Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה מכור לקארספורום כש...

elad1299
שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 305
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 5 חודשים מאוחר יותר...

אתה יודע שאתה מכור כשאתה נתקל בדבר הזה, וזוכר שמישהו פה חיפש אותו בקדחתנות, ואתה לא מוצא את השירשור, אז אתה מפרסם את זה פה ומקווה שהוא יראה את זה. אה, ושאתה זוכר את השירשור הזה וזוכר להעלות אותו מהאוב.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כשאשתך שומעת אותך צוחק בקולי קולות מול המחשב (לרוב זה משרשורים מוצלחים במיוחד שאתה קורא בפעם האלף), היא שואלת אותך מה מצחיק ואתה מסביר לה שהיא לא תבין.

פעם אחת גם טרחת להסביר לה ו"להפתעתך" היא לא הבינה...

2. כשאתה קורא שרשורים מוצלחים במיוחד בפעם האלף

3. כשאתה יודע למצוא שרשורים מסויימים בחיפוש של מלה אחת (דוגמא- את השרשור הזה אני יודע למצוא לפי המלה טג'יקי :shock: {דפדפו במורד העמוד ותמצאו את המלה} כי תמיד מצחיק אותי לקרוא על מעלליו של נמרוד והפיאטים שהיו לו)

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
אתה יודע שאתה מכור כשאתה נתקל בדבר הזה, וזוכר שמישהו פה חיפש אותו בקדחתנות, ואתה לא מוצא את השירשור, אז אתה מפרסם את זה פה ומקווה שהוא יראה את זה. אה, ושאתה זוכר את השירשור הזה וזוכר להעלות אותו מהאוב.

אתה יודע מעבר לכל ספק סביר שאתה מכור, כשאתה נותן לינק לשירשור הזה בהודעה אחרת, רואה את ההודעה שלך שציטטת למעלה, מחפש שוב את השירשור, מוצא אותו, ומגלה שכבר מצא הבחור את מחמל ליבו בהודעה השנייה או השלישית, ומתבאס שלא יכלת לעזור לו יותר.

המצב קשה עד אנוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, איפה נעלמת, אח שלנו? כמעט לא רואים אותך פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מנסה לדמיין איך נראים המגיבים הקבועים במציאות ,אתה מנסה ע"פ התגובות שלהם והנוסח לנסות

לבנות קלסתרון .

חוץ מברווז שנחשף ,אני חושב שTAL89 הגיע ועבר את הרמה הזו כשבאחד השרשורים

הוא סיפר שהוא חלם על חברי הפורום לפי הסמלונים שלהם...

ואני יודע שאני מתקרב לרמה שלו כי הרגע זכרתי את שם המשתמש שלו ואני גם זוכר שיש לו יען בסמלון,

אני מקווה שאני לא אחלום על יען עכשיו...:sleeping:

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כשאשתך שומעת אותך צוחק בקולי קולות מול המחשב (לרוב זה משרשורים מוצלחים במיוחד שאתה קורא בפעם האלף), היא שואלת אותך מה מצחיק ואתה מסביר לה שהיא לא תבין.

פעם אחת גם טרחת להסביר לה ו"להפתעתך" היא לא הבינה)

נכון לגבי כל בדיחה פרטית

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מנסה לדמיין איך נראים המגיבים הקבועים במציאות ,אתה מנסה ע"פ התגובות שלהם והנוסח לנסות

לבנות קלסתרון .

אל תנסה לבנות קלסתרון שלי מכיוון שאתה עלול לא לישון בלילה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה מכור לקארס פורום כש: אתה שומר פרטי איש קשר בטלפון שלך, תחת השם הפרטי+ כינוי, ובמשפחה "קארספורום". משפחה גדולה, זו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...