Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאסטה 96 טחינה במיכסה מילוי שמן

assaf798
שימו לב! השרשור הזה בן 5011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליפניי יומיים הייתי אמור לעשות טסט לאוטו הלכתי למוסך שיבדוק לי את הרכב היוא שתי משאבות נוזלות מאחורה שהוחלפו ועל הדרך עשיתי טיפול לאוט שהחלפתי שמן מנוע פלגים פילטר אויר ומסנן שמן מנוע

בטסט ניכשלתי על זיהום אויר חזרתי למוסך והוא שם לי שם חומר שמוריד את הזיהום אויר . היום שאני מגיע לרכב בבקור אני בודק שמן במדיד הכל היה בסדר שמן לפי המידה והכל פתחתי ת הפתח של המילוי שמן וראיתי שם כמו כמו טחיה האם הלך לי הראש מנוע???

תודה רבה.. אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תהיה מדוייק ותפרט יותר, לא תקבל תשובות ענייניות וממוקדות.

איזה רכב מדובר?

איפה בדיוק זה "שמו לי שם"? איפה הוא שם את החומר ואיזה חומר?

על איזה סעיף בדיוק נכשל?

מה הערכים של הזיהום אויר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בפורד פיאסטה שנת 96.

מיפלס המים ברכב תקין

הבעיה היתה הCO2 הוא כהניס לי עם בקבוק חומר לא שמתי לב בידיוק איזה חומר הוא שם לי שם והוא אמר לי לילחוץ על הגז 4 דקות... הלכתי שוב פעם לטסט ועברתי אותו בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אל תהיה בלחץ, לא זה מה שיעזור לך במקרה הזה ובכלל.

2. אנא קרא את הכללים וההנחיות לכתיבה בפורום הטכני. קישור נמצא בחתימתי. שים לב לאיך רושמים כותרת, עניני פיסוק , איסור גורף לשימוש בריבוי סימני קריאה כמו (???) וכו.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליפניי יומיים עשיתי טיפול לרכב הכולל החלפת שמן מנוע,פילטר שמן,פילטר אויר,פלגים ובנוסף חומר נגד זיהום אויר

היום בבוקר אני בודק שמן מנוע המדיד מראה לי שיש שמן מנוע ,לאחר מיכן בדקתי מים ברדיאטור יש מים הכל תקין.

פתחתי את פתח מילוי השמן ועל הפקק אני רואה טחינה .. הבנתי שיש רכבים שזה קורא להם כתוצאה של לחות או אדים ליקראת החורף או שזה קשור אולי לטיפול שהרכרב עבר

תודה רבה אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדרך כלל מעיד על אטם ראש שנפרץ כתוצאה מחדירת מים לשמן, במילים פשוטות הלך הראש מנוע.

אני אומר על סמך ניסיון שאותו דבר קרה לי בפיאסטה שלי, ומציע שתחכה לתגוהות של מביני עניין שיוכלו אולי לתת כיוונים שונים לפיתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

אם לא חסר מי קירור, ואינך מוסיף מדי פעם, נקה את הטחינה, תוסיף חומוס מלפפון חמוץ, ושמן זית, וסע לשלום.

בצע תחקיר במוסך, לגבי נוזל הפלא שהוכנס לשמן, במטרה לעבור טסט, בגלל כישלון על זיהום אוויר.

בברכה

תצביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מודעת המכירה לפיאסטה שפירסמת היום, עם השורה "מצב מכני מצוין" אני מניח שהבעיה נפתרה ...

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדרך כלל מעיד על אטם ראש שנפרץ כתוצאה מחדירת מים לשמן, במילים פשוטות הלך הראש מנוע.

אני אומר על סמך ניסיון שאותו דבר קרה לי בפיאסטה שלי, ומציע שתחכה לתגוהות של מביני עניין שיוכלו אולי לתת כיוונים שונים לפיתרון.

זה ודאי שהלך ראש המנוע ?

לאן הלך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...