Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור תצפיות רכבים מעניינים

amosbmw

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

יש לציין שאני מבסוט על המצלמה בפיקסל 7 פרו👌

PXL_20240402_145421306~2.jpg

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IMG_6722.thumb.JPG.8ff8297f683fc970a1bc077d6804cc3e.JPGIMG_6721.thumb.JPG.875d38f517958e0c06f07c1a5c0a30f3.JPG

ראיתי היום.

אין לי מושג מה זה אומר, הרכב מבוגר ממני.. אבל הוא עשה רעש מטורף כשעלה שם את העליונת הזו,

חשבתי שיש פה כאלו שהיא תהיה נוסטלגיה בשבילם.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מראה גדולה כמו של משאיות, כנראה בשביל שיהיה קל יותר לתמרן ברוורס.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yisraelpi כתב:

ראיתי היום.

אין לי מושג מה זה אומר, הרכב מבוגר ממני.. אבל הוא עשה רעש מטורף כשעלה שם את העליונת הזו,

חשבתי שיש פה כאלו שהיא תהיה נוסטלגיה בשבילם

מה שמיוחד פה זה שהרכב עדיין נראה רכב עבודה של מישהו, דבר יוצא דופן לחלוטין כשמדובר ברכב עבודה מודל 1973.

אבל הוא לא היחיד, מסתובבות בארץ עוד כמה פיז'ו 404 טנדר שעדיין עובדים, אם כי מודלים מאוחרים יותר.

לפני 35 דקות, SlowRide כתב:

מראה גדולה כמו של משאיות, כנראה בשביל שיהיה קל יותר לתמרן ברוורס.

רוחב הארגז שם גדול יותר מרוחב הקבינה. דרך מראה רגילה רואים בעיקר את  הארגז ולא הרבה יותר. במקור היו שם בשני הצדדים מראות שישבות על  זרוע ארוך שממקם את המראה מחוץ לקו הארגז. כנראה שלא השיג מראה מקורית, בצד שמאל הוא מסתדר, בצד ימין זה חובה מראה כזאת.

להמחשה, מראה בסיאט איביזה ובסיאט אינקה עם קבינה זהה אבל ארגז רחב, אז המראה על תושבת מוארכת.

Z3M6Ly9hdXRvYm9vbS1pbWFnZXMvMDAwLzAwMC8wNDUvNDU2NDUuanBn.thumb.jpg.e42a325b50c22547f4e83978d279d4e7.jpg

1.thumb.jpg.57699b0572e961541b5e1a105bc6ec70.jpg

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי קצת על טנדר 404 סגור בצבא, באמצע שנות ה-80. הרכב כבד, צריך להתרגל לידית ההילוכים על מוט ההגה. והשוס הגדול - בכל עיקול קל הדבר הזה איים להתהפך. בסוף אחד הקצינים, שהיה קצת משוגע על הכביש, מימש את האיום. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, SlowRide כתב:

יש לציין שאני מבסוט על המצלמה בפיקסל 7 פרו👌

השתמשת במצלמת הטלה?
אני עם 6 פרו. הדבר היחיד שמעצבן בו זה שקארזפורום לא מוכן לקבל את התמונות שלו, תמיד צריך להקטין אותם טיפה אחרת הוא לא מוכן להעלות את התמונות.

לפני שעה, EliC25 כתב:

שימו לב למספר

הייתי בטוח שאתה רוצה להראות שזה אותו רכב ספציפי שצולם היום..

הקאווליר הזאת תמיד מצחיקה אותי, אני לא יודע מה הייתה ההשראה של המעצב. התיק נמצא קבוע על הבגאז, התפקיד שלו קישוטי בלבד. הדגל זאת תוספת חדשה.

PXL_20240402_120812769.jpg

PXL_20240402_120736549.jpg

• אהבתי 4
  • מעניין 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, amosbmw כתב:

התיק נמצא קבוע על הבגאז, התפקיד שלו קישוטי בלבד.

אולי הוא נועד לפצות על העדר תא המטען הקטן מקדימה כמו שיש בטסלה, גם שם התא הוא קישוטי בלבד...

עריכה אחרונה על ידי לב טוב
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, amosbmw כתב:

השתמשת במצלמת הטלה?

צילמתי את הרכב תוך כדי תנועה במצלמה בלי הגדרות מיוחדות וחתכתי את התמונה. חשבתי שיצא מטושטש אבל יצא לא רע.

לפני שעתיים, amosbmw כתב:

התיק נמצא קבוע על הבגאז, התפקיד שלו קישוטי בלבד

מניח שזה אמור לחקות מצנח בלימה כמו של רכבי דראג 🤣

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...