Jump to content

יבגני

 • פרסום הודעות

  914
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

1 עוקב

אודות יבגני

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • תחביבים
  מוזיקה,נהיגה.

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. טיח גבס עושה עבודה מצויינת, לאחר ייבוש ( כ 6 - 8 שעות ) ניתן לעבור עם שפכטל אמריקאי .
 2. הייתי ממליץ קודם כל בקצה כל סדק לבצע קדח קטן על מנת לעצור את ריצת הסדק. לאחר מכן הייתי מדביק עם דו קומפוננטי איכותי של חברת 3M
 3. אם הדיוק אינו משחק תפקיד קריטי אני ממליץ לפנות לייצרנים במזרח . אתה תתפלא מההפרש במחיר . למשל לייצרנים בטיוואן, לי יש ניסיון די טוב איתם . בגדול, אם יש לך מכבש אז אולי באמת כדאי להכין מבלט ולנסות להכין לבד . הצורה אינה מסובכת במיוחד ומבלט פשוט יעלה כ 1500 ש"ח .
 4. אני שמח לשמוע על הנסיון הרב שלך בתחום ! לא ניתן לענות על רוב השאלות כיוון שאין מספיק מידות . בגדול ניתן לחרוט מוט גלילי ולחלק לפרוסות בעזרת גידוע, לאחר מכן כרסום תעלות U . שינוי דפינה ותפירת הצורה העליונה של החלק בעזרת מכונת 5 צירים. הערכה שלי היא כ 15-20 דקות לחלק בודד, לא טענתי לרגע שזה יהיה זול .
 5. בגלל שזה פליז והוא חומר משיך הצעתי את החישול. מבלט בסיסי יעלה עשרות אלפי שקלים. שאלה, האם החלק יכול להיות עשוי אלומיניום ? אם כן מציע לפנות להדפסה בתלת מימד בסין או באחת ממדינות המזרח . בכל מקרה, אתה יכול לפנות לקבלת הצעת מחיר אצל שרון-טוביה.
 6. היי מרק, בוודאי ! יצא לי לייצר בעיבוד שבבי חלקים עם עובי דופן 0.8, הוא יצטרך מספר דפינות אבל זה אפשרי. הוא גם יכול להשתמש בשולחן ואקום .
 7. על איזו כמות מדובר ? אם מדובר על חלקים בודדים אז ככל הנראה הכי מתאים כאן עיבוד שבבי . במידה ומדובר על כמות שמעל ל 1000 יחידות ככל הנראה הכי מומלץ יהיה בעזרת חישול . בכל מקרה ממליץ לבדוק את היצור של זה בחול ולא בארץ, בארץ יקרעו אותך במחיר.
 8. R73 הוא ככל הנראה עדיין הטיל הכי מתקדם שיש כיום לרוסים אבל הטיל מאוד מיושן ואפילו לא מתקרב לפיתונים שיש בחיל האויר . למרות עלינות (על הנייר) בביצועים של הסוחוי הוא יופל עוד לפני שיספיק למצמץ, היחס ביכולת תמרון של מטוס לעומת טיל א"א הוא כ 1-10.
 9. ברגי הידוק לא אמורים לעמוד במאמצי גזירה ! תפקידם של ברגי הידוק לעמוד במאמצי מתיחה בלבד .
 10. הערכה שלי שהסלון הוא כ 40 מטר .
 11. קניתי דירה ואני רוצה לעשות שיפוץ קל בכוחות עצמי. בסלון יש על הקיר טמבורטקס שאני רוצה להוריד ולהחליק את הקיר. הבנתי שמאוד קשה להוריד את זה בדרכים קונבנציונליות . שמעתי שנדרש קודם לעבור על הקיר עם ברנר ולאחר מכן לנסות לגרד את זה. יש דרך פשוטה יותר ? תודה.
 12. אני מאוד אהבתי את הסדרה Бандитский Петербург - Адвокат ​
 13. תמיסה בצבע חלבי זו ככל הנראה אמולסיה, תמיסה של מים ושמן מינרלי . שיהיה בהצלחה !
 14. יצא לי לא פעם לקדוח עם מקדח מתק"ש במקדחה ידנית. עושים את זה בזהירות . מקדחי מתק"ש די יקרים. אם תהיה באזור הצפון אוכל לבדוק אם יש אצלי מקדח בקוטר 5. אני מניח ש 5.1 או 5.2 גם יתאים,לא ? לדעתי אין צורך לעשות קדח 3 ואז 5 מ"מ, אני חושב שהמקדחה שלך תסחוב קידוח של 5 מ"מ ישר. בעלי מקצוע שמשבבים נירוסטה עושים זאת יחסית לאט כי אין דרך אחרת. לדוג' פלדות רגילות כמו 4340 מחוסם ניתן לקדוח בקדמאות של 0.5 מ"מ/שן ומהירות 120-150 מטר/דקה לעומת נירוסטה שקודחים 0.16 מ"מ/שן ומהירות 40-60 מטר/דקה. הבדל משמעותי בקצב הסרת חומר.
 15. למקדח בקוטר 5 מ"מ ואורך , אני מניח , של 25 מ"מ אין צורך בקדח מרכוז. ישנם בשוק מקדחי מתק"ש שיעשו את העבודה מצויין אך מחירם גבוהה. מקדחי guhring מצויינים, יעשו את העבודה. אין מקדחים לנירוסטות שונות, בד"כ מסווגים את המקדחים לפלדות,יציקות,נירוסטה וחומרים אקזוטיים. דווקא הנירוסטה אינה קשה, היא די רכה ומשיכה ולכן העיבוד שבבי של נירוסטה די בעייתי עקב מקדמי שיבוב גבוהים וחום גבוהה.
×
×
 • תוכן חדש...