Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב טקסני

oryo

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אוי נו, באמת...

במדינה בלי כלכלה חופשית אין לך בעיות כאלה של איתור נזילת מים בבית הענק הפרטי שלך, כי אתה גר בדירה קטנה ביחד עם עוד משפחה, וגם ככה אתה רוב הזמן עומד בתור לחלוקת לחם ומים ככה שאין לך זמן להתעסק בזה.

• אהבתי 6

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 531
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

או שאתה צריך לחכות לשרברב 3 חודשים ואז לשלם לו בוודקה...

יש הרבה דברים רעים שאפשר להגיד על ארצות הברית בכלל וצורת הבניה והפרבור שם בפרט, אבל זה ממש לא מהות התלונה כאן.

עריכה אחרונה על ידי garicho
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, SlowRide כתב:

אוי נו, באמת...

במדינה בלי כלכלה חופשית אין לך בעיות כאלה של איתור נזילת מים בבית הענק הפרטי שלך, כי אתה גר בדירה קטנה ביחד עם עוד משפחה, וגם ככה אתה רוב הזמן עומד בתור לחלוקת לחם ומים ככה שאין לך זמן להתעסק בזה.

לפני 17 דקות, garicho כתב:

או שאתה צריך לחכות לשרברב 3 חודשים ואז לשלם לו בוודקה...

יש הרבה דברים רעים שאפשר להגיד על ארצות הברית בכלל וצורת הבניה והפרבור שם בפרט, אבל זה ממש לא מהות התלונה כאן.

הבחור בעד כלכלה חופשית (כשזה בזול ,זה פ'סדר .הפוך - לא !) ,בלי שום רגולציה ששייכת  בדרך כלל רק לקומוניסטים - (נכתב בציניות) ,יש לו בית גדול (לבריאות) ,אז שישלם .מה הבעיה לא הבנתי ?!

מהות תלונתו הייתה  על המחיר , כלכלה חופשית ....היה יכול לבחור זול יותר ,או כמו שהציע כאן אחד החברים ,לקנות מצלמה מאלי אקספרס ולפתור ת'בעיה לבד.

בחר לעזוב את הבית - גם  טוב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איפה כתוב בלי שום רגולציה?

כלכלה חופשית לא יכולה להתקיים בלי רגולציה.

כתוב בלי רגולציה מיותרת, זה משהו אחר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, SlowRide כתב:

איפה כתוב בלי שום רגולציה?

כלכלה חופשית לא יכולה להתקיים בלי רגולציה.

כתוב בלי רגולציה מיותרת, זה משהו אחר.

אהה....עכשיו הבנתי .נו שויין זה משנה לגמרי את התמונה .

מ 2017 , כמו שכתב שלמה ארצי "וכבר עבר די זמן ...מאז שהיינו פה ,שים לב איך משהו כבר השתנה ..."

אני לא מתכוון לבזבז אנרגיה (כמו שעשיתי ברוב טיפשותי באשכול ההוא ) .

אתה לעומת זאת ,מוזמן לקפוץ לשם  להבנת הרקע ...

חג שמח 

מועדים (ונופלים) .זה לא שלי -של מאיר אריאל ז''ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, MOTIOZ כתב:

הבחור בעד כלכלה חופשית (כשזה בזול ,זה פ'סדר .הפוך - לא !) ,

איפה זה כתוב?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, MOTIOZ כתב:

הבחור בעד כלכלה חופשית (כשזה בזול ,זה פ'סדר .הפוך - לא !) ,בלי שום רגולציה

ברמה העובדתית: אתה משקר, פעמיים, בפחות ממשפט. תשקול פוליטיקה אם הגיג של המוניות לא עובד לך :) 

א. אף פעם לא טענתי שאני נגד רגולציה באופן קטגורי.

ב. בטח שלא טענתי שהממשלה צריכה להתערב ולשלוט במחירי השרברבים, השרברב זכאי לתמחר את השירות איך שבא לו ואני אבחר האם לשכור את שירותיו. 

נשמע שאתה עדיין ממורמר - אז אני מקווה שתמצא שלווה יום אחד, או שהנציג שלך בכנסת יעביר חוק שיחייב אותך להיות שליו.

מה שהכי מצחיק שהמשך הסיפור הוא ממש הוכחה ישירה על כמה שהתזה של שוק חופשי סייעה לי, אבל אתה עדיין לא יודע את זה. אל תדאג מוט׳קה, אולי אני אדרס מתישהו ע״י נהג אובר ואז תוכל למצוא מזור למה שכ״כ כואב לך. בינתיים מציע שתנסה את פרוקטו אובליפיחה, גוגל אומרים שיש את זה בסופרפארם.

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 4
  • מצחיק 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.9.2022 בשעה 23:40, oryo כתב:

הם מבקשים $59 לביקור, ומשם ממשיכים בהתאם לסיטואציה - הוגן. מגיע השרברב ומקבל ממני brief, מתחיל להסתכל מסביב, ואומר: כן, יש לך נזילה, קרוב לוודאי מתחת ליסודות של הבית.

אאוץ׳ :(

הוא ממשיך ואומר: יש לי ציוד ייעודי בשביל למצוא את זה, אנחנו דורשים $500 לשעה עם מינימום שעתיים, אני לא יודע כמה זמן זה ייקח - בהינתן הבדיקות שכבר עשית אני מניח שלא יותר מדי.

דאבל אאוץ׳ :( 

השרברב:

image.png.55d9f7997767b56938c658b0398c588d.png

היו לי כל מיני בדיחות על 8 צול, זרנוק, לקרדה, מלכודת דבש (עם ה60 דולר התחלתי שזינק ל500).

אבל הייתי נחמד וחיכיתי לאות חיים :)

• מצחיק 6
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תשמע, שרברב כזה מצדיק 500 דולר לשעה. אחרי הכל הבן אדם מומחה להמון תחומים, הוא גם שרברב, גם טייס, גם מכונאי, גם שליח פיצה, גם חשמלאי, גם בנאי, אין מה לעשות על ניסיון צריך לשלם.

• מצחיק 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, oryo כתב:

תוכל למצוא מזור למה שכ״כ כואב לך. בינתיים מציע שתנסה את פרוקטו אובליפיחה, גוגל אומרים שיש את זה בסופרפארם.

אכן הגבתי לך  לפני כחמש שנים בשרשור ההוא (דף 78)  ורק עכשיו אתה נותן ת'המלצה  ?! ☺️

''יש כאן אנשים בפורום ,גיבורי מקלדת מתנשאים שיודעים לתת עצות מהקצה השני של כדור הארץ ,כי מה שמעניין להם ת'עכוז אם יקרה כאן מה שקורה שם לידם במדינה זרה "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חצי השני של הכדור, כן. אבל גיבורי מקלדת מתנשאים? על מה בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, SlowRide כתב:

חצי השני של הכדור, כן. אבל גיבורי מקלדת מתנשאים? על מה בדיוק?

אתה יותר ממוזמן לפשפש בכ 111 דפים בקישור ההוא .

ואם אתה רוצה להישאר "בסביבה " , קרא את התגובה האחרונה שלו ....קרא מבין השורות הסטיגמתיות  שלא השתנו מאז . 

לפני שעתיים, oryo כתב:

נשמע שאתה עדיין ממורמר - אז אני מקווה שתמצא שלווה יום אחד, או שהנציג שלך בכנסת יעביר חוק שיחייב אותך להיות שליו.

אז מי הנציג שלי בכנסת לעניות דעתו  ? ! (רמז אולי ?! ביבי ?! )

תוכל לפשפש בשרשור ההוא .

אבל מציע לך לא לבזבז אנרגיות .עץ עקום לא מתיישר.

ודרך אגב :

אני לא מתומכי ביבי ( כן....אני יודע שזה לא מסתדר כל כך בעצם היותי נהג מונית ,כי הרי רובם ביביסטים ) נכתב בציניות ..כן ?! 

שהרי זכותו של כל אדם לבחור במי שיחפץ , כל עוד הוא נלחם כאן בארץ (נלחם על הקיום ...נלחם להסרת שחיתות ...ובלה בלה...הבנת ), ולא בשלט רחוק עם מתן עצות לקניית תרופה לעכוז בסופרפארם כאן בארץ.

בכל מקרה הבטחתי לעצמי לא להיות סוג של טיפש כמו לפני חמש שנים ,בבזבוז אנרגיה לשווא.

עריכה אחרונה על ידי MOTIOZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, MOTIOZ כתב:

ואם אתה רוצה להישאר "בסביבה " , קרא את התגובה האחרונה שלו ....קרא מבין השורות הסטיגמתיות  שלא השתנו מאז . 

לפני שעתיים, MOTIOZ כתב:

עץ עקום לא מתיישר.

חה, חה, חה.

אתה מגיע משום מקום, unprovoked, קורא שאני עובר משהו לא נעים עם המשפחה - ובוחר לכתוב שקרים על דברים שלא נאמרו. אני בסדר עם זה שאתה שמח לאיד, אם אתה צריך את זה אז זה שלך, אלו השקרים שאני לא מבין. אין לך כבוד עצמי? כשאתה משקר, בצורה מובהקת, אתה מעיד על עצמך יותר מאשר אתה מעיד עלי או על כל אדם אחר. אלו המילים שלך ששוות, ובכן, מה שהן שוות.

לאחר מכן אתה עוד מדבר על סטיגמות, התנשאות, עצים עקומים ושאר מרעין בישין... קטעים :)

אני לא רמזתי שום דבר לגבי השיוך הפוליטי שלך, כמו שימוש בסימני פיסוק - גם את ההלצה ניכר שלא הבנת :( אסביר לך לאט יותר: ההלצה היא שאף נציג לא יכול להעביר חוק שיהפוך אותך לשליו, הממשלה לא תעזור לך בזה, ממש כמו שהיא לא תעזור לאף אחד אם היא תחליט עבורנו מה המחיר של שרברב. שרברב נוכל יהיה נוכל גם אם הממשלה תגדיר לו מחירון, הוא פשוט יעשה את זה בצורה אחרת. 

לפני שעתיים, MOTIOZ כתב:

בכל מקרה הבטחתי לעצמי לא להיות סוג של טיפש כמו לפני חמש שנים ,בבזבוז אנרגיה לשווא.

בזבוז אנרגיה על מה?

אתה בא לשרשור בנושא אחר רק בשביל לשמוח לאיד ולהפיץ שקרים שלוקח פסקה להפריך, לאן בדיוק אתה עוד מתכנן לתעל את האנרגיה שלך? את ההטרלה כבר ביצעת, תשובות ענייניות אין לך כי אתה, ובכן, אתה, מה עוד?

סע בזהירות ושיהיה בכיף

• אהבתי 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אתה לא בסדר. אני במתח עם הסיפור הזה.

כל פעם אתה מוסיף תגובה ובמקום לגאול אותי מייסורי ולספר מה נסגר עם זה אתה ומוטי מושכים אחד לשני בקוקיות.

נו כבר!!!!

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...