Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשתית כבישים מסוכנת.

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיקום התמזגות כביש 38 לתוך כביש 1 לכיוון תל אביב קטע עם חתיכות בטון אשר גורמות להחלקה במהירות סבירה גם ,לפני כ מספר שבועות החלקתי כמעט לתוך הגדר

אני לא יודע אם זו כוונתך, אבל חלק ניכר מהפנייה מכוסה אבק שנושר מהמשאיות הרבות שעוברות שם. אכן יש שם בעית אחיזה משמעותית.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 231
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא יודע אם זו כוונתך, אבל חלק ניכר מהפנייה מכוסה אבק שנושר מהמשאיות הרבות שעוברות שם. אכן יש שם בעית אחיזה משמעותית.

גם זה אבל לא אמצע הפניה יש פשוט גוש בטון יבש בגובה של 3 סמ שאתה מחליק עליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אחרי עין המפרץ בכביש 4 לכיוון צפון בנתיב השמאלי קירצפו את הכביש ויש שם כמה בורות באמצע הנתיב, אני מאמין שאם עולים עליהם ב100 קמ"ש משהו ישבר.

https://www.google.co.il/maps/@32.906855,35.09112,3a,75y,342.99h,70.97t/data=!3m4!1e1!3m2!1siIGsPjKPsgx-iPqEnNYvYg!2e0?hl=iw

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו יכול להסביר מה הכביש החדש שנבנה מתחת לגשר הכינסה לעכו, לכיוון מזרח?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב עדיין בעניין עכו:

ה"כביש" החדש אינו כיש, אלא התשתית למסילת הרכבת לכרמיאל.

ובכל זאת אזהרה, באותו איזור:

1. כביש הכניסה הדרומי לעכו, בין מלון חוף התמרים ליה"ס לקציני ים נמצא בשיפוץ ויש בו הרבה מאוד בורות. לא לעבור את ה-20 קמ"ש (היום הרגשתי חבטה כאשר עברתי את אחת התעלות ב-25 קמ"ש).

3. כאשר יוצאים מעכו דרומה - בירידה מהגשר, לפני מעגל התנועה, יש מדרגה די קיצונית.

2.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

רמלה, רח׳ שושנה דמארי, ממושב מצליח לשכונות

מתחת לגשר

מפגע:

בור שזופת מחדש אך עדיין משובש יחסית לכביש בן שנה וחצי בלבד

הלך לי אגן שמן מהבור הנ״ל :(

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שצילמת את המפגע, במידה ותיקנת את הרכב ויש לך חשבונית תוכל לדרוש פיצוי מהרשות המקומית/מע"צ.

זה בדיוק מה שעשיתי.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעו לאט על הגשר החדש שמעל צומת כפר יהושע (לפני\אחרי צומת התשבי)

זו כבר פעם שניה שסללו את כל הקטע מחדש,ועדיין משאירים מדרגות עצבניות + 2 קפיצות מטרידות לא פחות באמצע הגשר.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעו לאט על הגשר החדש שמעל צומת כפר יהושע (לפני\אחרי צומת התשבי)

זו כבר פעם שניה שסללו את כל הקטע מחדש,ועדיין משאירים מדרגות עצבניות + 2 קפיצות מטרידות לא פחות באמצע הגשר.

יום שבת האחרון 5 בבוקר חזרתי ממסיבה בעמק חפר קיבלתי מכה ממש רצינית מהמדרגה לכיוון צפון (נסעתי 110 במקום 70),אני חושד שהבולמים שלי נפגעו קשות.

המכה הייתה ממש ממש רצינית,עוד לא ניגשתי לקבלת אבחון במוסך.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לי על זה..מזכיר לי את ה"חוויות" שמשתמשים שגרים בחיפה ספרו כשנסללה הדרך של המטרונית,וכמה פעמים שברו את כל הכבישים וסללו מחדש.

חוץ מכביש 6 ועוד כמה כבישים בודדים בארץ - פשוט לא יודעים לעשות עבודה טובה (או שבכוונה סוללים חרא בשביל עוד כסף ולחזור על העבודה כמה שנים אחרי זה?)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 1 מערבה, ירידה ממחלף שורש. במסגרת השיפוצים עשו מעקף לחפירות שיצר סיבוב "מעניין" - שיפוע שלילי, שלישיית סיבובים ואספלט מלא בורות ומפגעים.

סעו לאט! אל תתנו ל-ESP להיות הדבר היחיד שמציל אתכם מלעוף לתוך גדר הבטון.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תיאור: גבעות גבוהות ושקעים בשני הנתיבים.

סכנה: לא יודע אם זה סכנה אבל זה משפשף ללא מעט מכוניות את הגחון.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...