Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש נהגי \ בעלי \ חובבי טויוטה

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 5233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צודקים, טויוטה זה זבל.

זבל של רכבים, חרא יצרן.

גם לקסוס- חרא חרא.

MR2, TS, סופרה,סליקה, IS..הן כולן קורולות ליסינג משעממות בסופו של יום.:?

אגב, מי שמגיע עם קורולה_ליסינג_גיר רובוטי חייב להביא איתו קפה ועוגיות!

:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש מצב שאגיע, עם הקורולה של אחי :-D (או שהוא גם יבוא).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חב'רה טויוטה זה מותג אל תזלזלו ביפנית הזו אחד הרכבים הנמכרים באמריקה (הקאמרי)

ומה רע במפגש של קונצרן טויוטה מכל סוגיה ? לא רק רכבי ספורט הם רכבים ,

יש מגמה כזו (החבר'ה הלא אטמוספרים) לזלזל ברכבים סטנדרטיים,

הגיע הזמן שמשהו יעשה מפגש שהוא לא רק למכוניות ספרטיביות אלה לאנשים שאוהבים מותג מסויים .

חבל שאין יוזמה כזו לקנצרן VAG שם "אם אין לך טורבו" אתה לא קשור לקונצרן , כל ילד ב20 חושב שהוא מבין משנה דברים שמהנדסים ישבו עלהם שנים .

פולקסווגן-כי חיים רק פעם אחת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים, טויוטה זה זבל.

זבל של רכבים, חרא יצרן.

גם לקסוס- חרא חרא.

אגב, מי שמגיע עם קורולה_ליסינג_גיר רובוטי חייב להביא איתו קפה ועוגיות!

:-P

רק מעניין כמה מכוניות יהיו מהסוג שהזכרת לעומת הטויוטות שאנחנו רואים באלפים כל יום.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אמיר (

BMW) ואני מעוניינים לארגן מפגש של נהגי \ בעלי \ חובבי טויוטה, היפנית מס' 1 בעולם. עובדה. :wink:

למפגש מוזמנים כל בעלי הטויוטות בארץ, יאריס, ראנקס, אוריס, קורולה, פריוס, קארינה, אוונסיס, סטארלט, קאמרי, MR2, סליקה, סופרה, פריוויה, סולרה, היילקס, לנד-קרוזר, FJ קרוזר, ראב 4, סקוייה, פוראנר, הייאס, בעלי דגמים בייבוא אישי ואפילו בעלי מיניבוס קואסטר מוזמנים להגיע לאירוע :-)

המפגש יתקיים ביום שישי, 8.1.2010 החל מהשעה 13:00 בחנייה שמאחורי אצטדיון ר"ג מול הבאולינג (מפה מצורפת). במקרה של מזג אוויר סוער האירוע יתקיים במועד אחר.

מומלץ להביא לאירוע כל חומר טכני שיש ברשותכם כדוגמת Service Manuals או ספרי היינס וכו' שיכולים לעזור לאנשים עם בעיות (למרות שאין כאלה, תקלות יש רק בצרפתיות

:twisted:). במהלך המפגש אנו מקווים ליצור גרעין למועדון טויוטה, אנחנו משוכנעים שיש עוד כמה שיודעים שטויוטה זה לא רק מקרר אמין על ארבע גלגלים.

כמובן שבנוסף כל חובבי הרכב מוזמנים וכל המביא כיבוד הרי זה משובח.

בבקשה כל מי שמעוניין להגיע נא לשרשר עצמו כאן.

עזרו להפיץ את המפגש ובואו בהמוניכם!

תודה ושיהיה מפגש מהנה, פורה ומוצלח...

איתמר ואמיר.

למרות שאני חדש בפורום,אשמח מאוד להגיע ולראות את הנפשות הפועלות ולהכיר אתכם.

אני והיאריס בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים, טויוטה זה זבל.

זבל של רכבים, חרא יצרן.

גם לקסוס- חרא חרא.

רק אל תבכה, זה לא שטויוטה זה רכב גרוע.

פשוט כל הטויוטות הטובות באות עם הגה בצד האוסר ייבוא לארץ.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטויוטות ה"טובות" כהגדרתך מגיעות גם עם הגה בצד שמאל. הגרסאות הטובות באמת יוצרו במספרים בודדים ומגיעות לרוב עם הגה בצד הלא נכון, אבל נעשו (ונעשים) פרוייקטיים מעניינים מאוד בחו"ל ואפילו בארצנו הקטנטונת.

וכל מי שהמפגש הזה לא מוצא חן בעיניו מוזמן לשמור את ההערות הציניות שלו למקום אחר. זה פשוט מגעיל לקרוא את כל התגובות הילדותיות האלו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אל תבכה, זה לא שטויוטה זה רכב גרוע.

על מה לבכות? על תגובות ילדותיות?

רק מעניין כמה מכוניות יהיו מהסוג שהזכרת לעומת הטויוטות שאנחנו רואים באלפים כל יום.

זה לא מפגש טויוטה ספורט! זה מפגש טויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל מי שהמפגש הזה לא מוצא חן בעיניו מוזמן לשמור את ההערות הציניות שלו למקום אחר. זה פשוט מגעיל לקרוא את כל התגובות הילדותיות האלו.

איתמר, אל תרתח. ניסינו לעשות גוד טיים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רותח.

אני רותח רק על שיפוצניקים שלא יודעים להדביק קרמיקה, לדוגמה.

אני לא מבין למה אנשים מתייחסים ליצרנית הרכב הגדולה בעולם בכזה זלזול. טויוטה של השנים האחרונות היא ממש לא אותו "פחנוע" של פעם. טויוטה והיצרניות היפניות בכלל כבר מזמן יישרו קו עם מיטב התוצרת האירופית מבחינת נוחות ואבזור והגיע הזמן שהסטיגמה הזאת תתנדף, בעיקר בפורום רכב ובקרב מובילי דעה. אפשר להתלונן על יבואנים חמדנים שמביאים לארץ דראעק ברמות אבזור ובטיחות מביכות ודורשים מחירים מופקעים, אבל כאשר אנו מדברים על חברה צריך להסתכל על מכלול הרכבים והתוצרת שלה ובזה טויוטה לא נופלת משום יצרן רכב אחר בעולם.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטויוטות ה"טובות" כהגדרתך מגיעות גם עם הגה בצד שמאל. הגרסאות הטובות באמת יוצרו במספרים בודדים ומגיעות לרוב עם הגה בצד הלא נכון, אבל נעשו (ונעשים) פרוייקטיים מעניינים מאוד בחו"ל ואפילו בארצנו הקטנטונת.

אני מקווה שאתה לא מדבר על הסליקה שהפכה לסופרה כדוגמא לפרוייקט מעניין :)

בכל אופן, אתייחס רגע לקורולה ואציין שלדעתי הקורולה הטובה ביותר הייתה ה-E100 שנמכרה בארץ מ-93' ועד 97'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא מדבר על הסליקה שהפכה לסופרה כדוגמא לפרוייקט מעניין :)

בכל אופן, אתייחס רגע לקורולה ואציין שלדעתי הקורולה הטובה ביותר הייתה ה-E100 שנמכרה בארץ מ-93' ועד 97'.

אתה מתכוון ל AE101 ?

לצערי לא אוכל להגיע למפגש , לא מסתדר עם הלימודים אך היוזמה מבורכת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...