעניין מאוד ומקווה שיתפתח, מצלמה שכניראה תהיה מהטובות שיש, עידכונים מובטחים לכמה שנים כמו ששום יצרן לא עושה, שמירת ערך טובה יותר,סוף סוף טעינה אלחוטית.

אתה משלם פי 4 בשביל לקבל משהו קצת יותר טוב. אולי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, סמסונג לא נותנים עדכונים כמה שנים קדימה? אני עדיין מקבל ב-S7. טעינה אלחוטית בסמסונג הייתה כבר ב-S5 לדעתי. ללא כפתור זה יתרון עבורך? אני לא יכול לעבוד עם טלפון ללא כפתור. אולי אם בעוד X שנים ייצא משהו ממש מהפכני ללא כפתור, אז אשקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבורי לעבוד ללא כפתור הוא יתרון.

הסיבה העיקרית שאף פעם לא קניתי גלקסי היא בגלל הכפתור הפיזי.

אני בכלל לא מבין איך אפשר להתנהל עם איפון. הייתי יומיים עם איפון 4 ורק רציתי לזרוק אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה למשל את אייפון5s, המכשיר יצא ב בספטמבר 2013 והוא הולך לקבל את ios 11,

גלקסי 5 יצא כמה חודשים מאוחר יותר, איזה מערכת בפעלה עדכנית יש לו? מרשמלו?

לפי הכתבה הזאת גם ה6 לא יקבל את אנדרואיד 8

https://www.sammobile.com/samsung-galaxy-android-8-o-update

למה פי 4? כמה עולים מכשירי דגל כמו ה נוט8? V30?

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך. לפי הקישור ששמת סמסונג משדרגים 2 גרסאות אחרי שהמכשיר ייצא לשוק. מצד שני ה-S3 שהיה לי לפני כן היה עם אנדרואיד 4.3 וחייתי איתו מצוין. אולי כי אני משתמש ממש בסיסי, לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לכולם זה חשוב, אבל אם אני רוכש מוצר שעולה כמה אלפים אני לא רוצה להרגיש מאחור בעוד שנתיים, אלא אם יש אופציה כלכלית לרכוש כול שנתיים מכשיר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שזה פשוט שקר, כן?

זה אולי תופס במדינות אחרות, אבל לא בישראל.

כשהאייפון 7 יצא הוא עלה 3700 שקל, ביד 2 יש הרבה שנמכרים ב-2000. 1700 שקל ירידת ערך

גלקסי 8 נמכר בזמנו ב-3300 שקל , והיום ביד 2 הוא עולה 2000 שקל. עקב זה שהגלקסי בחצי שנה צעיר יותר מהאייפון, אז לאחר שנה המחיר שלו יהיה בערך הממוצע בינו לבין ה-S7 שעולה היום 1300 שקל. משמע- 1650 שקל. שזה נותן לנו ירידת ערך של 1650.

על איזה שמירת ערך עדיפה אתה מדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אייפון יש לך כיום?

בתור משתמש עבר באייפון 5 ו-4S, הייתי מעדיף שאפל יפסיקו לעדכן את המכשירים, ולא ימשיכו. עדיף מכשיר לא מעודכן מאשר לבנה מתכתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...