Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך נחש אותי נחש, או בקיצור איך התחדשתי ב-BMW M235i

Fraysa

פוסטים מומלצים

בפעם הראשונה בה התקנתי מחורצות לפני מספר שנים, גם הייתי בטוח שיש בעיה בהתקנה אבל הבנתי שזה פשוט הרעש ואין מה לעשות. אצלי זה היה נשמע יותר כמו תקתוק של חיכוך, כמו ששמם מקל על גלגלי אופניים רק עם סאונד של חיכוך. בסוף התרגלתי וזה מעולם לא היה ברמה מטרידה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מכיר את הסאונד של החיכוך, אבל זה סאונד אחר - בדיוק כמו בסרטון שצירפתי. ברור לי שהצליל שאתה מדבר עליו זה משהו שיכול לקרות; לקחתי זאת בחשבון כאשר קניתי מוצר ״ספורטיבי״.

אך כאן מדובר על רעש באופן קבוע שקורה גם לא בזמן בלימה, שזה ממש הורס את החוויה של הנהיגה באופן כללי. זאת אומרת שהתקנתי מוצר בלימה שגורם לרעש גם לא בזמן בלימה, שזה די אבסורד.

ניסיתי ליצור קשר עם ״משה חלפים״, אבל הוא אמר שאין לו ממש מה לעשות (בצדק), והוא גם אמר שאין טעם לפנות ליבואן הישראלי, כיוון שהוא לא מאוד טכני ולא יהיה לו איך לעזור (אלא אם כן זו הייתה בעיה בפונקציונליות של המוצר כמוצר בלימה).

שלחתי פנייה ל-Brembo העולמית, אולי משם תבוא הישועה או לפחות הסבר. מלבד ״משה חלפים״, ההמלצה למק״ט גם הייתה דרכם לפי הנתונים של הרכב.

• מעניין 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה נכנס לחניון גדול בלילה - אתה בטח תשמע את הרעש גם במהירות נמוכה יותר. המוסך פעם המליץ לי להגביר את הרדיו...

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נכנס לחניון גדול פעמיים ביום :-). אני לרוב עם מוסיקה וחלונות סגורים, אך יש פעמים שאני רוצה לשמוע את האגזוז ומוריד את החלונות ואז זה די הורס את החוויה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Fraysa כתב:

אני נכנס לחניון גדול פעמיים ביום :-). אני לרוב עם מוסיקה וחלונות סגורים, אך יש פעמים שאני רוצה לשמוע את האגזוז ומוריד את החלונות ואז זה די הורס את החוויה.

תנסה אולי הוספת בידוד אקוסטי לבתי הגלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Fraysa כתב:

שלחתי פנייה ל-Brembo העולמית, אולי משם תבוא הישועה או לפחות הסבר. מלבד ״משה חלפים״, ההמלצה למק״ט גם הייתה דרכם לפי הנתונים של הרכב.

מעניין מה (אם) יהיה המענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
לפני כשעה, Fraysa כתב:

הבעלים תחילה טען שזה לא באשמתם, ואז כשנזפתי עליו הוא ביצע בדיקה ואחד העובדים הודה שהוא הסתבך עם הכיסוי והרכיב אותו ״בקומבינה״. בעל המוסך עשה לי קצת קונצים ולא היה מוכן לקחת את הנזק על עצמו.

פשוט מדינה מחורבנת עם תודעת שירות של בית שימוש ציבורי בהודו.

• אהבתי 7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לסטאס. גם אני נעזר בו כשאין לי זמן או שהעבודה מעל ליכולותי.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מטפלים אצל דניס קאר פוינט, ניסית אצלו? 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, farkash7 כתב:

פשוט מדינה מחורבנת עם תודעת שירות של בית שימוש ציבורי בהודו.

הכי הזוי זה שאחרי שרבנו כל כך הרבה וכבר אמרתי לו ״אחי, עזוב, אני מוותר. לא רוצה כלום ממך, פשוט אפסיק להגיע״, הוא כתב לי ״ממש חשוב לי שתצא בהרגשה טובה, זה עליי״ - אני יצאתי מנקודת הנחה ש״זה עליי״ אומר ״אני לוקח אחריות ואני משלם על הנזק״.

אבל אחרי דין ודברים, מסתבר ש״זה עליי״ זה אומר ״אני אישית מטפל בבעיה, אבל אתה עדיין צריך לשלם את הנזק בעצמך״. בקיצור, בן אדם הזוי. ממש מביך שהוא בין אחד המוסכים הכי מומלצים ל-BMW בכל מיני קבוצות. אני כבר בשלב בחיים שאני לא רב עם אנשים;

עשית פאדיחה? סלמאת, אני לא אגיע אליך יותר והכל בסדר. בכל אופן, לשם בטוח לא אחזור.

Just now, zaf כתב:

חברים מטפלים אצל דניס קאר פוינט, ניסית אצלו? 

קבעתי עם דניס לפני שהגעתי למוסך המדובר למעלה. לקחתי חצי יום חופש ביום שקבענו, הוא כתב לי בבוקר שיש לו איזו תקלה עם אחד הליפטים והוא יעדכן מתי להגיע. שכח אותי וסינן מאז 4 פעמים. מבחינתי בן אדם שלא עושה את המינימום של לענות - לא שווה את הכסף שלי.

אותו סיפור עם בימר, אגב. חבל, כי שניהם עשו רושם טוב. היתרון בסטאס זה שברגע שקבעת איתו - רק אתה שם, לא אף אחד אחר.

• אהבתי 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאוד ובו זמנית לא מפתיע לשמוע דברים כאלה.

עשית את הדבר הנכון מצידך, כי כנראה לחנך מחדש אדם לא ישר לא תצליח. איבד לקוח.

הרי גם ככה להוציא 3 וחצי אלף שקל על החלפת אטם זה לא כסף קטן בכלל, ועוד אחרי זה הרכב לא חוזר אליך במצב הקדמותו. מבאס פיצוצים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Fraysa כתב:

הכי הזוי זה שאחרי שרבנו כל כך הרבה וכבר אמרתי לו ״אחי, עזוב, אני מוותר. לא רוצה כלום ממך, פשוט אפסיק להגיע״, הוא כתב לי ״ממש חשוב לי שתצא בהרגשה טובה, זה עליי״ - אני יצאתי מנקודת הנחה ש״זה עליי״ אומר ״אני לוקח אחריות ואני משלם על הנזק״.

אבל אחרי דין ודברים, מסתבר ש״זה עליי״ זה אומר ״אני אישית מטפל בבעיה, אבל אתה עדיין צריך לשלם את הנזק בעצמך״.

לפני 4 שעות, Fraysa כתב:

ממש מביך שהוא בין אחד המוסכים הכי מומלצים ל-BMW בכל מיני קבוצות.

אחי, הוא מומלץ בקבוצות של אנשים שיודעים להוציא את מה שמגיע להם.

אתה צריך "ערס להשכרה"

• מצחיק 3

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Fraysa כתב:

מקוריות חלקות עולות כ-1,500 ש״ח לזוג

אתה בטוח שזה לא המחיר לצלחת אחת? :-) זה ממש מחירי חו"ל. 

לגבי הצלחות, מוזר שכן ברמבו מייצרת עבור הדגם חלקות או מחורצות, כך גם מרבית יצרני הצלחות לדגם. זה נשמע יותר כמו מישהו שרכש סטוק מהדגם המחורץ, שנודה שהוא הרבה יותר מבוקש, וזה התירוץ שלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, needforcs כתב:

הרי גם ככה להוציא 3 וחצי אלף שקל על החלפת אטם זה לא כסף קטן בכלל, ועוד אחרי זה הרכב לא חוזר אליך במצב הקדמותו. מבאס פיצוצים.

זה גם לא כולל את הכסף של הטיפול שעשיתי אצלו ברגע שקניתי את הרכב, שהיה די סמוך. זאת אומרת

ששפכתי אצלו בפחות מחודשיים בערך 5,000 שקל (או יותר), והוא העדיף לאבד אותי כלקוח מאשר לספוג

נזק שהעובד שלו גרם שהיה עולה לו כ-500 ש״ח. מלבד זה שהוא בן אדם שפל, זו גם החלטה עסקית גרועה,

אבל כנראה שהוא מרוויח כל כך הרבה שזה לא מזיז לו.

לפני 11 שעות, tinoki כתב:

אחי, הוא מומלץ בקבוצות של אנשים שיודעים להוציא את מה שמגיע להם.

אתה צריך "ערס להשכרה"

לפי סוג הלקוחות שהיו שם, אתה כנראה צודק. :-) 

לפני 4 שעות, Supertigre כתב:

אתה בטוח שזה לא המחיר לצלחת אחת? :-) זה ממש מחירי חו"ל. 

לגבי הצלחות, מוזר שכן ברמבו מייצרת עבור הדגם חלקות או מחורצות, כך גם מרבית יצרני הצלחות לדגם. זה נשמע יותר כמו מישהו שרכש סטוק מהדגם המחורץ, שנודה שהוא הרבה יותר מבוקש, וזה התירוץ שלו. 

גם אני מאוד הופתעתי, אבל כן. אתה יכול לחפש את המק״ט במחירון של דלק מוטורוס ולראות בעצמך, המק״ט

זה 3420689719. 

לגבי הצלחות, שלחתי אתמול הודעה ליבואן הרשמי שלהם בפייסבוק והם טוענים שאין מלאי ויש מחסור עולמי ספציפית

בדגם הזה. נשמע לי קצת מופרך, אבל who knows. כנראה שאלך על האופציה של החלקות המקוריות, שהן במחיר 

ממש מעולה.  

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...