Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^^מעולה,לגבי הדואר, ההזמנה הראשונה(לא עם המוצר לאחר הפעלת אחריות) הגיע אלי בערך ב10 ימים,המשלוח של המוצר לאחר הפעלת אחריות לקח שבועיים.

מצב דיי סביר למשלוח חינם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחריי קריאה של כמה חוות דעת ברשת, רכשתי Philips Diamond Vision H7 מאיביי,

בסך הכל מרוצה מהם, העוצמה קצת חלשה אך איכותי מאוד.

הבנתי מתגובות פה שאין להם אישור בארץ [או משהו כזה] והטסט מתקרב..

האם יהיה לי בעיה לעבור איתם את המבחן?

עריכה אחרונה על ידי MichaelCohen

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^אם רואים דרך הריפלקטור שהמנורה כחולה יכולים לא להעביר אותך, אם בבדיקה של האורות יראה להם שהאור חלש/כחלכל יכולים לא להעביר.

תעשה טובה לעצמך שים נורות סטוק לפני הטסט ותעבור אותו בשלום, אחרי זה תחזיר אותם לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם , אבל אצלי בפנסים רואים ממש אבל ממש גוון כחול מהנורה עד כדי כאילו שהיא שינתה את הפנס לכחול (קצת מגזים, אבל הבנתם) ותמיד זה עבר טסט מהסיבה הפשוטה שהאור הוא בין לבן לצהוב במקרה שלי.

אבל באמת עדיף שתוריד ליתר ביטחון.

איליה, אני הזמנתי את הנורות בשיא עיצומו של הבלאק פריידר כנראה+הכתבה שהייתה על הדואר אתמול כנראה שנתקעה לי גם החבילה...אחרת אין הסבר למשלוח מאנגליה לכל כך הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנתון 09+!? אור נמוך H11 אור גבוהה HB3-9005 אורות ערפל(מקורי) HB4-9006

03-09? אור נמוך H7 אור גבוהה HB3-9005 אורות ערפל(מקורי) HB4-9006

2008

המוכר בכל מקרה טעה בהזמנה,הביא לי H1,MTEC SUPER WHITE מי שרוצה למכירה הם חדשות לא ניפתחה הקופסא אפילו,במחיר שקניתי

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתפסו במכס ו? לא משחררים לך אותם? לגבי הבחור עם הגטץ, אור לבן חוקי לא תמצא, אור צהבהב חוקי ואיכותי לא חסר

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

היי.

לגביי אור צהבהב חוקי איזה הממלצה יש על H7 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

לגביי אור צהבהב חוקי איזה הממלצה יש על H7 ?

או, פה יש לך מבחר דיי גדול

osram night breaker laser/unlimited

philips xtreme vision +130%/racing vision

היותר לבנים הם הרייסינג והלייזר

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש ניסיון עם נורות לדים ? לדעתי הטכנולוגיה התקדמה יחסית מהר בשנים האחרונות והיום אפשר למצוא דברים יחסית איכותיים בתחום

אני פשוט שומע כבר לפחות עשור את המילים "diamond vision" וחבריו... עשור.

בחיית האם התחום לא התקדם מאז ? נורות הלדים התקדמו מאוד ברכבי יוקרה האם זה לא זלג עוד לנורות איכותיות שכל אחד יכול לקנות ? עזבו רגע חוקיות.

עריכה אחרונה על ידי diforce

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^יש קיטים איכותיים (120$ בערך כולל משלוח) של חברת JDMSTAR, הבעיה בקיטים שלהם שגוון שלהם הוא 6000-6700K כלומר יש לבן עם מעטפת תכלת שזה פשוט כסף חינם ללובשי הכחול, מבחינתם זה שינוי מבנה רכב וכל שיפור שאינו מגיע מהיצרן אינו חוקי, כמו כן הפנס לא בנוי ללד/כסנון זאת באמת סכנה(בעלי העדשות עוד איכשהו יכולים למתן נזקי סינוור אך בעליה הרפלקטורים זה סיפור קצת קשה יותר מבחינת כיוון עלומה(אותי שוטר עצר על פנסים ועוד כמה דברים, למרות שאת זה הוא סתם אמר כי פשוט הפריע לו איפה חניתי, אך הוא חיפש אותי על כל פיפס)

אני אישית חשבתי להזמין לעצמי קיט אחד אבל דיי מפחד מהורדה מהכביש פלוס קנס נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. בכל אופן אני הזמנתי את זה :

http://www.ebay.com/itm/262681422127?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

BMW עובדת עם יצרן שעושה נורות לדים עם מניפת קירור שנראים בדיוק ככה, ויש לי פרוג'קטורים בפנסים (קליאו ספורט 2002)

אעדכן

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^נראה דיי נחמד, מקווה בשבילך שיעבוד כמו שצריך ללא עצירות מיותרות.

כמובן נשמח לעדכון לתמונת מצב וגם השוואה בין ההלוגן ללד החדש :) (ממרחק של עשר מטר מקיר יהיה מעולה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם יש לי שאלה בקשר לספורטאז החדש.

יש את האור הצהוב המעצבן ויש את האורות חניה בצבע לבן-כחלחל. אני רוצה איזה נורה טובה חזקה מומלצת במקום האור הצהוב ושיתהיה בצבע של האורות חניה. איזה נורה מומלצת ואיזה צבע אני צריך

ועוד שאלה קראתי שהחלפת נורות יכולה לפגוע במערכות האלקטרוניות של הרכב זה נכון?

ואשמח להמלצה של בעל מקצוע אמין שמתעסק בזה

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...