Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך פריצה/פתיחת מסך למסכי מולטימדיה של יונדאי/מיצובישי

פוסטים מומלצים

דרך אגב עשיתי הכל דרך ע"פ המדריך ובעת UpdateBasesystem הוא אומר שהוא לא מוצא קובץ מתאים לא ברור למה

שמתי את הקובץ שהורדתי בתוך הספריה הראשית של הדיסק און קי שמפורמט לFat 32

יש לי יונדאי איוניק 2018 והורדתי את הקובץ שנקרא flyupdate-G8II-ISR-HY-release-20161226_1422-valuesw.fup

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MGCOL2 - MSM8909 - Android 5.1.1 - Hyundai

Update to 26.12.2016:

https://ln.sync.com/dl/80ff1bb60#463...epibi-ajv2x6dm

Patch to install GooglePlay and open device to adb/usb devices:

https://ln.sync.com/dl/541e39ec0#8fg...p7hi5-p2pz3hvx

Unpatch:

https://ln.sync.com/dl/378ca7d50#xh4...fcvdr-tmgc23nu

Shedaim

התקנתי בהצלחה (כמעט...) עם הקבצים הללו ביונדאי איוניק 2017.

תודה גיא!

מה שבלבל אותי קצר היו שמות הקבצים, אולם בסוף עשיתי סדר וההתקנה עברה. הנה לטובת שאר מאזיננו:

Update to 26.12.2016:

flyupdate-G8II-ISR-HY-release-20161226_1422-valuesw.fup

flyupdate-G8II-ISR-HY-baseqcompatch-valuesw.fup

Unpatch:

flyupdate-G8II-ISR-HY-baseqcomUNPATCH-valuesw.fup

עוד תיקון לדף ההוראות - בסוף ה-Recovery לא הופיעה אצלי האופציה "Enter Menu" כפי שרשום, אולם לחיצה על "Start Page" מחזירה לאחור, ואז "Exit" כפי שרשום.

אולם, עם סיום ההתקנה נתקלתי בבעיה:

בכניסה ל- Play Store של Google שהותקן (שלשמו התכנסנו...) עולה החלון עם כפתור ."Sign In" לחיצה עליו מעבירה למסך לבן שנתקע ולא מתקדם.

התקנתי שוב את גרסת ה-Patch מההתחלה, אך הבעיה חוזרת על עצמה ואינה נפתרת.

פיתרון??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פתרון לגרסא שהתקנת,זה בדיוק הסיבה שלא כדאי להתעסק עם המערכת בלי ידע...

אתה כנראה נמצא בגרסא הכי מתקדמת שיש כיום למערכת,אף פתיחה לא תפעיל לך את חנות הפליי וגם אם החנות תעלה לך לא תוכל להתקין אפליקציות,הפתיחה היחידה היום נמצאת אצלי והיא בעלות,לא רשמתי את התגובה כדי שתגיע אליי אלא כדי שתדע שהמצב אצלך לא ישתנה וגם כדי שאחרים שמתעסקים עם הקבצים שנמצאים פה צריך לקחת בחשבון מצב שהמערכת תתקע להם בריקוברי או בכלל לא תעלה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אנחנו יודעים שיש לכם קבצים מתאימים ו ב 5 דקות מרוויחים 300 ש"ח ואף יותר.אבל אני במיצובישי שלי השתמשתי בקבצים שהועלו פה ולפי המדריך.הכל עבר פרפקט ללא תקלות.ככה שזה אפשרי ללא תשלום עבור זה.כמובן צריך לעקוב אחר המדריך הנכון ולהשתמש בקובץ המתאים. לחבר במיצובישי איי אס איקס יש אנדרויד אחר.אמשיך לחפש את הקובץ המתאים.עד שאמצא באחד הפורומים.ואני אעשה לו בלי לקחת כסף.אתם שומרים את הקבצים כל כף בסוד כאשר שימוש בקובץ הזה ופעולת "הפריצה"...כמו שאתם קוראים לזה היא כל כך פשוטה.שלא צריך לשלם על זה כל כך הרבה כסף.ואם כבר החלטתם לקחת על זה כסף שיהיה תשלום סימלי

אין פתרון לגרסא שהתקנת,זה בדיוק הסיבה שלא כדאי להתעסק עם המערכת בלי ידע...

אתה כנראה נמצא בגרסא הכי מתקדמת שיש כיום למערכת,אף פתיחה לא תפעיל לך את חנות הפליי וגם אם החנות תעלה לך לא תוכל להתקין אפליקציות,הפתיחה היחידה היום נמצאת אצלי והיא בעלות,לא רשמתי את התגובה כדי שתגיע אליי אלא כדי שתדע שהמצב אצלך לא ישתנה וגם כדי שאחרים שמתעסקים עם הקבצים שנמצאים פה צריך לקחת בחשבון מצב שהמערכת תתקע להם בריקוברי או בכלל לא תעלה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אנחנו יודעים שיש לכם קבצים מתאימים ו ב 5 דקות מרוויחים 300 ש"ח ואף יותר.אבל אני במיצובישי שלי השתמשתי בקבצים שהועלו פה ולפי המדריך.הכל עבר פרפקט ללא תקלות.ככה שזה אפשרי ללא תשלום עבור זה.כמובן צריך לעקוב אחר המדריך הנכון ולהשתמש בקובץ המתאים. לחבר במיצובישי איי אס איקס יש אנדרויד אחר.אמשיך לחפש את הקובץ המתאים.עד שאמצא באחד הפורומים.ואני אעשה לו בלי לקחת כסף.אתם שומרים את הקבצים כל כף בסוד כאשר שימוש בקובץ הזה ופעולת "הפריצה"...כמו שאתם קוראים לזה היא כל כך פשוטה.שלא צריך לשלם על זה כל כך הרבה כסף.ואם כבר החלטתם לקחת על זה כסף שיהיה תשלום סימלי

כנראה שלא קראת את מה שרשמתי... הפריצה לגרסא החדשה לא מסתובבת ברשת זה 1, לגבי הגרסא- לא תצליח להפעיל את חנות הפליי לא משנה מה תעשה...באתי רק לתת לך מידע לא להציע שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

Update to 26.12.2016:

Unpatch:

Shedaim

מה ההבדל בין הגרסאות של ההורדה (מה שהודגש באדום)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

Update to 26.12.2016:

Unpatch:

Shedaim

מה ההבדל בין הגרסאות של ההורדה (מה שהודגש באדום)?

הראשון זה הפריצה שמתקין לך את הGOOGLE PLAY ושאר האפליקציות והשני פשוט במידה ותרצה לחזור למקור אז זה מוחק את הGOOGLE PLAY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ההורדה תעבוד על מערכת במיצובישי MGCOL2 שעברה את העדכון שלהם?

היא עושה לי ים תקלות כרגע (כל כמה שירי MP3 נתקעת וקופצת, הוויז קופא אחרי 10 דקות ועוד תקלות).

מקווה ששינוי גרסה והתקנת אפליקציות ניגון מדיה נורמאליות ישפרו...

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבר'ה,

יש מצב שמישהו מצא את הקבצים לפריצה של הגרסא החדשה של המערכת? אנדרואיד 6.0 (מרשמלו)

זוהי הגרסא שיש ב-i30 החדשה ואני מאמין שגם בשאר הדגמים החדשים כמו איוניק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי, יש מישהו שיכול לסייע בפתיחת מערכת במיצובישי ASX 2018?

מספר דגם: MGCOL_MITSU2

מעבד: MSM8909

גרסאת אנדרואיד: 5.1.1

גרסאת ליבה: 3.10.49 (מופיע לי fly-server, נראה שהתעדכנה ב21/03/2018)

אם חסרים פרטים נוספים רק תגידו..

תודה מראש חבר'ה!

:wink: ". Alfa Romeo Alfetta 1982 :king: - "There are a lot of good sports cars on the road. I know, I pass them all the time"

!JBL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...