Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור תצפיות רכבים מעניינים

amosbmw

פוסטים מומלצים

מעניין שע"פ העמוד הזה, הסרס שהוזכרה לעיל עוד הגיעה עם הסמל של לפני '86, למרות שנמכרה בארץ החל מ-'94. הספיה שהגיעה אחריה (עם הפרסומת הוויראלית שבה בחור ממוצא אסייתי צעק 'קאיה קאיה') כבר הציגה את הלוגו התואם לזמנה.

מעבר לכך, כפי שכבר הוזכר לעיל - סמל דומה מאד נמצא בשימוש אצל חברת האוטובוסים הסינית King Long, וכנראה שגם ליונדאי היה משהו דומה בתחילת שנות האלפיים. נושא הקניין הרוחני נראה קצת שונה באסיה ממה שהתרגלנו באירופה ובארה"ב.

עניין נוסף ששונה בשוק האסייתי והקוריאני במיוחד זה שלכל מעמד חברתי/מקצועי 'מותר' לנהוג רק בסוג מסויים של מכוניות, לכן לכל חברה יש יותר ממותג אחד תחתיו נמכרים הדגמים השונים. לכל אחד מהם יש שם וסמל, שחלקם היגרו לחו"ל ואומצו ע"י קהילת חובבי הרכב בתור בדיחה פנימית 'למבינים בלבד'.

עריכה אחרונה על ידי Derish
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור הזה המשיך להימכר מספר שנים (1995-1998) במקביל למאזדה 323 לנטיס ה"חדשה" שתחילה הגיעה עם מנוע 1.8.

הדגם הישן 1.6 המשיך להיות פופולרי והיה כמובן יותר זול.

רק ב 1998 הופסק שיווק הדור הנ"ל ובמקומו הגיעה לנטיס מוזלת 1.6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.3.2024 בשעה 15:05, amosbmw כתב:

יש קשר מהבחינה שVW תמיד מייצרים קבריו אחת בכל הקו שלהם.

פעם מפסיקים את ייצור הגולף ואז יש חיפושית חדשה ואחרי זה מחזירים גולף קבריו.

פעם יש EOS ועכשיו יש את הT-roc. אין כרגע ייצור גולף קבריו.

עכשיו קראתי הודעה רשמית של היצרן, הקבריו הזאת תהיה האחרונה. היא דווקא הצלחה מסחרית עם 11693 יחידות שנמכרו אבל זה לא מספיק. בדור הבא של הt-roc לא תהיה קבריו וליצרן לא תהיה שום קבריו אחרת.

לא נשארו שום קבריולטים אצל מותגים עממיים.

• מבאס 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.3.2024 בשעה 14:35, EliC25 כתב:

אין קשר לערסים או יונדאי ובטח לא קינג לונג.

זה הסמל המקומי של קיה. ליונדאי יש סמל אחר שאוהבים להדביק.

וגם לי יש את הסמל על הקיה כבר 7 שנים

20230511_135923.jpg

בכתיבתי לא הייתה שום כוונה לפגוע חס ושלום, ובטח לא בבעלים של ערוץ שרחוק מלהיות של ערסים'.

אני לא יודע איזה עוד סמל יש שהם שמים על היונדאים אבל את הסמל הזה אני בוודאי ראיתי על כמה וכמה.

מגיע מתחת הבית שלי לפעמים איזה ילד עם ולוסטר שיש לו את הסמל הזה, אני אשתדל לזכור ולצלם.

לפני 14 שעות, itsik170 כתב:

במודע כתוב את שם הסוכנות, "הדרך הבטוחה-מוטי קאר" סביון, ולא מצאתי סוכנות כזו, יש מוטי קאר בנתניה.

את האמת אני ראיתי אותו שבוע שעבר במסובים, אז הגיוני שהוא מסביון כי זה האיזור.

נוסח תיאור הרכב במודעה באמת נשמע כמו ילד שיצא לחופש: "למביני עניין מנסורי מקורית מחיר מיוחד לרציניים בלבד במקום אגדה של החיים לא רק של פסח".

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חללית אספנות.

PXL_20240330_180720451.jpg

• מצחיק 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.3.2024 בשעה 18:10, Derish כתב:

או שהוא פשוט אידיוט צמא לתשומת לב שעבר על החוק (ללא נפגעים אך 'מהמקפצה') ואז הקארמה התנקמה בו. מעניין איפה הקשרים והקומבינות שלו עכשיו. 😏

מועדון ה 5 לפני כשנתיים הגיע להסדר עם משרד הרישוי, שלפי ההסדר מכוניות אספנות מיובאות יכולות לקבל לוחית 5 ספרות, בתנאי ששנת הייצור היא עד 1960. זה בשביל האוטנטיות כי עד אותה שנה היו בישראלי לוחיות 5 ספורות (זה אגב מקור השם של מועדון ה 5 כי כשהוקם בדיוק המכוניות האלו הגעיו לסטטוס אספנות).

אז בהחלט יתכן שפקיד או פקידה במשרד הרישוי קראו את הנוהל וחשבו ש"אספנות זה 5 ספרות אוטמטית בלי להתייחס לשנת ייצור" וככה נבחר מספר רישוי לרכב הנ"ל. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Buki כתב:

ככה נבחר מספר רישוי לרכב הנ"ל. 

הוא לא היחיד מסתבר.

לפני שעה ראיתי בהרצליה מרצדס משנות ה-70-80 עם מס' אספנות 5 ספרות.

לא הספקתי לצלם כי הייתי בנסיעה אחריו. מתוך 5 הספרות שלוש היו 5...

וחזרה לנושא המקורי (מוזגו ההודעות)

מבוגרת אבל עדיין סקסית...

Untitle3d.jpg

Untitle2d.jpg

Untitle1d.jpg

עריכה אחרונה על ידי BoazB11
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...