Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש נהגי \ בעלי \ חובבי טויוטה

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 5233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מקווה שאתה לא מדבר על הסליקה שהפכה לסופרה כדוגמא לפרוייקט מעניין :)

שלילי, אני מדבר על זה שלכל דגם סדרתי יש גרסאות עם קצת יותר פלפל, החל מיאריס וקורולה וכלה בסליקות ו MR2 עם גרסאות מנוע מפלצתיות. תוסיף לזה את הפופולוריות של טויוטה בעולם ותקבל תחום שיפורים כמעט אין סופי.

לצערי עקב גודל השוק בישראל ומדיניות משרד התחבורה אנחנו זוכים לטעום רק מקצה קצהו של הקרחון.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חהחה כמה שאנשים פה יגידו אחרת, אפשר לצרף דיאטסו שרמנט, זה אותו רכב, אומנם כמו קורולות שלצערי אינ בארץ, KE70

לכל מי שחובב טויוטה ידע את הקוד 4AGE . בלי לרמוז כלום אם הייתי יכול לבוא הייתם רואים מנוע כזה,

בכל מקרה, חבל שיום שישי הזה אני כנראה עובד.

מקווה שיהיה עוד אחד.

A.R.T Performance

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ הרבה רכבי דייהטסו הנמכרים או נמכרו בחו"ל תחת לוגו טויוטה, החל מהסיריון וכלה ב YRV ודייהטסו טריוס.

מנוע ה 4AGE הוא בהחלט אחד המנועים הוותיקים והמוכחים של טויוטה עם עשרות גרסאות והספקים ותחום שיפורים מכאן ועד הודעה חדשה.

אני מבקש מכל מי שקורא את תוכן השרשור הזה - נא להפיץ את קיום המפגש גם בפורומים אחרים ובקרב בעלי טויוטות. אם תהיה הענות יפה נקבל עזרה ממוסך טויוטה מורשה כדוגמת מכונאים שיגיעו למפגש ובדיקת סקנר בחינם.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה :-P

שוב, אני מבקש את עזרתכם בהפצת קיום המפגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק לשלומה של טויוטה שלנו לא נראה לי שלקסוס תהיה זמינה.

בכל מקרה, אני יכול להזמין לצ'אלנג' בעלי גרמיניות וצרפתיות חמות.

טויוטה נורא משעממת. כולה 280 סוסים ופחות מ7 שניות למאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכורת אחרונה בהחלט :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...