Jump to content

gorenziv

 • הודעות

  735
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  חיפה
 • מקצוע
  סטודנט

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של gorenziv

משקיען

משקיען (5/14)

10

מוניטין

 1. העניין הוא פחות הטיולים ויותר נסיעות שגרה בשישישבת להורים, נניח פעמיים-שלוש בחודש - כלומר - כסא תינוק + תינוק + אשתי בספסל האחורי + עגלה + ציוד + כלבה של 38 קילו. עד היום, כשהייתי לבד או מקסימום עם אשתי - הכלבה היתה רובצת בספסל האחורי וזה היה יופי. אבל אם הספסל האחורי תפוס - היא צריכה את הבגאז'. שזה גם אחלה - אבל גם חצי בגאז' יהיה תפוס בעגלה. זה היה השיקול. לגבי האופניים, גם אני וגם אשתי רוכבים - אבל האופניים על הגג בדרך כלל, ואני אכן לא צופה שילוב של אופניים + תינוק + הכלבה. בסופו של יום, ובהתאם להמלצה שעלתה כאן בפורום (לפני-כן לא ידעתי שיש כזה רכב בכלל), הלכתי באמת על 308 סטיישן שמצאתי בקרסו טרייד אין, 2016 מיד פרטית עם 35,000 קילומטר ושמורה ביותר. נהגתי עליה בדיוק 20 קילומטר עד עכשיו - אבל ההגה הפצפון, המזגן, תא הנוסעים בכלל, המנוע והגיר - וואו ענק. אני מקווה שהיא תוכיח אמינות סבירה ל+/-3 שנים הקרובות, ועוד יותר מקווה שאכן יהיה שימוש לסטיישן ושלא אתהה למה בסוף רכשתי כזו, ולא ג'ולייטה. הרבה תודה לעוזרים ולממליצים - דיווח עוד כ1,000 קילומטר...
 2. אתה צודק לגמרי. כרגע יש אחת שנראית לא רע על הפרק. אם הבדיקה / מוסך לא ימצאו חן בעיניי - אבחן לפחות שתי אופציות אחרות.
 3. הפיג'ו מאפשרת את השנתון הגבוה ביותר, לפחות לעומת הקיה. בנוסף, היה לי נסיון מצוין עם 208, ואשתי מבסוטה מאד מהC1 שלה. נכון, אף אחת מהן לא אוטומטית, לא טורבו ולא 2016 - אבל ההתרשמות החיובית בוודאי עושה את שלה. רנו ואופל לא בדקתי, בגלל טענות על גיר רציף בעייתי ברנו ובאופל. קיה סיד היא בהחלט רכב נחמד מאד, אבל הטוסיק שלי כבר רגיל למושבים צרפתיים
 4. הייתי בלובינסקי ובדקתי שלושה רכבים כאלו. לכל אחד מהם - טופס בדיקה מביש יותר מהשני. אני לא מבין מה אנשים עושים לרכבי הליסינג שלהם - שהם נראים כך אחרי שנה. גולת הכותרת היתה רכב שאיבד את אחריות היצרן עקב איחור משמעותי לטיפול הראשון. רכב אחר כלל היסטוריית טיפולים של 13 עמודים, ורכב שלישי עבר תאונה נאה. מפה לשם, ממשיך לחפש - ובינתיים לובינסקי לא נראים באור חיובי במיוחד. (אבל זה לשרשור אחר).
 5. תודה לכולם, היום הלכתי לרואת כמה 308SW וזה כלי משכנע ביותר. אחפש יחידה במצב טוב ונראה איך נתקדם. עדיין מתלבט בין ה308 לפורסטר 2010-2011, כשברור לי שרכב אחד הוא מודרני, בטוח וחסכוני, כשהרכב השני ישמור על הערך טוב יותר ובעל יכולת שבילים+, אך ישתה שפע של בנזין ועשוי להיות יקר יותר לתחזוקה כללית. נראה לאן זה הולך...
 6. אכן, בדיוק ראיתי את ה308 סטיישן, שבשנת 2015 נכנסת לתקציב עם קילומטרז' נמוך. דרך ובינסקי טרייד ניתן לקבל אותה עם שנתיים אחריות וזה שיקול אדיר. לפיכך, בשלב הזה אתמקד בפורסטר/אאוטבק/308 סטיישן ונראה מה יוליד יום. תודה רבה לעוזרים - היה מועיל מאד!
 7. הלא צמאים (יחסית) יהיו הסטיישנים הקוריאנים אני מניח?
 8. תודה, כשנגיע לרגע... אמשיך לחפש קצת. נ.ב. מה לגבי ליאון סטיישן? נטולת יכולות שטח - אבל הכי מתקדמת מבחינת שנתון מכל האופציות.
 9. האמת שלהורים של אשתי יש ייטי, אני תמיד המום מכמה אפשר להכניס שם, אבל זה נכון שלא בדקתי עדיין איך הכלבה נכנסת, והאם זה משאיר מקום לעגלה. אולי אבדוק היום. לגבי הפורדים השונים: SMAX, מונדאו - בעבר הבנתי שהיתה בעיית אמינות לפוקוס סטיישן (שעמדה בראש סדר העדיפויות שלי עד גילוי זה). האם זה היה ייחודי רק לה, והsmax /מונדאו הן בסדר? אני מניח שהוולוואים סובלים מבעיות דומות. אפרופו, תודה על המודעה - להבנתי הרכב נמכר, אבל זה לא ספק רכב סופר מגניב. בחזרה לפורסטר, האם הגרסה האוטומטית שלו נחשבת לסבירה מבחינת אמינות? הוא יהיה מהשנתון הנמוך ביותר לדעתי - סביב 2011. תודה לכל העוזרים.
 10. טוב, היא אמורה לא להיות מאוחסנת שם כמו ארגז, אלא להיות מסוגלת להרים את הראש ולזוז טיפה.... אם אנחנו שמים עגלה מאחורה... (תא מטען) - אני לא רואה איך היא יכולה לשבת, לקום, לשנות תנוחה בתא המטען בעל הדלת המשופעת של ההקטוס.... לצערי. אין ספק שזו המכונית שהכי מוצאת חן בעיניי. פורסטר אוטומטית סובלת מבעיות אמינות?
 11. פתחתי קודם שרשור על אלפא, לטובת הפאן שלי - אבל אחרי שהתעוררתי מהחלום בהקיץ נזכרתי שאין שם מקום. בנוסף, ראיתי שיש זוג נוסף במצבנו - אבל החלטתי לפתוח שרשור יעודי בגלל דרישות מעט שונות. בפועל, אנחנו היום מתניידים עם כלבה ענקית (כל הספסל האחורי) + שני זוגות אופניים על הגג. אם אני מנסה לחשוב על היום (בולע את הרוק) שיהיה זאטוט + עגלה + ציוד + כלבה של מושב שלם - הג'ולייטה לא תספיק. אז הדרישות הן: כאמור - זוג + כסא תינוק + עגלה + כלבה ענקית + ציוד. אני חושב שהכלבה והגלה תצטרכנה להיות בתא המטען. אמינות ובטיחות הן בראש סדר העדיפויות אחרי המקום. קשה לי להעריך נסועה. נניח, 15,000 ק"מ בשנה? אולי פחות. ידני זה יופי. הייתי שמח לו היה איזה אופי לרכב, אבל אני מבין שהתקציב לא מאפשר סדרה 3 סטיישן, אז כנראה ריגוש לא יהיה. יכולת שטח בסיסית (לחילוץ אופניים מהשטח) היא יתרון - אבל לא מאסט. עד 70,000 - רצוי פחות. חשבתי על קקטוס, אבל נדמה לי שהוא קטן מדי, אלא אם העגלה (או הכלבה...) על הגג. אז כנראה שפורסטר / דאסטר / ייטי - הן השלישיה הפותחת (אבל כל אחד מהדגמים מפחיד אותי בתחום אחר - מבטיחות ועד אמינות הגיר) רעיונות? הייתי מעדיף להמנע, ככל הניתן, מקוריאניות אלא אם אין ברירה. אשמח לרעיונות.
 12. תודה. לאחר מחשבה נוספת לאורך היום, המיטו תהיה קטנה מדי, וככל הנרא גם הג'וליטה, אלא אם יש ממנה סטיישן. אפתח שרשור חדש בעניין, ניתן לנעול.
 13. עושה רושם שנצטרך מכונית שניה עיקרית. (יש לנו C1, אבל מגיע הזמן למשהו גדול יותר.) בהתחלה חשבתי על משהו פרקטי, כמו קקטוס / ייטי - אבל אני משתעשע ברעיון של פינוק לנפש אחרי שנות מדבר קשוחות. לכן, אני חושב על אלפא. עקב התקציב (עד 70) זו תהיה ג'ולייטה ישנה יותר (מעדיף בגלל גודל הרכב), או מיטו חדשה יותר (מעדיף בגלל השנתון). אני לא מבין דבר וחצי דבר בסגמנטים הללו, ולכל אני פונה לעזרתכם והמלצותיכם: אמינות? תקלות נפוצות? המלצות אחרות לרכב מהסגנון? תודות!
 14. נסיון נוסף... האם מכה כזו צריכה בהכרח להיות משמעותית? אם עדיין לא קריא - קוד האטם שמוחלף בתדירות גבוהה למדי הוא RE7703062062. שוב תודה.
×
×
 • תוכן חדש...