Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפי מה שנכתב כאן לאחרונה זה לא פשוט.

חייב לומר שה-Flyme גרוע משמעותית מה-MiUI. לא שאני מתלהב מה-MiUI, הוא מצריך לא מעט כוונונים כדי לפעול כראוי. אבל אישית אני ממש לא סובל את ה-Flyme, אבל מסתדר עם השיומי MI4c שעלו הותקן MiUI 8.

אם אתה שואל אותי - קנה מכשיר עם אנדרואיד (כמעט) טהור. אפילו במחיר של חומרה קצת פחות חזקה "על הנייר".

מה הדרישות והתקציב?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש CM לשיומי.

לא בדקתי כמה טוב זה עובד אבל ה MIUI לא כזה גרוע, ומתרגלים אליו ממש מהר.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוצפצה מצלמתו של ה-Meizu M1 Note הותיק של בתי, והגיע זמן ההחלפה. סה"כ החזיק אצלה כמעט 3 שנים.

כבוד.

(בטח ממני, שמפיל את הטלפון 3 פעמים ביום. מזל שמסך עולה לי 170 ש"ח...).

לענייננו. נראה לי Xiaomi Redmi Note 4 32GB קנייה מתאימה.

אבל שאלה...

היא לא רוצה את מערכת ההפעלה שמגיעה עם טלפונים סינים, היא רוצה "כמו אצלך, יענו, לי יש oneplus והיא רוצה אנדרואיד נקי.

בהתחשב בזה שאני יודע לקרוא הוראות טכניות, אבל לא איש טכני, כמה בעייתי זה להתקין לה אנדרואיד צח ב-Xiaomi שיבוא עלינו לטובה?

הכל יעבוד, כולל קורא האצבע?

מוטו G5 פלוס נמכר עכשיו באמזון ארה"ב ב-1000 שקל בערך כולל הכול. אמנם קצת יותר יקר משיאומי וחבריו, אבל עובד טוב, אנדרואיד נקי ללא בילבולי מוח וצריבת רומים. אולי שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת ZUK עומדת לפני סגירה קרובה.

אני מצטרף לדייב לגבי מוטורולה - אמנם לא התנסיתי ב-G5 אבל יש לי ניסיון טוב עם G, G2 G4 ו-E מדור ראשון.

דומני שיש גם Z play באותו טווח מחירים (וחומרה). צריך לבדוק פרטים, אישית אני כרגע לא בשוק אז לא התעמקתי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלוס, תקנה לה את הרדמי נוט 4 ותחליף לאונצ'ר ל. nova launcher.

להחליף רום זה סיפור וכולל פניה לשיאומי שיואילו לפתוח לל את הבוטלואדר...

דגם ה64 גיג עולה 820 שח בגומובייל.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדרישות והתקציב?

דרישות מינימליות. שיעבוד, 5.5".

תקציב - עד אלפייה

קח xiaomi rrdmi note 4x, לבדוק שהרום הוא גלובלי, זה הכי חשוב,מומלץ לקנות. Mdk,gobile, אתה לא יכול להתקין אנדרואיד נקי, בכל מקרה

מונחים שאני לא מכיר:

רום גלובאלי

MDK.

יש CM לשיומי.

לא בדקתי כמה טוב זה עובד אבל ה MIUI לא כזה גרוע, ומתרגלים אליו ממש מהר.

מה זה CM?

הדרישה של הלקוח הזה לא MIUI.

לכל ממשק מתרגלים. זה אף פעם לא קריטי.

Moto G5 יכול גם להיות תחליף ראוי,יחד עם אנדרואיד ״נקי״

מוטו G5 פלוס נמכר עכשיו באמזון ארה"ב ב-1000 שקל בערך כולל הכול. אמנם קצת יותר יקר משיאומי וחבריו, אבל עובד טוב, אנדרואיד נקי ללא בילבולי מוח וצריבת רומים. אולי שווה את זה.

אני אבדוק, תודה.

zuk z2 עם מעבד Snapdragon 820 במחיר 176 $

בטוח יותר טוב מכל טלפון אחר במחיר כזה

מעבד לא חשוב. הדרישות ממנו מינוריות.

​תודה רבה לכולם!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

falou,

שמעתי בעיקר דברים טובים על שיאומי mi5. ביחס למחיר הוא נותן פייט רציני למותגים היקרים.

CM היא רום נקי ומוכר ברחבי הרשת, דורשת קצת התעסקות עם הטלפון שלדעתי צריך לדעת איך להתקין רומים (לא מוסבך, אבל יש צורך לשבת וללמוד את זה). היום הקהילה/חברה נסגרה, ונפתחה קהילה/חברה חדשה בשם Lineage OS. למעט ירידה באיכות הצילום, הממשק של גוגל נוח מתמיד וכיף. עדין יש באגים מעצבנים בדרכים כאלו או אחרות. לכן, ממליץ רק למי שיש לו רצון להתעסק בתוכנה וממשק עצמו מעבר ממה שהיצרן מגדיר.

כמו שאמרו כאן קודם, ממשק זה דבר שמתרגלים. אפשר לדעתי בקלות להתרגל לממשק של Miui.

עריכה:

ראיתי שיש דרישה לא של Miui (לא יודע למה, אולי בגלל שהוא דומה לאיפון): לאחותי יש סמסונג J7 והיא מרוצה מבחינת הסוללה.

אגב, לכל מי שיש סמסונג מאוד מרוצה ממנו בגלל הסוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו

התשובה היא מוטו G5. צריך למצוא איזה אתר שולח ארצה כיון שאמאזון אנגליה הפסיק.

רום גלובלי הוא מונח לגבי מכשירים סיניים - רום דובר אנגלית עם פונקציות כגון חנות Google play, בניגוד לרום סיני שחסום לפונקציות אלה.

MDK היא חנות לציוד צילום וגם טלפונים.

CM זה ר"ת cyanogen mod, קבוצה המפתחת רומים למכשירים שונים שנחשבים רומים טובים. אין לי ניסיון אישי עם תוצרתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מ 3000 לא היגוני מיבואן רישמי, רק יבוא מקביל

כמו שאמרו לי וצדקו. S8 אכן יעלה 2700 ש"ח באילת/אחריות יבואן רשמי.

מחיר מפתה בהחלט. אמתין מעט...עד החלטה סופית. (אחפש דיל מפנק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...