Jump to content

Luffield

 • הודעות

  444
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Luffield

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

11

מוניטין

 1. אני מניח שבסוויפט יש נקודה בדוושת הגז שאחריה קשה יותר ללחוץ את הדוושה, זה קיים ברוב המכוניות בימינו. אולי הגעת עד הנקודה הזו ולא לחצת את הדוושה עד הסוף, כמו שאמרו קודם.
 2. מספיק לנסוע בירידה תלולה וארוכה ולהסתכל על אורות הבלמים של מכוניות אחרות. מניסיוני רואים שחלק גדול (מאוד) מהנהגים בולמים בלימות ארוכות, מה שאומר שהם לא משתמשים בבלימת מנוע.
 3. בעקבות אירועי הימים האחרונים התחלתי לתהות. אני מניח שחוץ מהסוללה לא יהיו חלקים בעייתיים במיוחד, אבל מה יקרה לסוללה אם הרכב ייפגע ישירות מרקטה? תהיה דליפה של חומרים מסוכנים? פיזור של חומרים מסוכנים על פני שטח נרחב? זה יגרום לבעיות לכוחות החילוץ וההצלה? בשורה התחתונה זה יהיה מסוכן יותר או פחות בהשוואה לפגיעה ישירה ברכב בנזין?
 4. בתור בעלים של סטיישן 1.6 2010 אני מוכרח לומר שהסיפורים על זה שהיא חלשה ואיטית מציגים תמונה חלקית של המציאות. הביצועים די סבירים בהילוך ראשון ובירידות תלולות.
 5. כן, בדלת הנהג גם אני לא הייתי משאיר את זה ככה אני סקרן לראות איך תתקן את זה, אולי זה יעבוד גם אצלי.
 6. לא בטוח שזה בגלל ששברת משהו, יש לי אותה תקלה בפונטו ספייס עם נעילה מרכזית שלא התעסקו איתה מעולם. אצלי זה בדלת הנוסע אז זה פחות מפריע. במוסך שמשון הסתכלו על זה ולא מצאו פתרון מהיר, אז החלטנו ביחד לוותר על תיקון.
 7. למה מיותר? יצא לי להיות בייטי של חברים כשהיא החנתה את עצמה לפני כמה שנים. מאוד התרשמתי מהמערכת שהחנתה את המכונית מאוד יפה ומאוד מהר. אין לי ספק שהייתי משתמש בה כל הזמן אם היתה לי מכונית עם מערכת כזו.
 8. מאזדה כבר בדרך: https://www.fleeteurope.com/en/safety/europe/features/mazda-remove-touch-screens-all-new-cars?a=BUY03&t[0]=Mazda&curl=1
 9. אני משתמש בה כל הזמן. אם אתה לא משתמש בה זה אומר כנראה שאתה דואג לשטוף את האוטו שלך לעתים קרובות. האוטו שלי בדרך כלל מלוכלך והרבה יותר נעים לגעת בידית הזו מאשר בפח החיצוני.
 10. מסכים עם כולכם, ומוסיף: חלק מהסמטוכה נגרמת בגלל האנשים שבונים את הכיכרות האלה. כבר יצא לי לראות כיכרות שחלקן עם שני נתיבים וחלקן עם נתיב אחד. באותה הכיכר, כן. כשאני למדתי נהיגה היו מעט מאוד כיכרות ומעולם לא נתקלתי בכיכר עם יותר מנתיב אחד. מכיוון שהרשויות לא דואגות להסביר לציבור איך לנהוג בכיכרות כאלה כל אחד עושה מה שהוא מוצא לנכון, וככה זה נראה.
 11. אני יכול להבין אותך. כשהייתי בצבא היה לנו בבסיס פורד טרנזיט עם גיר ידני שמוט ההילוכים שלו יוצא מהריצפה. אחד החבר'ה פיתח טכניקה להעביר משני לשלישי בלי ידיים: רגל שמאל על הקלאץ', רגל ימין יורדת מהגז, בעיטה קטנה למוט ההילוכים להוציא משני לניוטרל, עוד בעיטה קטנה להכניס מניוטרל לשלישי. הוא הגיע למיומנות מרשימה, וזה היה קורע.
 12. קודם כל צריך לומר שהמערכת החדשה נהדרת, תודה רבה על העבודה הקשה, היא בהחלט נושאת פירות 👍 אני משתמש בפורום ממחשב נייד עם מסך קטן, מה שגורם לתפריט הפורומים בראש המסך לאחד חלק מהפורומים תחת קטגוריה בשם "פעולות נוספות". השם הזה לא מתאים בעיניי, למה לא "פורומים נוספים"?
 13. יש לי פונטו ספייס 2006 עם דליפת גז מהמזגן, כנראה קלה. אני בקושי משתמש באוטו בתקופת הקורונה, וזה העלה אצלי את השאלה: האם הגז ממשיך לדלוף גם כשהאוטו עומד? או שזה קורה רק כשהמזגן פועל? תודה.
 14. יש להם הסבר אבל תקעו אותו באיזה מקום לא הגיוני. ראיתי אותו הבוקר ולקח לי כמה דקות למצוא אותו עכשיו.
×
×
 • תוכן חדש...