Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אור נמוך אצלך נחשב הלד, גבוהה זה hb3/9005 ערפל h16 בדגם של 17 וh11 של 14-15.

התקנה של טורבו לד זה פלאג אנד פלי, רק להחביא ולמקם את הבלאסט( כמו שאני עשיתי)

נשלח מהדרכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אור נמוך אצלך נחשב הלד, גבוהה זה hb3/9005 ערפל h16 בדגם של 17 וh11 של 14-15.

התקנה של טורבו לד זה פלאג אנד פלי, רק להחביא ולמקם את הבלאסט( כמו שאני עשיתי)

נשלח מהדרכים

יש אורות נמוכים ואורות גבוהים

האורות האורות הנמוכים זה הלד ? אתה בטוח יעני אם אני נוסע בחושך לא על אורות גבוהים זה רק הלד ?

או שהמנורה של האורות גבוהים היא של הנמוכים ?

עריכה אחרונה על ידי Amitai Milshtain
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח כי אני לא מכיר את הרכב, הנתונים שאמרתי לל נשלפו מאתר, אתה יכול לעשות ניסוי עם הרכב להדליק אור רגיל וליראות מה דולק, אחרי זה לפתוח מכסה מנוע ולראות איזה סוג נורה רשום שיש לך מעל לנורה הדולקת או לבדוק בסםר רכב

נשלח מהדרכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש נורות H7 רגילות, אבל כמה שיאירו בצבע כמה שיותר לבן, וכמו כן יהיה להם עלומת אור חזקה יותר מנורות רגילות, האם יש המלצמה לסוג מסויים ? אני יודע שזה לא חוקי ברכבים מסויימים, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש חוקי וכמה ש״פחות צהוב״ (לא באמת לבן) יש את Osram cool blue intense

מעט יותר חזקות מרגילות

אם עניין החוקיות לא מפריע זה סיפור אחר

Sent from my iPhone using Tapatalk

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמיתי אין חייה כזאת, צריך לעשות כיוון פנסים והכל יהיה טוב כמו כן יש הבדל בהתנהגות בין לד בפרוג'קטור ללד בריפלקטור.

עדי הדיאמונד ביום גשום אתה בקושי תראה משהו על הכביש, הן יותר חלשות מהסטוק שאתה מקבל ברכב, צבע לבן באמת אולי רק cool bkue intense or mtech super white

נשלח מהדרכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי הרבה. איזה מתאים בוודאות ולא ידליק תקלה? האם יהיה מקום לסגור את המכסה של הפנס? עובר טסט?

תודה

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

סורי שלא התיחסתי, אתה יכול להסביר אתעצמך טוב יותר?

נשלח מהדרכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמיתי אין חייה כזאת, צריך לעשות כיוון פנסים והכל יהיה טוב כמו כן יש הבדל בהתנהגות בין לד בפרוג'קטור ללד בריפלקטור.

עדי הדיאמונד ביום גשום אתה בקושי תראה משהו על הכביש, הן יותר חלשות מהסטוק שאתה מקבל ברכב, צבע לבן באמת אולי רק cool bkue intense or mtech super white

נשלח מהדרכים

אוקי אני ידייק עם עצמי התכוונתי לנורת לד שבעוצמתה היא לא תהייה יותר חזקה מנורת הלוגן (בבפרוג'קטור) מבחינת עוצמה ,

ולא מבחינת פיזור עלומה ככה שזה יהיה פלוס מינוס אותו עוצמה כמו הלוגן רק גוון לבן.

יש לך המלצה ? בלי קשר לסוג החיבור של המנורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול נורת סטוק הינהבעוצמה של סביבות ה1500 לומן, בזמן שהלד בתוצרת נורמלית שראיתי הכי חלש היה מעל ל2400, מנסיון כבר של כמה ימים על הכביש עם מה שיד לי שכיוונתי באופן עצמי לגג של 30 מטר לא היו תלונות מהתנוע הנגדית ושוטר שעצר אותי לבדיקה לא שאל שאלות בלי עין הרע, שבוע הבא נעשה טסט לרכב ונראה מה יגידו לי שם

נשלח מהדרכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמיתי זה הכי עצלן שלך?! לכתוב בגוגל CAROLLA 2017 HEADLIGHTS?

בכל אופן יש עדשות לפי מה שראיתי

עדכון על הטורבולד4a21d78ea2c945ab3991abcd6f0483ee.jpg

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אצלי ברכב מותקנות נורות h7 ו h15.

שאלתי בכמה חנויות בארץ, כולל בחנות hi-led לגבי טורבו לד, אמרו לי שלh15 אין פתרון...

איזה פתרון קיים לh15?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...