Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשתית כבישים מסוכנת.

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכביש 4 במחלף אשדוד מכיוון דרום לצפון.

כאשר הכביש הופך לכביש מהיר, הוא הופך ל 3 נתיבים ובהמשך נתיב ימני נוסף ליוצאים לצומת אשדוד.

אחרי שהכביש שופץ, כ100 מ' אחרי היציאה לצומת אשדוד, נעלם לו נתיב ימין ללא כל שלט או סימון, משום מקום צצים להם שוליים.

בהמשך, כ100 מ' קדימה, חוזר לו הנתיב ושוב אחרי כ300 מ' הוא נעלם שוב ללא כל סימון או שילוט.

אחרי היציאה לאשדוד צפון (כביש 41 ממזרח למערב) חוזר הנתיב שוב.

המון נהגים (ביניהם אני) נהנו מהנתיב הימני כי היה ריק (3 נתיבים...), עכשיו הוא הפך למטרד.

שימו לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 231
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרגע יצאתי מרחוב גלגלי הפלדה בהרצליה מצפון לדרום ופניתי בצומת שמאלה, יש שם עבודות בכביש, נסעתי בסביבות 30-40 קמ"ש ואז שמעתי צליל עיקום חזק, הוו מקדימה פשוט פגע בכביש, דבר ראשון אני מזהיר אתכם ומייעץ לכם לנסוע שם פחות מ30 קמ"ש! כן זה הגיוני, מה לעשות, מע"צ. דבר שני אני הולך לברר את הנזק, אם נגרם נזק כלשהו אני גם מתכוון להגיש תביעה כנגד העיריה. לילה טוב.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קצת באיחור אבל תמיד טוב להזהיר.

כביש מספר 444 , אחרי צומת קסם לכיוון כפר סבא אחרי שעוברים את הרמזור לכיוון הרכבת.

עקב עבודות בכביש וקרצוף יש שם מדרגה מאוד גבוהה שלא יכולתי לבלום לפניה עקב קרציה שישב לי על הזנב.

חשבתי שהיא שוברת לי את הלנצ'יה

שימו לב.

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מיקום: כביש 5 לבאים ממחלף הכפר הירוק, לכיוון מחלף גלילות, בהצטלבות עם שדרות אהרן יריב,

הסכנה: הנתיב הימני הקיצוני בכביש המהיר, ממשיך היישר לאי תנועה בהצלבות הנ"ל, ללא כל תמרור או סימון בולט על האי עצמו.

נהגים רבים מוצאים את עצמם מידי ערב עם תקרים בגלגלים, ואפילו פגיעות גרועות מכך לקרטר ולמנוע, כתוצאה מהמפגש "המפתיע" עם אי התנועה ללא הכנה מוקדמת.

רציתי לשאול אגב, כאחד הנפגעים באחד הערבים שלאחרונה, ממפגע קטלני זה, האם ניתן לתבוע את מע"צ, או שישנו אחראי אחר לברדק שם?

משיחה עם מספר נהגים שגם נתקלו באותו ערב, אני מבין שישנם נהגים רבים, שהיו שמחים להצטרף לתביעה ייצוגית, במקום מועד לפורענות זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

haim-fr - האם אתה מדבר על האי תנועה כשיורדים למטה בפנייה ימינה (מיד לאחר הפניה ימינה בירידה יש תחנת דלק וסינמה סיטי)

בכל אופן - כשבאים מתל אביב לכיון רעננה ויורדים לכביש החוף (סינמה סיטי) בפניה ימינה יש את הנתיב הימני הקיצוני ביותר ושם יש מין אי תנועה \ מדרכה מסויימת שמהווה אי תנועה - שלא מסומנת כראוי (לא צבועה) ובחושך בלתי אפשרי לראות אותה .

לפני כמה שבועות נסעתי שם ובנס סטיתי חזרה שמאלה כשהבנתי שביצעתי את ההשתלבות ימינה לירידה מוקדם מדי וכמעט נכנסתי באי תנועה \ מדרכה הזו על מהירות של 90-100 קמ"ש . מפחיד ולא נעימה תהיה התוצאה .

אם על זה אתה מדבר - צריך להתלונן על חוסר הסימון , הייתי אפילו תובע תביעה ייצוגית כי נראה לי שעד שמישהו לא ייהרג שם , מע"צ לא יעשו שום דבר .

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

haim-fr - האם אתה מדבר על האי תנועה כשיורדים למטה בפנייה ימינה (מיד לאחר הפניה ימינה בירידה יש תחנת דלק וסינמה סיטי)

בכל אופן - כשבאים מתל אביב לכיון רעננה ויורדים לכביש החוף (סינמה סיטי) בפניה ימינה יש את הנתיב הימני הקיצוני ביותר ושם יש מין אי תנועה \ מדרכה מסויימת שמהווה אי תנועה - שלא מסומנת כראוי (לא צבועה) ובחושך בלתי אפשרי לראות אותה .

לפני כמה שבועות נסעתי שם ובנס סטיתי חזרה שמאלה כשהבנתי שביצעתי את ההשתלבות ימינה לירידה מוקדם מדי וכמעט נכנסתי באי תנועה \ מדרכה הזו על מהירות של 90-100 קמ"ש . מפחיד ולא נעימה תהיה התוצאה .

אם על זה אתה מדבר - צריך להתלונן על חוסר הסימון , הייתי אפילו תובע תביעה ייצוגית כי נראה לי שעד שמישהו לא ייהרג שם , מע"צ לא יעשו שום דבר .

נכון מאד זה בדיוק שם, כמה מאות מטרים לפני הפניה ימינה לטחנת הדלק ולסינמה.

רק שלמרבה הצער לא שיחק לי מזלי (ולעוד מספר נהגים כמוני) וכך נפגענו בזה אחר זה, בהפרשים של כמה עשרות דקות, מאי תנועה ארור זה, בליל בהיר לפני כשבועיים. הנזק שלי (באמצעות הביטוח המקיף) הוא די כבד.

כנראה שהטימטום של מע"ץ לא יודע גבולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היום נתקלתי באיוולת רצינית בתוך בית חולים שיבא תל-השומר, כשנכנסים מכיוון הכניסה הראשית אל החניון המרכזי.

מיד לאחר הכיכר (ליד תחנת הדלק של סד"ש) יש פנייה שמאלה אל החניון המרכזי של בית החולים, אבל מישהו החליט לנטוע עצי דקל ננסיים במרכז הכביש בצורה כזאת שחוסמת בצורה קשה את שדה הראייה.

ממול מגיעים רכבים במהירות גבוהה יחסית (ישורת ארוכה) והרכבים שמעוניים לפנות נלחצים להשלים את הפעולה היות והם חוסמים את נתיב הנסיעה לאלו שרוצים להמשיך ישר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור הצ'ק פוסט בחיפה. נתיב תחבורה ציבורית שבקצהו מדרכה(!!). רכבים שעוברים נתיב - סיכוי גבוה שיאבדו שליטה.

פשוט טמטום.

בכלל כל אזור הצ'ק פוסט כמו שהוא עכשיו - זה סכנת נפשות!

לכיוון דרום (מהקריות לחיפה): כבר החל מהרמזור הראשון שליד הקניון, הנתיבים עושים "מעקף" (סטיה שמאלה), שבסופם גם חלק מהנתיבים הופכים לנתיבי פניה שמאלה (לכביש 70), דבר שגורם לנהגים לסטות מהנתיב (בין אם במכוון ובין אם בטעות) ובכלל יוצר ברדק על הכביש.

בהמשך בצומת צ'ק פוסט הראשית, חלק מהנתיבים הוסבו לפניה שמאלה, ובהמשך (איפה שהגשר מתחיל) בגלל הבניה וכל הבלאגן שם, יש חצאי נתיבים, בורות מזעזעים שגורמים לנהגים לסטות מהמסלול, ועוד קצת בהמשך בפניה ימינה (לכביש שמגיע לגשר פז) יש נתיב ימני שהוא נת"צ חלק מהזמן, ואז נתיב רגיל, ואז שוב נת"צ ואז בגלל הבניה, פתאום חדל מלהתקיים בכלל! ורכבים שמגיעים במהירות פתאום נאלצים להידחס (יחד עם האוטובוסים) לשני הנתיבים הנותרים שפונים ימינה.

בקיצור - אין יום שאני נוהג שם ולא מקלל על התכנון (או היעדרו) של הכביש המקולל הזה! (אני באמת לא יודע איך אין שם שתי תאונות ליום לפחות.)

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 443 מיד אחרי המחסום מכיוון מודיעין לכיוון ירושלים, הכביש יורד למטה ומתעקל שמאלה חזרה לעליה.

המפגע:

בורות ומהמורות בכביש בחלק השמאלי של הנתיב השמאלי מיד בכניסה לעיקול.

הסכנה:

כניסה מהירה מדי (גם בגבול העליון של המהירות המותרת) לסיבוב תוך כניסה לבורות - תחושה של חוסר אחיזה ובטחון, מעבר נתיב ו"קפיצה" הצידה של הרכב.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקום :

קטע כביש מבית העלמין בערד לכיוון מצדה

תאור המפגע :

כל הכביש יש עיקולים חדים ירידות עמוקות מסביב תאום ואין תמרורים

הסכנה(לא חובה) :

איבוד אחיזה , סטייה מנתיב , נהיגה ללא תחושת ביטחון , חוסר שדה ראיה , ועוד...

,אביחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאור המפגע: כל הנתיב הימני לאחר שיוצאים מהמנהרה מלא בבורות ביוב. אמנם מכוסים, אבל עלולים לנהג שלא מכיר את הכביש תחושת אי נוחות מסויימת.

תיאור המפגע: הכביש משובש מאוד, כל בור וכל מהמורה מקפיצים את האוטו ואת ליבו של הנהג לשמיים.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכניסה הדרומית לאשדוד, לכיוון צפון. יש בכביש (הראשי, איני זוכר מה שמו) כמה בורות ביוב מאוד עמוקים. כמובן שזה מסוכן. (נסיעה מהירה בבור כזה לדוג' יכולה להרוס צמיג חתך-נמוך ולהפוך אותו למסוכן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרי-טרי מעכשיו. אני נוסע מאשקלון לבית שמש - בצומת שלפני בסיס מז"י (קסטינה) אין נתיב השתלבות. למה לא שמים נתיב השתלבות בכביש מהיר?! תוך כדי שאני נוסע, נהג פיג'ו 205 (שכנראה חשב שיש נתיב השתלבות) נכנס לכביש. מזל שהייתי במהירות סבירה ויכלתי להאט בזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טרי מהיום: הייתה תאונה קטלנית בכביש י-ם-ת"א. רובר 620 נכנסה בעמוד בטון.

אבל למה, לכל הרוחות - יש עמוד בטון ככה חשוף? בלי גדר הפרדה סופגת אנרגיה מסביבו? בתמונות אפשר לראות שיש מעקה סופג אנרגיה - אבל מאוד צמוד לבטון. עובדה - זה לא היה אפקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...