Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך נחש אותי נחש, או בקיצור איך התחדשתי ב-BMW M235i

Fraysa

פוסטים מומלצים

תודה רבה לכולם :-).

לגבי עניין הביטוח: אז כבר בזמנו כשהתאכזבתי על הביטוח של ה-TT, היה איזה סוכן נחמד שהציע לי ללכת על הכיוון של ה-M235

ואמר ששם העניין יותר ״נורמלי״, משום במערכות הפנימיות של מערכות הביטוח הוא פחות מוגדר כרכב ״ספורט״. הביטוח עולה בסביבות

ה-10K לחובה ומקיף. זה כפול ממה שהיה לי בגולף, אבל זה סכום שאני עוד יכול לחיות איתו, ואני מאמין שבשנים הקרובות זה גם ירד.

בתאריך 29.11.2023 בשעה 14:45, amosbmw כתב:

תתחדש!

שמח שראית את האור.

בvag הכל טוב, אבל זה לא זה.

מצפה לראות כאן בהקדם שירשורים שלך על רטרופיטים לBMW..

עושה את זה כבר 18 שנה.

זה אכן היה מהלך שלא היה פשוט עבורי, גם בתור מי שנהג על רכבי VAG הרבה מאוד שנים, וגם כי הרכבים האלה פשוט מצוינים. קשה מאוד

לשחרר מהם וזה נוח ״להישאר בבית״ וללכת על הבחירה הברורה שהיא ה-TTS. אחת הסיבות שאני כן שמח על המהלך הזה, היא כי אני כן

הולך לחוות משהו אחר לגמרי וזה חלק מהכיף. רטרופיטים יהיו גם יהיו - תמשיך לעקוב :-).

לפני 21 שעות, _DownLoaD_ כתב:

תתחדש :)

למה לא שקלת S3 SEDAN ?

מה ש- @GTI33 כתב נכון, אבל ארחיב: זו בערך אותה סיבה שלא רציתי האצ׳בק. זאת אומרת, מלבד עצם המרכב של ההאצ׳בק, הגודל והמשקל

הם חסרונות גדולים מבחינתי. אני לא צריך אותם, ובטח שלא צריך משהו פרקטי שמתאים למשפחה. ה-S3 רכב מצוין, אבל גם בגרסת הסדאן שלו,

זה עודף משקל ומקום שאני יכול לוותר עליו.

לפני 5 שעות, lanosforce כתב:

תתחדש! תהנה! ואל תנהג יותר מהר מאשר המלאך השומר שלך יכול לעוף! 

בייחוד עם אקזמפלר כזה. 

לא יודע אם שמת לב אבל בכל מועמדת לרכשיה שצילמת - התגנבה לך איזו פורשה לפריים. ואני מזיל ריר על הלבנה מביניהן. 

כמובן ששמתי לב :-). הבעלים של ה-TTS גם היה בעלים של קררה משובחת, שבכל יום אחר הייתי מעדיף לקנות אותה כמובן.

בתמונה של ה-BMW מדובר ב-GT4 של חבר, שהתלווה אליי לראות את הרכב.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נשמע רכב שיושב בול על הצרכים שלך ומה שבעצם חיפשת עם ה TTS רק בצורה שנוטה לצד היותר ספורטיבי (ביחס ל TTS) עם בונוס בדמות ביטוח במחיר שפוי יותר (ללא הצדקה על סמך נתוני הרכב לטעמי אבל מה רע) לרכב  עדיף יותר כמעט מכל בחינה.  

הצורה הזאת של סדרה 2 מושלמת, לפני ש BMW התחרפנו על כל הראש עם ליינאפ עיצובי מזעזע של כל הדגמים שלהם. רכב יפהיפה. תתחדש! 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חלום שלי, אבל לא מצליח להגיע אליו. אומנם רוצה מאוד ידנית.

רכב מושלם. צורה יפה, מנוע עם הרבה פוטנציאל, הנעה נכונה ואצלך גם האיבזור טוב.
תתחדש ותהנה הרבה!

עריכה אחרונה על ידי Pavlik
  • אהבתי 2

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כיף לקרוא ולראות את ההשקעה. 

גם באלפא שלי החלפתי את המשאבה של המתזים כי המים היו נעלמים. בהתחלה חשבתי שיש סדק במיכל, פירקתי את כל המיכל ממקומו וכמה רכיבים מסביב, רק כדי לגלות שהוא שלם ותקין לגמרי. אז על הדרך עשיתי לו ניקוי טוב, כי כבר פירקתי. בסוף התברר שהמשאבה סדוקה ונוזלת, מקורית חדשה אצל היבואן עולה לא פחות מ- 1,000 שקלים ללא עבודה. הזמנתי משאבה OEM של FEBI ב- 7 דולר ופתרתי את העניין.

לגבי המערכת: במקרה שלך- אין כמו מקורי. הכל מתחבר 1:1, נראה ומרגיש באותה האיכות ולא מתבטל שום פיצ'ר. אתה עוד עם מערכת קול של Harman Kardon אז לא איבדת את היכולת להתחבר למגבר המקורי שלה ולא צריך לחפש פתרונות חיצוניים או לחתוך צמות מקוריות של הרכב. מאוד אהבתי. הלוואי והיה פתרון כזה לאלפא שלי, שייראה טוב.

ממשיך לעקוב.

• אהבתי 2

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Pavlik כתב:

בסוף התברר שהמשאבה סדוקה ונוזלת, מקורית חדשה אצל היבואן עולה לא פחות מ- 1,000 שקלים ללא עבודה. הזמנתי משאבה OEM של FEBI ב- 7 דולר ופתרתי את העניין.

מצאתי מקורית מפירוקייה שרצו עליה 400 ש״ח, אז הגעתי למצב שאני פוחד לבדוק את המחירון ב״דלק מוטורס״ למקורי חדש. ככלל, תמיד יש לי העדפה

לחלק מקורי, אבל יש דברים כמו כאן שהם יחסית שוליים ולהשקיע עליהם סכום אסטורונומי זה יהיה פשוט מהלך לא חכם. גם המשאבה שקניתי מיוצרת

ע״י FEBI, שהיא יצרן מצוין לכל הדעות. 

לפני כשעה, Pavlik כתב:

לגבי המערכת: במקרה שלך- אין כמו מקורי. הכל מתחבר 1:1, נראה ומרגיש באותה האיכות ולא מתבטל שום פיצ'ר. אתה עוד עם מערכת קול של Harman Kardon אז לא איבדת את היכולת להתחבר למגבר המקורי שלה ולא צריך לחפש פתרונות חיצוניים או לחתוך צמות מקוריות של הרכב. מאוד אהבתי. הלוואי והיה פתרון כזה לאלפא שלי, שייראה טוב.

אני מסכים. ברוב הרכבים, הדרך לא אפשרי או מצריך כל מיני פתרונות עקומים כדי לחבר את הדברים. וזה נכון גם שהמערכת של ה-Harman/Kardon כנראה לא הייתה

משחקת יפה עם המערכת האפטרמרקט, או לכל הפחות מצריכה פתרון מסוים כדי שהיא תעבוד. כאן זה באמת אחד לאחד, וזה הכי כיף. היה לי מאוד קשה לחיות בידיעה

שנחתכו חוטים או נעשו קומבינות כאלו או אחרות.

כבר בפירוק ראיתי את הפותח מסך שהתקין הבעלים הקודם במעמד רכישת הרכב. מיליון חוטים שטרם ניתקתי, כי חיכיתי שיהיה לי קצת זמן פנוי כדי לפנות לזה יום שלם.

ברגע שאתקין את המצלמת רוורס החדשה, אעשה שם סדר ואעיף את הכל.

תודה רבה!

• אהבתי 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, Fraysa כתב:

כבר בפירוק ראיתי את הפותח מסך שהתקין הבעלים הקודם במעמד רכישת הרכב. מיליון חוטים שטרם ניתקתי, כי חיכיתי שיהיה לי קצת זמן פנוי כדי לפנות לזה יום שלם.

ברגע שאתקין את המצלמת רוורס החדשה, אעשה שם סדר ואעיף את הכל.

תכין צרור קללות :-) גם אצלי הייתה מותקנת מערכת כזו כתוספת יבואן כדי שיהיה WAZE ולקח לי לא מעט זמן עד שפירקתי את הכל - הרוב נמצא מאחורי תא הכפפות. 

משאבת מים של המגבים אכן מוחלפת אצל כולם בערך לאחר מספר שנים, כך גם צינורות הגדישה. לגבי נוזל השמשות, הבנתי שנוזל השמשות הפשוט של התחנות לא בריא לפלסטיק של הפנסים הראשיים ועם הזמן גורם לסדקים ולכן חשוב להשתמש בנוזל איכותי מוכן או להכין לבד עם מים מזוקקים וסבון שמשות ייעודי כמו של SONAX ועוד. 

נשאר לך לרכוש Bimmercode או משהו מקביל לטובת קידודים. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 8 שעות, Fraysa כתב:

מכיוון שבלמים זה דבר מאוד יקר ברכב הזה

רכשתי רפידות קדמיות textar ממשה חלפים ב-400 או 450 ש''ח.

לנסיעות סטנדרטיות הן יהיו טובות מאוד.

לי הן לא התאימו עקב דעיכה מוגברת בנסיעות חזקות והן יוחלפו בהקדם לטארוקס סטראדה שכבר מחכות על המדף, אבל לכל מצב אחר הטקסטר טובות וזולות יחסית.

תחליף לבד, זה ממש קל.

שאפו על עבודת המולטימדיה. אני כמעט 6 שנים עם האוטו ומשתעשע במחשבה לשדרג, אבל בסוף אני משתמש מאוד בסיסי במסך וגם נרתע מעבודות כאלה, אז תמיד דוחה.

וכמובן תתחדש! אני יכול להבין את המשיכה ל-TTS, אבל קנית רכב שעולה עליה בכל אספקט.

• אהבתי 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה TTS מבחינה חיצונית ללא ספק מסובבת הרבה יותר ראשים והיא עם עיצוב יותר אייקוני (מצד שני עודף תשומת לב זה גם לא תמיד כיף) אבל הבימרית כרכב באמת עדיפה מכל בחינה (וגם נראית ממש טוב בדרכה כמובן) 

באמת שיצאה לו ברכה עם הקטע הביטוחי עם כמה שמה שקרה שם הוא עדיין מעצבן באופן עקרוני. 

אגב פות״ש לא יודע אם פספסתי אבל לא נראה לי שחלקת איזה שנתון הרכב ומה המחיר שנדרש בהנחה שאתה בסדר עם לספר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם המצב זהה, אבל במיאטה יצא לי להתקין סט trw כשנאמר לי שהוא דומה למקורי, חייתי איתו תקופה בשלום למרות הלכלוך, גם המחיר נמוך מאוד.

בפועל לאחר זמן מה עברתי לרפידה אגרסיבית יותר hp+ ומאז התואמי מקור הללו מרגישים חסרי נשיכה ובלימה.

מעניין איך textar תרגיש לך ביחס למקור

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...