Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך פריצה/פתיחת מסך למסכי מולטימדיה של יונדאי/מיצובישי

פוסטים מומלצים

מה גרסאת ה smeg שיש לך ב 508?

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. המהירות גלישה שלי במערכת הוא 4g כי אני גולש על wifi מהטלפון שנדלק אוטומטי שנכנסים לרכב.

וחבילה ללא הגבלה של הוט מובייל.

ב. זה מסוכן כי יש סיבה למה זה חסום מלכתחילה ולמה משרד התחבורה לא מאפשר להתקין מערכת פתוחה, תמיד יהיה את הפיתוי.

אני בהחלט מבין.

אני חושב שזו שאלה שאפשר להתדיין עליה, כלומר איפה הגבול של מולטימדיה מסוכנת.

אין חוק לגבי מסכי מולטימדיה? שאסור לנגן וידאו מקדימה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. זה מסוכן כי יש סיבה למה זה חסום מלכתחילה ולמה משרד התחבורה לא מאפשר להתקין מערכת פתוחה, תמיד יהיה את הפיתוי.

הסיבה שזה חסום זה כדי שהיבואן/מתקין יקח ממך 99994877368.99 שקל על עדכון של וייז.

שום דבר לא מונע ממך למתקן באוטו סמארטפון/טאבלט/מחשב נייד/מערכת קולנוע ביתית, ולראות סרטים עד שתמצא את עצמך במועדון השיש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שזה חסום זה כדי שהיבואן/מתקין יקח ממך 99994877368.99 שקל על עדכון של וייז.

שום דבר לא מונע ממך למתקן באוטו סמארטפון/טאבלט/מחשב נייד/מערכת קולנוע ביתית, ולראות סרטים עד שתמצא את עצמך במועדון השיש.

לא נכון אתה טועה ומטעה.

יש עדכונים חינמיים למערכת על בסיס חודשי ואף דו שבועי לפעמים, תלוי.

אומנם העדכונים כרגע מפאת סוג המערכת מוגבלים לכך שצריך לעדכן את כל המערכת המזורגגת (כל עדכון 440 מגה) וזה לוקח 15-20 דקות בכל פעם, מאוד מציק.

בהחלט יש תקנה שאוסרת על צפיה בוידאו בזמן הנהיגה והמסך צריך להיות כחול וכו' או לחלופין בהתאם לתקנות. לא אני לא קראתי אותן לא אחפש ולא מכיר אבל כך זה נקבע.

אגב, למה לדעתך מערכות שתומכות באפל או אנדרואיד מנתקות את המכשיר מפעילות כאשר מחברים את המכשירים? (מנתקות את הסמארטפון). הסיבה היא פשוטה, כדי שלא תתעסק בו, לא תזרים תוכן אלה תעשה שימוש במערכת, בעזרים ובלחצנים בהגה וכו' כדי להתקשר, להוציא שיחות וזה הכל.

מערכות אנדרואיד AFTERMARKET, מתקינים בכיף כי אין איסור על כך ולמעשה, אפשר לראות יוטוב ותכנים והכל, כרגע זה תחום אפור ופרוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדריך נהדר כל הכבוד , ותודה לMPOL לא יודע איך פספסתי את זה חח.

אם ככה גם במאזדה יש את המשחקים האלה שפתיחת הוויז עולה כסף ,אז אולי גם שם יש טריק לא ?

מישהו בדק את זה ?

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מסך טאץ מקורי זה smeg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדקת? לחצת כ 3 שניות על הכפתור של גלגלי שיניים במסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. נכנסתי להגדרות, ומשם לאודות.

קראתי קצת באינטרנט, נראה שמדובר על מערכת חדשה לחלוטין, לא SMEG, שבפגו קוראים לה peugeot NAC.

http://www.208ownersclub.co.uk/forum/new-208-gti-media-system_topic4005_page1.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...