Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי להיעזר במתכנן פיננסי להשקעה בשוק ההון?

neorex

פוסטים מומלצים

אני עוקב אחרי הסולידית הרבה זמן, ולקחתי ממנה כמה דברים, אבל נניח חשבון מסחר עצמאי היה נראה לי כמו סינית אצלה.

שבועיים ב"ציפור הפיננסית" והבנתי הרבה יותר, וחשבון מסחר עצמאי פתאום לא מפחיד כל כך. פתחתי ושמתי כבר הוראה ראשונה, במקום קופת גמל להשקעה (לא מתכנן חיסכון פנסיוני).

לא מכיר את מיכה הזה, אבל טוב שיש כאלה שמפשטים לציבור הרחב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 12 דקות, יובל .מ. כתב:

(לא מתכנן חיסכון פנסיוני)

ממה בכוונתך לחיות כשתצא לגמלאות? כיצד תבטח את משפחתך למקרה נכות או מוות? 

החיסכון הפנסיוני חיוני, ויש לו יתרונות עצומים בתחום המיסוי. כמובן שדברים יכולים להשתנות, אבל כדי לשמור על רמת החיים תזקק לו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, sperial כתב:

ממה בכוונתך לחיות כשתצא לגמלאות? כיצד תבטח את משפחתך למקרה נכות או מוות? 

החיסכון הפנסיוני חיוני, ויש לו יתרונות עצומים בתחום המיסוי. כמובן שדברים יכולים להשתנות, אבל כדי לשמור על רמת החיים תזקק לו.

אתקן - לא מחפש חסכון פנסיוני נוסף *כרגע*. 

מכיוון ששואף לקנות דירה בטווח שנה-שנתיים הקרובים את הכסף שלי אני שם בקרן כספית (שגם עליה קיבלתי הבנה ב"ציפור"), לילד מדד מניות עולמי בחשבון מסחר עצמאי ואחר כך אחפש לייצר חסכון נוסף לפנסיה.

קופת גמל להשקעה רלוונטית בתור משיכה כקצבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, פינדר כתב:

צפית בסרטון?

הוא לא מדבר על סנפ500 ולא על שנה.

בדקה 4:08 הוא מדבר על בחירת מניה ספציפית: ״אפל, מייקרוסופט, גוגל, אפילו קוקה קולה״

בדקה 4:24 הוא מדבר על טווח הזמן: ״זה יכול לקחת יום, יומיים, שבוע״

אין לי בעיה להודות בטעויות שלי, אבל בחייאת, תקשיבו לבן אדם בסרטון הספציפי הזה..

כן צפיתי בסרטון, אולי בגלל שאני לא ממש ממש בתחילת הדרך שלי כסוחר זה עשה לי קצת יותר שכל - 

הפואנטה שלו היא לא הלהצליח לקבל 5% מטרייד כזה או אחר, או איך בוחרים את המניה הספציפית שתאפשר את זה - כל אלו בסרטונים אחרים.

הפואנטה שלו זה לנסות להעביר את הנקודה (הטריוויאלית לדעתי, אבל מסתבר שלהרבה לא) ש 5% רווח מעסקה זה לגמרי מספיק - וכל עוד מצליחים להתמיד בזה ברוב המקרים (כלומר לצאת עם קצת, לא לנסות לתזמן earning calls, לשים stop sales וכו') אפשר לעשות אחלה רווח. 

על תחילת הסרטון הוא אומר "אני מקווה שכולם פה יודעים לעשות 5%" - הוא לוקח את זה כנתון ומתבסס על זה בהמשך הסרטון.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...