Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשתית כבישים מסוכנת.

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המקום: "דרך חברון" בירושלים

1) תאור המפגע: הכביש נמצא במצב איום ונורא מבחינת תחזוקה. יש כמות גדולה מאוד של חורים

וסדקים בכביש ומדובר באחד הכבישים הראשיים בירושלים.

2) תאור המפגע: היעדר מעברי חצייה: בצד אחד של הכביש ישנם מספר מינימרקטים שפתוחים 24 שעות ומהווים תחנת עצירה קבועה להרבה אנשים בדרך לשמחות ואירועים או להתרעננות כאשר לא קיימים מעברי חצייה באיזור נוצר מצב שבו אנשים (לעתים קרובות שיכורים) ממש קופצים לתוך הכביש בלי להסתכל והדבר גורם לסיכון חיי אדם והפרעה למהלך התנועה הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 231
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מיקום: צומת בית ליד לנוסעים צפונה (מכיוון רעננה-כ"ס לחדרה).

המפגע: הצומת שם כרגע בשיפוצים. כתוצאה מכך יש מס' מדרגות ברגע שעוברים את הצומת. הן באות אחת אחרי השנייה.

הסכנה: רכבים שעוברים ברמזור ירוק במהירות של 80 קמ"ש + מוקפצים באויר ואח"כ נוחתים חזרה תוך כדי סגירת מתלה ושפשוף אגזוז וחלקים נוספים באספלט. עמדתי ברמזור בפנייה שמאלה לנתניה ומול עיני כמעט כל רכב סגר מהלך מתלה ושיפשף לפחות את האגזוז באספלט (אצל חלקם היו גיצים).

המלצה: להאיט מאוד בצומת הנ"ל לשני הכיוונים היות והכיוון השני גם הוא מלא במדרגות.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מיקום: כביש 8177 בכיוון הנסיעה מדרום לצפון (מהכנרת לכיוון כורזים).

המפגע: מדובר בכביש הררי מפותל מאוד ובעל סרפנטינות רבות. אחת הסרפנטינות ימינה נטולת כל סימון אזהרה מקדים! בנוסף, באותה סרפנטינה בדיוק, ובשונה משאר הכביש, משום מה אין גדר בטיחות.

הסכנה: לי אישית קרה שפעם נסעתי שם בשעות החשיכה, ומזלי שלא נסעתי מהר אחרת הייתי גומר עמוק בתוך השדה שנמצא ממש בצמוד. נהג שאינו מכיר את תוואי הכביש עלול במיוחד בשעות החשיכה לא להבחין בסיבוב.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המקום:כביש החוף בקטע שבין מחלף פולג למכון וינגייט.

המפגע:בכל קטע הכביש,בשני הכיוונים אין שוליים.איבוד שליטה הכי קטן בסיבוב גורם לכניסה ישירה בקיר.כמו כן,בקטע מדרום לצפון,למי שנוסע בנתיב הימני אין כמעט שדה ראייה קדימה.

המקום:שוב כביש החוף,תחנות האוטובוס סמוך לגבעת אולגה(בתמונה),בית ינאי ומחלף חבצלת.

המפגע:במקומות אלו עוצרים גם מוניות שירות ורכבים פרטיים,מה שיוצר מצב שחלק מהרכב בולט על הנתיב הימני.

המקום:הכביש שבין מחלף חבצלת לכפר ויתקין.

המפגע:כביש עם נתיב אחד לכל כיוון,ללא הפרדה בין הנתיבים.הכביש ללא שוליים,עם סיבובים מסוכנים,וכמו כן, חשוך נורא בלילה.

המקום:חדרה,סמוך לבית החולים הלל יפה.

המפגע:אין מעבר חצייה לבאים לבית החולים מהחנייה שמול בית החולים,למרות שמדובר בכביש עירוני,רכבים שם נוסעים במהירות 80-90 קמ"ש ואפילו יותר,כשאין מקום מסודר לחצות את הכביש.(אני חושד שמפגע זה הוא אינטרס של בית החולים,כדי שהמבקרים יחנו בתוך החנייה וישלמו ט"ו שקלים).

33232261.jpg

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, הכביש בין מחלף חבצלת לכפר ויתקין (ידוע בכינויו: כביש ביתן אהרון) הוא אחד מהכבישים שאני אשכרה מוכן להוציא את עצמי מהבית רק בשביל לנהוג בו. תמיד אחרי שאני מסיים את הכביש הזה, מרוח לי חיוך ענק על הפנים.

זה כביש צר, מפותל, חלקלק... וזה מה שעושה אותו כל כך מדהים לנהיגה, במיוחד בקטע שבין בית הראשונים לככר בכפר ויתקין. בחושך הוא אפילו יותר מאתגר, אבל כמובן שזה בא על חשבון המהירות.

רק שישאירו אותו כזה, ככה יש לי במרחק כמה דקות נסיעה מהבית כביש נחמד.

מצטער על האוף טופיק, הייתי חייב.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקום המפגע : עפולה , הכביש שמקביל (מימין) לתחנה המרכזית

מפגע: כביש חלק בטירוף וישן מאוד מקשה בהערכת מרחק הבלימה(עקב החלקת הרכב אף בבלימה לא חזקה במיוחד) לקראת מעברי החצייה והכיכר גם

אם מכירים את הרכב מאוד כביש חלקלק מאוד, שלא לדבר על כביש רטוב וכל שאר הכבישים ההרוסים

בעפולה.

Hu - 880 prs

Tw - alesis point 7, 4 inch - amp xetec vector

Mids - morel pulse 6 mid bass - amp xetec xircuit

Sub - phase sx 220 - amp hifonics titan mono

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום: שדה התעופה בן-גוריון.כביש היציאה מהשדה תעופה לכיוון ת"א- י-ם.

המפגע: תוך כדי עיקול ארוך ימינה משתנה הסימון של הנתיבים ומספרם קטן.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש גהה (מס' 4) לכיוון אשדוד.

ביציאה מגהה לראשון מרכז(לא מערב, ששם זה בסדר), ישנו שלט ימינה לראשון מרכז, ואין כל תמרור אזהרה המורה על הורדת מהירות. כאשר פיתאום הנתיב הימני הולך בצורה מאוד חדה ימינה(נתיב אחד) וזה מאוד מסוכן למי שלא מכיר את המקום, כאשר צריך לבלום מ100+ קמ"ש לאיזור ה50 בהפתעה.

התמרור שמורה על 50 קמ"ש נימצא כבר העיקול עצמו כשזה מאוחר מידיי

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן ששכחנו את סיבוב מוצא הידוע לשמצה, לפני הכניסה לי-ם. אין גדר נורמלית בצד ימין לבאים לכיוון י-ם, אין מספיק שילוט שאומר שצריך להאיט (אפילו תמרור שיגביל דרסטית את המהירות) וכל שני וחמישי תאונות והחלקות.

אגב, יש התקדמות בטיפול במפגעים שהועלו כאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש מספר 3 מצומת ראם לצומת נחשון - עקב שיפןץ חסמו את שולי הכביש בחומה גבוהה, כך שלמעשה אין שוליים. זהו כביש בו עוברים מידי יום טרקטורים בנסיעה איטית שגורמים לנהגי המכוניות לבצע ניסיונות עקיפה מאוד מסוכנים. בנוסף, כאשר רכב נתקע בכביש הוא אוטומטית חוסם נתיב נסיעה.

נתיבי איילון דרום מכיוון מחלף חולות לכיוון שד' דב הוז בחולון - שום נתיב לא משורטט כראוי, מעברים מאוד מסוכנים של הכביש בזוויות קשות, צוואר בקבוק לבאים מראשל"צ גורם לפקקים, בקיצור כביש שהוא סכנת נפשות.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן ששכחנו את סיבוב מוצא הידוע לשמצה, לפני הכניסה לי-ם. אין גדר נורמלית בצד ימין לבאים לכיוון י-ם, אין מספיק שילוט שאומר שצריך להאיט (אפילו תמרור שיגביל דרסטית את המהירות) וכל שני וחמישי תאונות והחלקות.

הדבר היחיד שיש זה שלט של 80 קמ"ש מיד אחרי הגשר של הקסטל ושלט כללי ומטומטם של "הישאר בהילוך נמוך" קצת יותר למטה לפני הסיבוב ימינה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשינו עם חברים טיול נחמד באיזור י-ם ובית שמש.

אז כמה 'פנינים' שוב:

1. כביש 44, בערך באמצע הדרך בין צומת נחשון לשמשון, בדרך מרמלה לכיוון בית שמש: באחד הסיבובים [פניית שיקיין] (שאני מכיר אותו היטב ויודע להערך אליו) - יש תמרור 'S' (כלומר עיקול שמאלה וימינה) לפני הסיבוב - אך בתוך הסיבוב עצמו אין את החצים בצבע שחור-לבן. כך שמי שנוסע אפילו במהירות החוקית - עלול למצוא את עצמו ישר בתוך העץ ממול.

2. נסענו לישוב הר גילה מכיוון קניון מלחה - כחצי ק"מ לפני הכפר הערבי שיש באיזור (שכחתי את שמו) - ישנה פנייה שמאלה לשער צהוב (נדמה לי כניסה נוספת להר-גילה). מיד לאחר הפניה השמאלית הנ"ל, ישנה עוד פנייה שמאלה, כך שתחילת הכביש אליו מובילה הפנייה מקביל לכביש הראשי. כלומר, מי שיוצא מכיוון השער הצהוב לכביש הראשי ומסתכל ימינה לבדוק שאין מכוניות - יראה רק את הכביש הצידי שמקביל לכביש הראשי - ושדה ראייה לכביש הראשי כמעט ולא קיים. עצם העובדה ששני הכבישים מקבילים זה לזה, יכולה ליצור בלבול ותחושה כי יש רק כביש אחד. לדעתי יש לשים שילוט מתאים ביציאה מהשער הצהוב.

נ.ב אשמח אם מי שמכיר את המקום ינסח זאת יותר טוב ממני, אם הוא חושב שהניסוח טיפה מסורבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה שתבוא לטייל באיזור בית שמש תגיד :) אספרסו אחד עליי :)

בכל מקרה, כביש 44 הוא בעייתי מאוד, חוץ מהפניות החדות יש לרוב משאיות שנוסעות לרמלה בכביש הנ"ל, ומכיוון שכל הכביש הוא נתיב אחד לכל כיוון וב-90% ממנו גם קו הפרדה לבן זה בעיה לעקוף

מה גם שאין שוליים נורמליים שם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההזמנה. אגב, היום נסעתי שוב :) (במקרה הייתי צריך להיות שם, ועשיתי את נס הרים וכבישים 386 (נדמה לי) ו-395 בנסיעה מנהלתית לחלוטין, בשביל הכיף והנופים.)

לעניין - אני חושב דווקא שכביש 44 ממש לא כזה בעייתי, למעט נקודות ספציפיות. דווקא הקטע ליד צריפין, רמלה ולוד יותר מסוכן. (בגלל החומר האנושי (החייתי?) שנוסע עליו, ולא בגלל התשתית). יצא לי לראות שם דברים מוזרים, ביניהם הונדה סיוויק שעברה בין שתי מכוניות (?!) ופיאט אונו שנסעה נגד כיוון התנועה על השוליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...