Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימון תחרותי היום בחוות פיליפ...

NadavRally
שימו לב! השרשור הזה בן 6647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למעשה ההגדרות של שניכם לקואורדינציה מוטעות.

קואורדינציה (ע"פ לקסיקון של ראובן אלקלעי) - תאום, התאמה, סיגול, הסדר, איחוי

קפיש?

יוליה

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למעשה ההגדרות של שניכם לקואורדינציה מוטעות.

קואורדינציה (ע"פ לקסיקון של ראובן אלקלעי) - תאום, התאמה, סיגול, הסדר, איחוי

קפיש?

יוליה

הוא שאמרתי, יוליה

תיאום (בדיוק מה שכתבתי לעיל) - בין עין לתנועה מוטורית של איבר (בד"כ יד או רגל)...

לא שאני רוצה לאמר למעיין "אמרתי לך"....

אבל,

באמת אמרתי לך....

לא, יודע מה נפל עלי...

אני מרגיש שאני בדרך לחטוף איזה סקאד...

תודו אבל, שזה מוסיף צבע לשירשור.

וקצת יותר ברצינות,

טו קואורדינייט - לתאם באנגלית - יכול להיות גם בין מספר פעולות - אז יש משהו בדבריך - אך לא זו הייתה כוונת המשורר (מוואה...(צרפתית)) בכותבו - קורדינציה...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת את הכוונה שלי.

דיברת על סוג תאום ספציפי בין יד לעין. ההגדרה של קואורדינציה היא הרבה יותר רחבה מזה.

ושוב אני אחזור על עצמי - קפיש? ;)

נ.ב - אני לא בחורה של סקאדים - אגרופים זה פשוט יותר כיף :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת את הכוונה שלי.

דיברת על סוג תאום ספציפי בין יד לעין. ההגדרה של קואורדינציה היא הרבה יותר רחבה מזה.

ושוב אני אחזור על עצמי - קפיש? ;)

נ.ב - אני לא בחורה של סקאדים - אגרופים זה פשוט יותר כיף :)

הנה - לא נתת לי זמן לתקן... ס'תכלי למעלה....

אגרופים? ממ.....מממממממ.......

טוב - אני מוכן לספוג - כל מה שגורם לך אושר יקירתי...

העיקר שלא תגידי שלא השתדלתי...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

can i say some thing.

and girls dont take it too hard but women can not drive as in competeive drive and it is a fact,alldo i do think that one day we will be able too but there is none at the moment,and personally if a female driver will ask me to co-drive her i will think twice and only if i dont have something eles to do i will(or if its a round of the wrc),men got bolls and no brian when it come to rally driving and you do need bolls and ego to drive fast and make it to the top.

and again sorry if i offended any one,but im a women too dont forget.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

can i say some thing.

and girls dont take it too hard but women can not drive as in competeive drive and it is a fact,alldo i do think that one day we will be able too but there is none at the moment,and personally if a female driver will ask me to co-drive her i will think twice and only if i dont have something eles to do i will(or if its a round of the wrc),men got bolls and no brian when it come to rally driving and you do need bolls and ego to drive fast and make it to the top.

and again sorry if i offended any one,but im a women too dont forget.:wink:

חבר'ה...

מצאנו את האישה האידיאלית - אני ראיתי קודם....

רק חבל שאני נשוי...

וקצת יותר ברצינות (כרגיל)...

אני חושב שאת אולי קצת טועה - יש היום יופי של טייסות קרב בעולם - גם בישראל.

אם זה איזה מדד ליכולות נהיגת מירוץ - אז נשים בהחלט מסוגלות בדיוק - ואולי תמצא מישהי שאף יותר טוב מגברים.

פשוט - יש פחות נשים בתחום.

אני זוכר מימי אשקלון איזו אחת הבר - שהרבה חברה פה בפורום היו יכולים ללמוד ממנה דבר או שניים על נהיגה.

גם אני חושב שאין אף אישה שתנהג יותר טוב ממני - אבל בזה אני שיוויוני בין המינים - אני גם חושב שאין אף גבר שנוהג טוב יותר ממני... אבל זה רק האגו הדפוק שלי...

האבולוציה עוד לא הגיע בשלמותה למחוזותיי

:-P

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענבל - אני חושבת שכל הפסקה האחרונה שפרסמת מלאה בשטויות חסרות תקדים.

אני לא לוקחת שום דבר שאמרת בצורה קשה אבל יש דבר אחד שאת חייבת להבין - את מסתמכת על סטטיסטיקות מוטעות. הדבר הנכון היחיד שכתבת הוא שלגברים יש ביצים (לפחות ידע באנטומיה יש לך ;) ).

את מכלילה את הנשים (ואת עצמך) בהגדרה של "לא יודעות לנהוג בצורה תחרותית". למה? אין לי שמץ של מושג. אולי כי אף אחת עוד לא הוכיחה לך אחרת? אין לי מושג. ולעניין האגו - את חושבת שלנשים אין אגו? את כנראה צריכה להסתכל על ההגדרה שפרויד נתן למונח ואחרי זה לצאת בהצהרות.

יוליה

נ.ב

אני כותבת את זה לא במטרה להעליב אותך, אלא להסביר לך שההסתמכות על סטטיסטיקות היא לאו דווקא הדרך הכי טובה להעריך מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה,

אני נקרע פה בין הנשים בשירשור - אחת יותר מושלמת מהשנייה....

אחחחח.... איזו ברכה לפורום (ואני באמת מתכוון לזה - לא בציניות בכלל).

אלון

נ.ב.

שאף אחד לא יספר לאישתי...

:roflmao: :roflmao: :roflmao:

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כותבת את זה לא במטרה להעליב אותך, אלא להסביר לך שההסתמכות על סטטיסטיקות היא לאו דווקא הדרך הכי טובה להעריך מצב.
יוליה תביני, ענבל כבר ניווטה לבחורה בסבב ה-WRC (יפן לפני שנה וחצי - אם אני זוכר נכון). מה שאומר שיש לה קצת (הרבה) יותר ניסיון ממך בכל מה שקשור לעניין הזה, זו כבר לא הסתמכות על סטטיסטיקות - זו התנסות בדבר האמיתי.

ואם כבר - אז כבר, דעתי היא שישנן בודדות שיש להן את היכולת להתחרות מול גברים, ראיתי לא מעט נהגות בארץ שיש להן יכולות נהיגה גבוהות מאוד, חלקן קיבלו חינוך מוטורי יעיל ונכון מגיל צעיר, חלקן פשוט התמכרו לכך. אבל הן מעטות מאוד ואני די בספק אם יש להן את היכולת המנטלית להתחרות עם גבר שווה בשווה לאורך זמן !! בוודאי לא בנהיגת ראלי שבו את צריכה ביצים, וביצים גדולות מאוד - בגלל שאת נוהגת על עיוור. ובכך ענבל צודקת ב-100%.

אולי בנהיגת מסלול הן יצליחו יותר והיו מקרים כאלו בעבר (גם בארץ , כיום יש 3 או 4 מתחרות בליגות הקארטינג השונות - מאוד מוכשרות ומצליחות) אבל בראלי - אני בספק ואני אשמח לראות דוגמא כזו (ומישל מוטון זו אגדה מהלכת - אל תתני לי אותה כדוגמא, היא יחידת סגולה)

אלון, אשתך קיבלה מייל ממני עם לינק לשירשור הנ"ל - אם תצליח להשיג אותה ולמחוק את המייל, אשרייך

אם לא - הסתבכת.. :lol:

אלון (השני)

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרט + תמונות מאימון של "מועדון מרוצי ישראל" שנערך בחוות פיליפ בדרום.

נדרשת הרשמה קלילה

אתר השטח הישראלי

סרטון- http://www.4x4.co.il/details.asp?np=&editid=4460

גלריה http://www.4x4.co.il/details.asp?editid=4461

ArticleImage32528_640.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאייל, אילן ושאר החבר'ה

כל הכבוד, אתם רק משתפרים מאירוע לאירוע.

תודה על התמונות והסרטון, יישר כוח!

אלון

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן לוי המעופף ,

וואלה אתה כוכב, שתמיד תתעופף אבל על המסלול!!!!

שיפור אדיר מהמרוץ הקודם כל הכבוד וזו רק ההתחלה (הקרבורטורים שלי עשו לך טוב) :wink:

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהכוונה היא לא למכוניות ישנות, אלא למכוניות שאין לגביהן אומלוגציה

משמע, לקחת סיטרואן וויזה ולשים לה מנוע של 106GTI או דברים כאלו...

לעשות כל מיני ערבובים וכ"ו...

אם בונים רכב, צריך להוכיח שכל הרכיבים שלו מקוריים, או לחלופין שהיה דגם עם בדיוק אותם רכיבים.

למשל

ניתן לקחת 106 KID ולהחליף לה מנוע ולהפוך אותה ל106 ראלי 1.3, או XSI 1.6 ודברים כאלו, אבל יש דברים שאסור לשנות

לדוגמא, יחס דחיסה, קוטר מצערת, שיטת יניקה (הזרקה או קרבורטור) סעפת יניקה, קוטר סעפת פליטה, תושבת בולמים, תצורת מתלה ועוד ועוד, הכל רשום בתקנונים...

אם תעשה הכל לפי התקנון תוכל להתחרות עם כל רכב (אפילו חיפושית) שמשהו יתקן אותי אם אני טועה

אני מקווה שמהר מאוד יעשו סדר בכל הדברים, כדי שלא יבואו אנשים ויבנו כל מני אבי טיפוס ויתחילו ויכוחים האם הם איתנו בקטגוריה או לא!

למען הסר ספק, אני מסכים עם אלון שהויזות הישנות הסובארו DL הZX ואם שכחתי עוד משהו, מקומם איתנו כל עוד הספורט לא מוסדר עד הסוף ואין כמות מכובדת של מתחרים

בברכה נדב

אבל חיפושית בלי שיפורים במנוע לא תהיה תחרותית בגרוש ...

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...