Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימון תחרותי היום בחוות פיליפ...

NadavRally
שימו לב! השרשור הזה בן 6626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהמ אהמ... היתה אלופת עולם בראלי. מישל מוטון.

טל

טל

מישל מוטון לא היתה אלופת עולם בראלי , היא היתה סגנית עם הקוואטרו והיתה האישה הראשונה שניצחה סיבוב באליפות .

בתקופה המוזרה שהיתה גם אליפות רק לנשים זכתה לואיז אייטקין ווקר באליפות עם קדט GSI אבל זו לא חוכמה כי זה היה כאמור רק לנשים .

לגבי דניקה פטריק - חלום רטוב ...

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צודק, טעות שלי. זכרתי שהיא היתה האישה הראשונה אבל את האליפות היא לא לקחה (אם כי היתה קרובה). גיבורה אמיתית עם מכוניות גרופ B דאז. בעונת הסגנות שלה זה היה צוות נשי במלואו - הנווטת היתה פבריציה פונס, בשנים האחרונות מנווטת ליוטה קליינשמידט בדאקאר...

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה התעניינות, המנה העיקרית בדרך , "הוליווד" נורבגי בישראל ,מתחרה איתנו בראלי

אתם קולטים? כי אני לא!!! פרטים באתר העמותה אשר משתתפת ומסייעת בהרמת האירוע

WWW.IRDA.CO.IL

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכל מי שרוצה לראות מי זו מישל מוטון -

http://rapidshare.de/files/6067427/Mich_le_Mouton_tribute.wmv.html

קצת מעצבן השימוש ב-RAPID אבל בסופו משתלם .

תהנו לפחות כמוני

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה התעניינות, המנה העיקרית בדרך , "הוליווד" נורבגי בישראל ,מתחרה איתנו בראלי

אתם קולטים? כי אני לא!!! ...דני לוי

דני

אתה מתרגששש...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת מהתרגשות, חתמתי חוזה עם חברה לנייר טואלט!!!

וברצינות? נבחרתי לעזור לארגן את האירוע , ואתה יודע? סמכות= אחריות

מקווה להצליח בעזרת כולם

דני

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hi sorry i had to reply.

but i know that some people will take it like that,i dont think that it is physical that men are quicker then women i think it more logical.

Danika patrick is a very good example she is quick but not quick enough but mentaly and logicaly see think like a men,and that what i meant by that.

ive co-drive for female driver and in japan and uk several of times and its not the same.

you need to be singel minded for the job and men are much more then women

that is all i got to say,but we all got different opinions,and that is my opininon

and more i can tell you that this is my problem some times

and again im not saying ALL womens just from my expirence in rallying

ענבל - אני חושבת שכל הפסקה האחרונה שפרסמת מלאה בשטויות חסרות תקדים.

אני לא לוקחת שום דבר שאמרת בצורה קשה אבל יש דבר אחד שאת חייבת להבין - את מסתמכת על סטטיסטיקות מוטעות. הדבר הנכון היחיד שכתבת הוא שלגברים יש ביצים (לפחות ידע באנטומיה יש לך ;) ).

את מכלילה את הנשים (ואת עצמך) בהגדרה של "לא יודעות לנהוג בצורה תחרותית". למה? אין לי שמץ של מושג. אולי כי אף אחת עוד לא הוכיחה לך אחרת? אין לי מושג. ולעניין האגו - את חושבת שלנשים אין אגו? את כנראה צריכה להסתכל על ההגדרה שפרויד נתן למונח ואחרי זה לצאת בהצהרות.

יוליה

נ.ב

אני כותבת את זה לא במטרה להעליב אותך, אלא להסביר לך שההסתמכות על סטטיסטיקות היא לאו דווקא הדרך הכי טובה להעריך מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה קבוצתית קטנה...

מקווה שיהיו עוד הרבה!

המופיעים משמאל לימין

חן, זיו, דובי, נדב, גיל, איתי

IMGA2071.JPG

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 6626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...