Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נתקל בבעיה אולי מישהו כאן יוכל לייעץ לי.

ברשותי לקסוס IS250 שנת 2008.

ברכב קיים קסנון מקורי, נראה שהבוסטרים מזייפים- כשאני מתחיל נסיעה, לאחר בערך 5-10 דקות אחת מהנורות נכבית, כבר בערך חודשיים שזאת הנורה הימנית, לאחר כיבוי והדלקה של האורות המצב תקין ויכול להישאר ככה גם למשך נסיעה של שעות (אילת למשל).

בזמן האחרון לפעמים התופעה קורית גם בנורה השמאלית ושוב- כיבוי והדלקה של האורות פותר את הבעיה, לכמה דקות (לא קבועות) או למשך שעות.

האם זה הזמן להחליף בוסטרים? האם הדבר אפשרי בכלל, מה הנזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון לגבי ה-Night Breaker Laser שקיבלתי לפני כמה ימים, עוצמת האור גבוהה מה-Cool Blue Intense שהיה לי קודם.

אך הן מעט יותר צהבהבות מה-Cool Blue, שהוא נראה לי הכי קרוב ל״לבן״ חוקי שאפשר לקבל מהלוגן.

ד״א אני עברתי טסט פעמיים עם Cool Blue ללא בעיה.

מעט מבאס שה-laser פחות לבנות אך ללא ספק שהראות השתפרה... ממש תענוג

סורי אבל החלפתי את הנורות בבוקר אז לא הייתה לא הזדמנות לצלם... יש פה

...

אני אוכל תסביך או האנלימיטד מאיר טוב מהלייזר?(לפי ההשוואה)

תודה רבה, עזרת לי מאוד.

ברשותך רק עוד שאלה קטנה:

אם אני לא מגדיל את הפיוז והנורות מצליחות לעבוד על הפיוז הקיים. בזה אין בכלל סיכון?

סיכון יהיה לחיוות של הרכב במדה ואתה מתחבר על הבית מנורה, אם תתחבר לפיוז הסיכון היחיד יהיה לפיוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נאבד בכל הנושא הזה של הנורות חוקי לא חוקי ,אור מוגזם לא מוגזם..

מחפש המלצה לנורה לגטס שלי שתתן אור לבן וקצת חזק יותר מהצהוב החלש

אם היא חוקית לכביש יהיה מצוין , אם לא..גם בסדר אבל לא משהו מוגזם שיסנוור את כל העולם וימשוך שוטרים

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב מישהו שיעשה לי סדר בבלגאן,

יש לי איביזה fr קופה החדשה(2016),

אני מחפש סט טורבו לד לאורות הראשיים,

מה המחיר שאמורים לקחת לי לסט איכותי, ואיזה חברה הכי מומלצת.

אם מישהו שמבין בתחום יוכל לשלוח לי הודעה ולעזור אני יודה לו מאוד: 0506800366

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתפסו במכס ו? לא משחררים לך אותם? לגבי הבחור עם הגטץ, אור לבן חוקי לא תמצא, אור צהבהב חוקי ואיכותי לא חסר

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

לא לא משחררים ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לאתר ואני רואה שהקיטים של m-tech זה קיטים שמגיעים עם ממיר כמו בקסנון ולא עם המאוורר שמחובר לנורה כמו בשאר הנורות הטורבו לד..

אתה יכול לתת לי קישור לדוגמא לנורות שאתה מתכוון אליהם ?

עריכה אחרונה על ידי barlahyani9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה של בוקר, נשרפה אחת מהנורות על הבוקר(נייטבריקר אנלימיטד) מה אומרים על פניה לPOWERBULBS על המוות הפתאומי שלה(יש אחריות שרפת נורה, אני יודע שהם נותנים 12 חודשים ביבש?) או להיות עם פיליפס איקו עד שיצא הלייזר לH11?

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי שנשרפה לי נורת osram coolblue intense הזמנתי את הלייזר-התאכזבתי, הנורה מאירה חלש, והגוון כמעט צהוב, אין בכלל מה להשוות לקול בלו שנתנה ראות פי כמה וכמה יותר טובה בעיניי ובמשך שנתיים איתה לא נתקלתי איתה בבעיות, הבעיה אצלה זה אורך חיים קצר מאוד.

מחפש הפעם המלצה לטורבו לד-ידוע שלא חוקי ובגלל זה אלך על גוון 4300k גג 5000k, סוג נורה h4.

קישור לרכישה יהיה מעולה, או שחברה ואחפש לבד.

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי saharmen
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...