Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימון תחרותי היום בחוות פיליפ...

NadavRally
שימו לב! השרשור הזה בן 6647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחקרים (כנראה לא מבוססים - נא לא להתקיף אותי - בנים ובנות) מוכיחים כי לנשים יש יכולות גבוהות יותר בביצוע מספר פעולות במקביל בעוד שלגברים יכולת קורדינציה גבוהה יותר (יכולת מוטורית - תרתי משמע)... אם הדברים נכונים - אז עדיף נווטת מנווט. גם לעקוב אחרי הנתונים, גם אחרי סיפור הדרך גם לתכנן את המהלך הבא - והכי חשוב לשלוט ולשים גבולות לגבר אגו-מניאק שנוהג כמו מטורף - אתם מכירים מישהו יותר טוב מאישה - בשביל להצליח במשימה הזו.....

אני לא...

מתלוצצים בנות - נא לא להרביץ לילד...

האמת היא - שאילו הייתי מוצא נווטת - הייתי שמח מאוד (מבלי לפגוע, רז...)

:wink:

אלון חלווה

אני לא מנסה להתקיף, אבל הרשה לי להחכים אותך בפנינת חוכמה חדשה: היכולת לבצע מספר פעולות במקביל נקראת..... קורדינציה!!

אין לי מושג למה אתה קורא "לעקוב אחרי נתונים"... אחרי איזה נתונים צריך לעקוב? ואני לא מבינה מה זה סיפור הדרך? זה השם שלך לנוטס? כי אם כן, אני לא רואה צורך לעקוב, אלא פשוט לבצע. בעניין התכנון קדימה, זה הכל עניין של מבט ולשמחתי יכולת הראייה של נשים וגברים זהה לחלוטין. לגבי גבולות, אז אישה לא יכולה לשים גבולות לגבר אגו מניאק, אף אחד לא יכול לשים לו גבולות. אם הוא אגו מניאק אז הוא טיפש, זו בעיה מולדת וצורכת טיפול פסיכולוגי עמוק ולא כל בחורה רגישה היא פסיכולוגית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתשומת ליבכם,

שלא יהיו טעויות ניצן לא לוחץ מספיק על הגז בגלל שאנחנו עדיין באימון

והוא שומר על רכבו.

אנחנו השגנו את הזמן הטוב ביותר 4.07 דק' , מיד אחרי רמי שוכטוביץ 4.06 דק' ,במקום הרביעי בדירוג הכללי.למרות שלא סיימנו את המקצה הרביעי בגלל מכלול סיבות (טכניות/נווט/מסלול) ניצן יראה לכולם מאיפה ..............

אילן בנימין, הנווט של ניצן, משתמש בשם המשתמש.

מצטערת לבשר לך, אבל הזמן הכי מהיר של רמי היה 3.58.10 כשהזמן השני המהיר היה של מלמד בהפרש של חצי שניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטערת לבשר לך, אבל הזמן הכי מהיר של רמי היה 3.58.10 כשהזמן השני המהיר היה של מלמד בהפרש של חצי שניה

מצטער לבשר לכם, אבל הזמן הזה לא הגיוני בלי שום קשר לרמי או יובל.

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנסה להתקיף, אבל הרשה לי להחכים אותך בפנינת חוכמה חדשה: היכולת לבצע מספר פעולות במקביל נקראת..... קורדינציה!!

אין לי מושג למה אתה קורא "לעקוב אחרי נתונים"... אחרי איזה נתונים צריך לעקוב? ואני לא מבינה מה זה סיפור הדרך? זה השם שלך לנוטס? כי אם כן, אני לא רואה צורך לעקוב, אלא פשוט לבצע. בעניין התכנון קדימה, זה הכל עניין של מבט ולשמחתי יכולת הראייה של נשים וגברים זהה לחלוטין. לגבי גבולות, אז אישה לא יכולה לשים גבולות לגבר אגו מניאק, אף אחד לא יכול לשים לו גבולות. אם הוא אגו מניאק אז הוא טיפש, זו בעיה מולדת וצורכת טיפול פסיכולוגי עמוק ולא כל בחורה רגישה היא פסיכולוגית.

ובכן ,"פנינת החוכמה" שלך ממש לא מדוייקת - קורדינציה בהגדרתה - איננה ביצוע מספר פעולות במקביל כלל וכלל- אלא תיאום בין עין לתנועה (שזה דבר אחר לחלוטין!) - בד"כ הכוונה בין עין ליד או רגל.

לעקוב אחרי נתונים - הכוונה אכן אחרי הנוטס - או סיפור הדרך או איך שאת רוצה לקרוא לזה... - גם אחרי נתונים במסלול - שהרי הוא משתנה מפעם לפעם - יש עליו קהל וכו' - ובייחוד במירוצים שלנו - ניתן לשפר את הנוטס (נתונים) מפעם לפעם שכן עוברים על אותו קטע מספר פעמים. לתכנן קדימה - כי העיניים של הנהג בטווח הקרוב המיידי (הסיבוב הנוכחי) הנווט כבר עם העיניים הלאה או בנוטס - לפי היכולת.

לגבי הצבת הגבולות לאגו-מניאק - כנראה לא הבנת שזה נכתב בציניות/הומור - ולכן התייחסותך וגם העקיצה...

אאאאוווצ'....

טייק איט איזי...

:wink:

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, למה שמו... הסטנדאפיסט... (נו מזהו זה - לא זוכר את שמו - איזה בלק-אאוט) יש מופע שלם המבוסס על רעיון זה שהכעיס את ידידתינו מלמעלה:

נשים מלקטות וגברים ציידים.... משם הובא ההומור להודעתי... הרעיון המתחבא הוא - שגברים התרגלו להתעסק כל השנים בפעולה אחת וכך התפתח המוח שלהם לטיפול במיומנות אחת כל פעם (החיה הניצודה). העין והמוח מרוכזים בדבר אחד. הנשים לעומת זאת היו מלקטות (פירות, שורשים וכו') ולכן נדרשו להתעסק במספר פריטים במרחב - במספר פעולות במקביל...

לפי תיאוריה זו למשל - גבר אמור לנהוג טוב יותר מאשה במסלול מירוץ - אבל פחות טוב בתנועה עירונית סואנת.

כמובן - שמחקר זה הוא אחד מיני רבים ואין שום מניעה שהוא כולו שטות אחת מושלמת ועם זאת, הוא היה מספיק מעניין בשביל לבסס עליו תוכנית סטנד-אפ ובשביל שאני ואת נבזבז עליו כמאה-מאתיים מילים...

מקווה שעכשיו תתייחסי לדברים בקלות הראש הנדרשת...

אלון

נ.ב.

עד שנכנסת בחורה לפורום - אני צריך להסתבך איתה....

:loco: -פשוט, כי לא מצאתי אחד של HELP...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לאבי קושניר :-) .

אז לפי מה שהבנתי,שנת היצור של הרכב לא פוסלת אותו מלהשתתף,בתנאי שהוא עומד בתקנים?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לאבי קושניר :-) .

אז לפי מה שהבנתי,שנת היצור של הרכב לא פוסלת אותו מלהשתתף,בתנאי שהוא עומד בתקנים?

נכון - אבי "הצייד" קושניר...

לתשומת ליבך - מעיין "המלקטת" רביב....

סתאאאאאאאם... מתלוצצים....

מתנצל מראש, הנה,

:ladysman:

אופס... לא זה - זה ההתנצלות שלך...

הנה ההתנצלות שלי:

:inlove: - בלי כוונות זדון - פשוט, כי לא מצאתי פרחים...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The rally was great Inbal

When will we see you again ?

Amir

מה אתה משחק אותה יודע אנגלית..

ענבל משלנו - היא יודעת לקרוא עיברית.. אהבל !! :lol:

את כל השירשור היא הצליחה לקרוא, פתאום היא צריכה לקרוא אנגלית ?!

לא יודע אם שמתם לב, אבל זה הזוי לגמרי - תסתכלו על הפרצוף של אילן הנווט: http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=54466

כולי נקרע מצחוק כאן :roflmao:

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...