Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני חולם על חשמלית אדומה

pl7410
שימו לב! השרשור הזה בן 675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז הגיע הרגע במסעי המוטורי שבו מה שאני רוצה וצריך זה קלנועית:

image.jpeg.4d490d1bfe2c842e8608c88bd2463abf.jpeg

כרגע נראה שרוב הדגמים בארץ הם שעתוקים אחד של השני (אני מניח שהכל מגיע מסין), אז כרגע הדגם המוביל הוא ה GO GO 4 שבתמונה שהוצע לי סביב 9-10K.

ליד שרה יש דגם מאוד דומה עם מפרט כמעט זהה (לא בטוח לגבי בולמי הזעזועים) - במחיר של 3.5K.

מטרת הקלנועית היא לנסיעות קצרות בתוך השכונה ובקניון, רק על מדרכות.

להתנסות ראשונה בקלנועית ועם סימני שאלה לגבי אחסון, טעינה פירוק וכו' אני חושב שעדיף ללכת על זו של יד שרה כנראה (לצערי עוד לא יצא לי להתנסות בה פיזית), אבל אודה מאוד לדעתכם באופן כללי.

בנוסף, יש לי כבר מלא רעיונות לשפצורים (מחזיק ומטען לפלאפון, תפסים לקביים, התנעה בNFC\בלוטות') - אם יש רעיונות לשיפורים והמלצות לגבי אנשי מקצוע סבלניים ויצירתיים שיוכלו לעזור אני אשמח.

תודה רבה ושבוע טוב

עריכה אחרונה על ידי pl7410
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שיש לך קשיי ניידות. האם הכלי הזה הוא האופטימלי בשבילך? האם, מבחינת תוואי הנסיעה הצפויים, הוא מתאים (רוחב מעברים, בורות בדרך, היגוי בעקומות).

ואולי השאלה החשובה ביותר: האם יש לך אפשרות לקבל כלי כזה בהשאלה או בשכירות על מנת להתנסות בו? לדעתי כדאי ליצור קשר עם יד שרה או גוף אחר המסייע לנכים, ולבדוק אפשרות כזו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו לפני 15 שנים כשהייתי בשיקום היו מגיעים אנשי מכירות של יבואנים שונים של ציוד עזר (כולל כיסאות גלגלים חשמליים וקלנועיות) ומשאירים כלים עבור הלקוח הפוטנציאלי להתנסות ולהתאמה מירבית. אני מאמין שב 15 שנים האלה השירות רק השתפר מהבחינה הזו ושווה להרים אליהם טלפון או להתייעץ עם עו"ס/פיזיותרפיסט.

רק בריאות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצפיה מהצד בלבד, כדאי גם לשקול עמידות ומיגון לגשם, גם של הכלי וגם שלך (ראיתי כלים שממש ניתן לסגור עם חופה, אבל הם גדולים יותר, ויש גם שכמיות שיכולות להפרס מעל הכידון.

אם אתה גר באיזור לא גשום וגמיש בשעות, אז אולי זה לא קריטי לחכות חצי שעה שהגשם יפסק, אבל להתקע עם הכלי באמצע הדרך כי מים חדרו למערכת זה לא נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים. 

מקווה להתקדם עם זה בשבועות הקודמים (צריך גם לארגן מקום אחסון וטעינה ולתמרן פוליטיקה של שכנים). 

תוהה אם לקנות בארה"ב (בשליש מהמחיר בארץ) שווה את הסיכוי להישאר בלי אמא ואבא במקרה של תקלה. 

אני חושב שסה"כ זה כלי לא יותר מסובך מקורקינט חשמלי, אני משער שיידעו לטפל פה גם אם יהיה מארה"ב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תברר התאמה לתקן הישראלי בכלל והחשמל בפרט, וכן עלויות שילוח ומיסוי שיכולות לקזז חלק נכבד מההפרש.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כקיבוצניק גאה , עברו לנו כבר כמה קולנועיות בידיים, האחרונה היא בריז 4 של אפיקים עם צמיגי בלון מאחורה.

שם פעמי לגולפאית big foot של ימאהה.

תרגיש חופשי לשאול כל שאלה, אני מתויג.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, sperial כתב:

רק תברר התאמה לתקן הישראלי בכלל והחשמל בפרט, וכן עלויות שילוח ומיסוי שיכולות לקזז חלק נכבד מההפרש.

כבודו מכיר את הבדיחה עם המריצות מסיני, באותה הדרך דוד שלי העביר שלושה כסאות גלגלים ממונעים מארה"ב לארגנטינה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המריצות ולא מכיר את הרשויות בארגנטינה, אבל לפני שבוע נתקלתי בכובד ידן של הרשויות הישראליות לגבי מוצר הרבה הרבה פחות רגיש. תחשוב על עלויות (וזמן) שילוח מארה"ב, על מיסוי ועל הליך אישור יבוא שאני לא יודע מי אחראי לו. לפני שמתחילים תהליך כזה כדאי מאוד לבדוק במה הוא כרוך ומה העלייות הצפויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Michazzz כתב:

תבדוק ביד 2, יש מציאות של ממש

חצי מהן אחרי תאונה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...