Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לחברת ו/או סוכן ביטוח

פוסטים מומלצים

היי

התחדשתי בלקסוס is300h executive 2015 ואני צריכה לעשות ביטוח 

קיבלתי הצעות מחיר לחובה + מקיף מאתרי השוואות של בין 6,957 ש”ח ל-15,785 ש”ח (החובה הוא +/- 1,500 ש”ח)

אשמח להמלצה על חברת ביטוח או סוכן אמינים במחיר סביר יחסית לרכב יוקרה

תודה רבה 🙂

עריכה אחרונה על ידי nugit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשת ברכב וטרם ביטחת אותו? אל תזיזי אותו!!!

הכניסי כבר כעת הפרטים באתרי חברות וסוכנויות הביטוח, מחר יחזרו אליך טלפונית. מכאן זה שוק פרסי שבו הכלל היחיד הוא כושר המיקוח שלך. כנ״ל לגבי סוכני ביטוח, אם את מכירה כאלה.

אחרי זיהוי בידך תעודת ביטוח החובה ופוליסת הביטוח המקיף צאי לדרכך.

תתחדשי, תהני וסעי בדרכים טובות!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הכנסתי פרטים ובטח מחר תהיינה לי הרבה הצעות אבל השאלה שלי בעצם היא בנוגע לשירות

עד היום הייתי מבוטחת ב-aig ולא היו לי תביעות אז אני בעצם לא יודעת איך יהיה הטיפול שלהם במקרה של תביעה

חיפשתי פה בפורומים וראיתי לדוגמא שמישהו כתב dis רציני על חברה go ומישהו אחר כתב שהוא מרוצה מכלל אז אני אשמח גם לשמוע המלצות נוספות ממי שהיה צריך את השירות בזמן אמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראי, בפעם האחרונה בה נזקקתי לשירות של סוכנות ביטוח קיבלתי שירות מצויין, אבל עזבתי אותה תוך הטיפול בתביעה, כי  הפרש המחיר בינה לבין חברה אחרת היה בערך 40% לרעתה.

כשאת משווה מחירים שימי לב גם לכיסויים, הם עשויים להיות שונים כמו היקף כיסוי צד ג׳, גובה ההשתתפות העצמית או רשימת מוסכי ההסדר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, nugit כתב:

עד היום הייתי מבוטחת ב-aig

הנסיון האישי שלי עם AIG הוא מצוין, לרבות אירוע תביעה בה צד ג' פגע ברכב שלי. 

תבדקי עם לקסוס אם יש להם סוכנות ביטוח שמבטחת את המכוניות שלהם, ודואגת גם לתיקונים ברמה גבוהה שלא יפגעו בחוויית הנסיעה ברכב. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...