Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו יודע אולי איזה סוג נורה (קסנון) מגיע במיצובישי פאג'רו דגם DAKAR המפואר שנתון 16 ? יש אפשרות להזמין ?

נתתי לך תשובה כבר כאן.

יש להניח שהתושבת שונה (ואולי גם הפנס כולו) מאשר נורת ההלוגן הנוכחית.

כמו כן, כל המערכות שקשורות לנורות HID לא קיימות (סביר להניח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתתי לך תשובה כבר כאן.

יש להניח שהתושבת שונה (ואולי גם הפנס כולו) מאשר נורת ההלוגן הנוכחית.

כמו כן, כל המערכות שקשורות לנורות HID לא קיימות (סביר להניח).

אני מאמין שזה אותו סוג נורה בין שני הדגמים השאלה איזה קסנון זה ומהיכן ניתן להזמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, כתוב בתמונה שצירפתי שם שחור ע"ג לבן - נורות מעבר מסוג רגיל תצורה H11 ונורות מעבר מסוג HID תצורה D2S.

אין שום קשר בין שתי התצורות הללו. ראה למשל השרטוט הזה והזה להשוואה.

יש קיטי הסבה לנורות H11, אבל מכאן ועד למצוא משהו נורמלי, שמרכז ההארה שלו נמצא באותו גובה כמו במקור וכמובן חוקי, הדרך רחוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, כתוב בתמונה שצירפתי שם שחור ע"ג לבן - נורות מעבר מסוג רגיל תצורה H11 ונורות מעבר מסוג HID תצורה D2S.

אין שום קשר בין שתי התצורות הללו. ראה למשל השרטוט הזה והזה להשוואה.

יש קיטי הסבה לנורות H11, אבל מכאן ועד למצוא משהו נורמלי, שמרכז ההארה שלו נמצא באותו גובה כמו במקור וכמובן חוקי, הדרך רחוקה.

הבנתי, זאת אומרת שבין שני הגימורים יש הבדל בפנסים עצמם אני מבין נכון ?

אגב בתמונה שצירפת כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=474186&d=1476516574

זה הדגם הקודם, יכול להיות שיש שינוי לבין הדגם החדש של שנת 2016 ?

עריכה אחרונה על ידי eli669
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטט יחד עם החלק הרלוונטי מהפרטי:

הבנתי, זאת אומרת שבין שני הגימורים יש הבדל בפנסים עצמם אני מבין נכון?

אגב בתמונה שצירפת כאן זה הדגם הקודם, יכול להיות שיש שינוי לבין הדגם החדש של שנת 2016?

ניסיתי למצוא נורת 8W אבל לא מצאתי, יכול להיות שיש שם אחר לנורה?

והאם זה מתאים לצורה החדשה של 2016?

למיטב הבנתי הדגם של 2016 הוא בסה"כ מתיחת פנים שכוללת שינויים בגריל והוספת ה-DRL ליד פנסי הערפל. לפי התמונות ברשת יחידות התאורה הראשיות נראות דומות או זהות. אבל אולי יש בכל זאת הבדלים. איני יודע ויש לאתר מקור לקטלוג חלפים מעודכן, ע"ב מספר שלדה.

מה שאני טוען זה שעשויים להיות הבדלים בפנסים עצמם.

זה אומר שאולי אין להם מערכת איזון גובה אוטומטית, מערכת ניקוי, הגיוני שתושבות שונות, אולי חלקים פנימיים אחרים.

נורות ה-8W הפנימיות הן לדעתי מסוג Festoon (או בננה). צריך לבדוק בדיוק מה אורכן ולרכוש בהתאם.

בכל אופן, לא זוכר מאיזה שנתון ספר הרכב שהעתקתי ממנו את התמונה, אבל הרכב המדובר הרי חדש. חייב להיות לו ספר רכב בשטח ואני משוכנע שגם שם הדברים מפורטים אם יש ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים.

לצערי אני חווה בעיות מציקות בפנסים לכן אני לא בטוח שיש לי מנורה שרופה, אבל בהנחה וכן.

איך אני צריך להתנהל מול POWERBULBS (שאני בסך הכל ממליץ עליהם, שירותיים ואמינים )מול מנורה שנשרפה והיא בת פחות משנה אצלי כאמור?

זה עוד לא וודאי, אבל בהנחה וכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו משתתף בצערך, נשרפה לי לא מזמן אחת מהNBU, יש לך אחריות ל12 חודשים, הם ידרשו ממך לצרף תמונה של הנורה השרופה ובמקרה שלי גם שלחתי להם את הנורה וקיבלתי זיכוי על המשלוח לפייפל שלי.

הבעיה אצלך שהנורה עדיין פעילה לכן אם לא ניתן לראות מצילום פיזי של הנורה שישנה בעיה לא תוכל להפעיל אחריות(לדעתי) במידה שאתה רוצה אתה מוזמן לנסח להם טקסט(ולשלוח אותו לנציג צ'ט או בצור קשר,כמובן עלייך לפרט את מס' ההזמנה, שים לב הפעלות אחריות תקפה להפעלה בודדת, כלומר הלכה מנורה אחת והפעלת אחריות עליה מכאן יוצא שהנורה השניה אינה מכוסה) שיש לך בעיה עם הנורה ולתאר את הבעיה(אפילו לעלות סירטון קצר שיתאר את הבעיה) ולקוות לטוב. במידה הנראה שישנה בעיה בסליל (והיא נראת מתמונת תקריב) סביר להניח שיחליפו לך ואולי יבקשו ממך לשלוח להם את הנורה על מנת לשפר את המוצר לעתיד.

בהצלחה ותעדכן אותנו,

המשך שבוע מעולה,

איליה.

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקין נורות סיניות עלומות שם עם הספק מוצהר של 100W(או שאפילו יותר בפועל), נעזוב את זה שסביר להניח הן ימותו תוך חדשיים שלוש, אחרי שימוש ממושך בהם במקרה הטוב תחליף את כל החיווט שהיה מחובר אליהן, במקרה הרע עם חיווט גם תחליף פנס כי הן ימיסו לך את הפלסטיק וישרפו אותו(צרכנות גבוהה מהמתוכנן מחממת וממיסה את הבידוד וגורמת לקצרים כמו כן חום גבוהה מהמתוכנן בבית הנורה מקצר מאוד את אורך החיים של הפנס כך שהפלקטיק נמס/נעכר מבפנים/נשרף)

אין פה יותר מידי משחק בין אור לבן(באמת לבן) לבין עוצמת הארה טובה. זה או שאתה בוחר במשהו אחד או שמתחיל משחקי אדרנלין עם השוטרים ובוחני רכב(ואם לא אכפת לך מהסביבה אז גם עם הנהגים בכביש)

אוי נו, הפוביה הסינית הזו.

אני בטוח שאותו מפעל כנראה מייצר את כל הנורות האלה, למותגים סיניים עלומי שם כמו כן לפיליפס וכדומה.

כמו כן אני בטוח שזה לא באמת כזה מסובך לעשות BALLAST טוב של נורות XENON.

כן יש סיני זבל אבל לא בגלל שהוא סיני, בגלל שהוא פשוט זבל.

לצורף השוואה אם תסתכלו ב AMAZON או מקומות אחרים אפשר למצוא קיט קסנון יחסית איכותי ולא כל כך זול של OPT7.

אז בדיוק אותם הבאלאסטים - אחד לאחד, רק ללא שם המותג, אפשר למצוא באיביי בשליש מחיר. 55 וואט AC איכותיים.

שום היבהובים ושום נעליים, עם קבל איכותי וכדומה. כמו כן לא מתחממים בשיט, ואחד מהם בתוך תיבת פיוסים סגורה מתחת למכסה המנוע.

צריך לדעת איזה סיני לקנות, כמו כן עדיף לקנות נורות סיניות ב 10 שקל כל 3 חודשים במקום לקנות איזה קיט יוקרתי של פיליפס שיעלה פי 5 ו"אולי" יחזיק שנים.

קונים באלאסטים איכותיים פעם אחת, ואז פשוט כל כמה חודשים מחליפים נורות כשנשרף וזהו.

אין צורך להפחיד אנשים כאילו יתפוצץ להם הרכב.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי נו, הפוביה הסינית הזו.

אני בטוח שאותו מפעל כנראה מייצר את כל הנורות האלה, למותגים סיניים עלומי שם כמו כן לפיליפס וכדומה.

כמו כן אני בטוח שזה לא באמת כזה מסובך לעשות BALLAST טוב של נורות XENON.

כן יש סיני זבל אבל לא בגלל שהוא סיני, בגלל שהוא פשוט זבל.

לצורף השוואה אם תסתכלו ב AMAZON או מקומות אחרים אפשר למצוא קיט קסנון יחסית איכותי ולא כל כך זול של OPT7.

אז בדיוק אותם הבאלאסטים - אחד לאחד, רק ללא שם המותג, אפשר למצוא באיביי בשליש מחיר. 55 וואט AC איכותיים.

שום היבהובים ושום נעליים, עם קבל איכותי וכדומה. כמו כן לא מתחממים בשיט, ואחד מהם בתוך תיבת פיוסים סגורה מתחת למכסה המנוע.

צריך לדעת איזה סיני לקנות, כמו כן עדיף לקנות נורות סיניות ב 10 שקל כל 3 חודשים במקום לקנות איזה קיט יוקרתי של פיליפס שיעלה פי 5 ו"אולי" יחזיק שנים.

קונים באלאסטים איכותיים פעם אחת, ואז פשוט כל כמה חודשים מחליפים נורות כשנשרף וזהו.

אין צורך להפחיד אנשים כאילו יתפוצץ להם הרכב.

OPT7 אתה מחשיב כאיכותי? יש להם רשימה מאוד ארוכה של בעיות, חלקם הם כן פותרים וחלק לא, ונעזוב את זה שיש להם נטיה לשלוח לך נורות בגוונים שונים ומבדיקות שראיתי שעשו מצאו גם כאלה עם הספק שונה מהמצויין על המוצר וכמו כן נטיה להשרף אחרי חצי שנה ולהחליף לגוונים משונים אחרי XX שעות עבודה, אבל סבבה.

לגבי נורות סיניות עלומות שם(קסנונים בעיקר), נכון יש ויש, יש עלומות שם שפשוט הבריחו אותן מהקו ייצור לפני שהדפיסו עליהם מותג אבל יש זיופים שבכיף ישרפו לך את הECU ואחרי שזה יקרה לך לך תקנה קיט חדש ומחשב רכב, כמו שאומרים חכמי העם "הקמצן משלם פעמיים".

אני מעדיף לשלם 140-120 שקל על קיט הלוגן איכותי או 450-500 על קיט טורבו לד/קסנון איכותי ולדעת שיש אמא ואבא שאפשר לפנות אליהם לעזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איליה הנורה חזרה לפעול מה שאומר שיש בעיות מגעים שם כי זה קורה בפנס הימני גם. בכל אופן כרגע הבעיה היא שהנורה עוד לא הביעה אליי מ18 לנובמבר. כתבתי להם כבר - בוא נראה מה אמרו.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקי מה זאת אומרת לא הגיע אלייך?! הם אמרו שהם שולחים לך ריפלייס? כי אצלי הם ציינו בפורש שהם שולחים חדש.

אפרופו אם מדברים על אחריות, יום ראשון קיבלתי את NBU מהאחריות, הם היו אמורים לשלוח מנורה אחת, אבל פינקו בזוג חדש לחלוטין :) הגיע אליי שבוע וחצי לאחר ששלחו לי את המייל :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה התבלבלת. המנורה פועלת אבל יש בעיות במגעים. בצד השני כנראה שרוף גם אז הזמנתי אחת ועדיין לא הגיע אבל ישר חזרו אליי ועוזרים לי. אני אוהב את האתר ומבסוט על השירות וגם הם מוכרים רק מנורות איכותיות. בגלל הדואר באסה להזמין לפעמים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...