Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ה-MIUI דורש התרגלות, יש לו כמה פוצ'רים שנראים מוזרים, אבל דווקא עשויים להגן על המשתמש - במיוחד מפני צריכת data לא מתוכננת.

כמוכן - מגרסה לגרסה יש שינויים משמעותיים בממשק ההגדרות, מצריך קצת חיטוט לאחר כל עדכון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות טובות חברים, סוף סוף שיומי משיקה מכשיר עם אנדרואיד נקי 7.1.2 Nougat והוא יושק גם בארץ!

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a1official_stock_android-news-27119.php

gsmarena_003.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוללה לא קטנה מדי יחסית למפרט המכשיר?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי צריך להחזיק לפחות 24 שעות.

ה-Redmi Mote 4X שלי, עם SD615 ו- 3 ג"ב זכרון, מסך "5.5 ברזולוציה 1920X1080 מחזוק אצלי בין 36-48 שעות, בהתאם להיקף השימוש.

הבעיה שלי היא שמאז השדרוג (כתבתי שדרוק, ואללה זה המצב) לנוגאט נעילת ה-GPS, שבמארשמאלו היתה מיידית, הפכה איטית בצורה מרגיזה. בינתיים אני ממתין לעדכון ביניים שמניסיוני יוצא פעם במספר שבועות עד חודשים. וגם סינכרון הפולאר מצריך איזה מניפולציה של ה-BT.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8.5 מ"מ זה לא עבה, במיוחד במכשיר עם סוללה בקיבולת 4AH. אבל מורגש שמדובר במכשיר ברמת ביניים. גם המחיר בהתאם.

מצד שני, איכות הבניה טובה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מספר שאלות למומחי שיאומי/אנדרואיד/MUI.

השבוע קיבלתי במתנה שיומי רדמי 4A+32GB אשר נקנה בדיוטי פרי. המכשיר יחליף את הנקסוס 4 המזדקן שלי.

מכיוון שהתרגלתי כבר לחלק מהאפליקציות של גוגל כגון: תמונות, אנשי קשר, גוגל דרייב וגם כול הגיבויים של יושבים על גוגל דרייב אין לי חשק לפתוח חשבון MI בכדי לגבות לענן שלהם.

המכשיר מגיע עם אפליקציה מובנית לתמונות 'גלריה' כאשר בפועל השתמשתי רק בגוגל 'תמונות' וגם התקנתי את כול השירותים של גוגל על המכשיר החדש.

מה שקורה עכשיו יש לי תמונות באפליקציה המובנית של המכשיר 'גלריה' ואותם תמונות באפליקציה של גוגל 'תמונות' השאלה כיצד לשמור שלא יקרה באלגן וגם לשמור תמונות רק באפליקציה של התמונות ולא 'בגלריה'.

בקיצור יש כפילות של אפליקציות ואני רוצה לעבוד רק עם האפליקציות של גוגל.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. ביטלתי את מצב החסכון בסוללה, יש סיכוי שנפתרה בעיית סינכרון הפולאר. אבל צריך לתת לז עוד כמה ניסיונות.

לגבי ה-GPS אדע רק מחר, אבל בגיגול קטן מצאתי לא מעט תלונות על נעילת ה-GPS במכשיר. המשך יבוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התמונות מגובות בענן של גוגל, אז תוכל לראות התמונות המגובות באפליקציה תמונות של גוגל.

נכון. אבל אני רוצה להשתמש באפליקציה אחת בלבד לכול התמונות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע קיבלתי במתנה שיומי רדמי 4A+32GB אשר נקנה בדיוטי פרי. המכשיר יחליף את הנקסוס 4 המזדקן שלי.

אין לי חשק לפתוח חשבון MI בכדי לגבות לענן שלהם.

מה שקורה עכשיו יש לי תמונות באפליקציה המובנית של המכשיר 'גלריה' ואותם תמונות באפליקציה של גוגל 'תמונות' השאלה כיצד לשמור שלא יקרה באלגן וגם לשמור תמונות רק באפליקציה של התמונות ולא 'בגלריה'.

בקיצור יש כפילות של אפליקציות ואני רוצה לעבוד רק עם האפליקציות של גוגל.

תתחדש, זה מכשיר הילדים החדש.

אתה לא חייב לפתוח חשבון mi כדי להשתמש במכשיר. 'גלריה' זו אפליקצית תמונות סטנדרטית (לאו דווקא של mi) שמציגה תמונות מהמכשיר (מצלמה וצאפ ועוד מקורות) היא לא שומרת אותן אצלה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו נעשה הבדלה.

יש תמונות (קבצים)

יש את המקום בו הם נמצאות (טלפון/ענן/גיבוי למחשב)

יש את האפליקציה דרכה אתה עושה שני דברים: (1) צופה בתמונות ומבצע עליהם שינויים ולעיתים (2) גם מנהל את הגיבוי שלהם.

Google Photos, מנהלת את הגיבוי של הקבצים/תמונות לענן של גוגל.

Gallery מגבה לענן של שיומי.

אם אתה מגבה את התמונות באפליקציה אחת לענן של גוגל ובשנייה לענן של שיומי, אז פשוט יש לך גיבוי כפול.

גיבוי הוא העתקה, לא העברה (אתה יכול אח"כ למחוק את הקובץ המקורי מהטלפון שלך, אבל זו פעולה יזומה/מוגדרת אחרת).

אם לא תגדיר את הענן של שיומי באפליקצית גלריה, אז לא יהיה לך גיבוי כפול.

בקיצור, אתה רוצה להשתמש באפליקציה של גוגל, תשתמש בזו של גוגל. השנייה לא מפריעה לך לעשות כן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל לא עובדת עם גלריה. החברות השונות עובדות עם האפליקציה הזו.

אם כל כך חשוב לך לעבוד עם גלריה, תעביר את התמונות לכרטיס זיכרון. היום כרטיס 32 ג'יגה עולה בסביבות 13$

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...