Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש להחליף את הנורות ברכב לנורות לבנות.

הרכב הוא פיג'ו 206+ שנת 2011.

האורות שברצוני להחליף הם:

אורות חניה: W5W

אורות מעבר: H7-55W

אורות דרך: H1-55W

אלו הנורות שרשומות בספר רכב.

ושאלה אחרונה מה ההבדל בין אורות מעבר לאורות דרך?

תודה לעוזרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לרכב עם עדשה (מאזדה 6 2012) מה מומלץ מה עדיף? אני רוצה שהגוון יהיה לבן בוהק חזק נטיילה לכחכל אבל לא כחול! כמה אמור לעלות טורבו לד ? או שעדיף קסנון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם דיימונד ויז'ן כבר יותר מ3 שנים , חייב להגיד שהתאורה שלהם לא נוראית אבל גם לא טובה. בואו נגיד שלנסוע בלילה בגשם בכביש חשוך זה קצת מלחיץ, אבל בשאר המצבים זה סביר לגמרי. יותר בעייתי לנסוע עם שמשה שומנית שהאור חןדר דרך השמשה.

יש לנורות דמוי קסנון האלו משהו שהן טובות בהן:מאירות לשוליים.

היה לי נסיון עם MTEC ועם בלו ויז'ן. הנורה הכי גרועה של דמוי קסנון שהייתה לי זה פיליפס בלו ויז'ן שנאלצתי לנסוע איתה חודש על אורות גבוהים עד שהעפתי אותם עד כדי כך. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^מדובר בMTEC COSMOS BLUE גוון 4750K בתאוריה אמור להיות יותר צהובה מדיאמונד ויז'ן, בכל אופן הוא מבואס אחרי שראה תגובה של אנשים כאן,כניראה יקנה קסנון(יכוון אורות כדי להיות בן אדם ולא לשרוף לכולם את העיניים, אחרת אני שובר לו פנסXD ויקווה שלא יתפוס אותו שוטר).

כנראה שהוא ימכור את הנורהXD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש ברשותי סקוה פאביה חדשה שנת 2016 ואני מעוניין להחליף לה נורות בפנסים הראשיים, בערפל בתחתונים והנורות של לוחית הזיהוי מאחורה.

מה שאני יודע זה אם אשים משהו לא מתאים תדלק לי נורת אזהרה בלוח מכוונים, מה שאני לא רוצה.

אני צריך המלצה לדגם ספציפי לנורות בצבע לבן שיחליפו את ההלוגן הרגילות שלי (H7) וכמובן יתאימו למחשב של הרכב (עדיפות לקישור לאיביי). חבר אמר משהו לגבי CANBUS, כמו כן כמובן שאני לא רוצה שהנורות יסנוורו.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ברשותי Suzuki Swift 2009 עם CANBUS , תוכלו בבקשה להמליץ לי על LED-ים טובים בצבע לבן לאור חניה?

ניסיתי לחפש בשרשור הגדול אבל לא מצאתי תשובה מדויקת למה שאני צריך.

אשמח לקבל את עזרתכם.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי Avibu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשרפה לי היום נורה באורות המעבר

אז חשבתי אם כבר אז לשדרג לנורות בגוון לבן, עברתי על השרשורים המתאימים

ולפי מה שהבנתי אני צריך Philips diamond vision

אבל לצערי השרשורים הנ״ל ישנים ולכן אני שואל אם יש אלטרנטיבות אחרות וחדשות?

לפי מה שהבנתי החוקיות של הנורות האלו מוטלת בספק

כמו כן איך אדע אם שריפת הנורה אינה תקלה של הנורה עצמה

הרכב הונדה סיוויק 2005

לא יודע לגבי רפלקטורים וכו׳ בפנס

אגב האם זה מסובך להחליף נורות ביפניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיימונד של פיליפס הביאו לי גוון צהבהב, לא אהבתי.

לגבי החוקיות - הנורות האלה באות עם ציפוי כחול ולכן לא חוקיות. אני לפני הטסט הייתי מחליף לרגילה ואז מחזיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה תוכל לענות לי גם על שאר השאלות?

ואיך ה extreme Philips?

אחלה של מנורה, עדיפה בכל פרמטר על נורה שמביאה גוון אסטטי יפה.

הדיימונד של פיליפס הביאו לי גוון צהבהב, לא אהבתי.

לגבי החוקיות - הנורות האלה באות עם ציפוי כחול ולכן לא חוקיות. אני לפני הטסט הייתי מחליף לרגילה ואז מחזיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בגדול לא כל טסטר יגיד משהו על גוון האור(כל עוד לא מוגזם עם כחול, נגיד 6000K בטוח ישימו לב, 5000K סביר להניח שלא) מה שכן ישימו לב אולי שהנורה דיי חלשה(מנסיון עם דיאמונד הרגשתי עיוור בכביש),מחכה לראות את הפרצוף של החבר שהביא את הקוסמוס בלוXD

לרכב עם עדשה מה עדיף טורבו לד או קסנון?

מדובר על מאזדה 6 דור קודם

תודה

עדשה עדיף קסנון ולעשות כיוון פנסים ולקוות שלא יהיה שוטר שירצה לפתוח מכסה מנוע(כמובן לא להתפרע בגוון-מקסימום 5000K)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה לנורות "טורבו" לד לפנסיים הקדמיים(ללא עדשה), הנורה היא h4, ראיתי נורות באיביי של opt7 אבל הגוון טיפה בעייתי(6000k) והבנתי שהוא מאוד יקרוץ לשוטרים, מחפש משהו מומלץ בגוון 5000k, או שאם למישהו יש ניסיון עם 6000k וזה לא בולט כמו שנראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...